Jump to content
BulForum.com

Моля ви за покана


spring

Recommended Posts

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply
  • 1 month later...

Ще можели някой да ми даде покана за torrentleech че майче са ми делна ли ника защото не бях влизал със месеци

Предварително ви благодаря

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Току що останових, че акаунта ми в TL го няма. Не може да са ми дали банан заради коеф. :wacko: понеже същият ми там винаги е бил минимум 25! Ще бъда много благодарен ако някой ми даде отново инвайт за там.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 6 months later...
  • 1 month later...

Ако ви се намира и за мен една покана? Благодаря.

Ето ти код!

LiLStenlyXngnhg12yjo76chqmduv8bc1pv4dl6ws8wa2

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

aко някои има покана за bitme.org или друг подобен тракер и му се споделя за общото благо ( имам доста голям подобен архив и пазя много неща ) нека да помогне...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

И аз бих приел една покана, ако имате в повече :)

За къде ти трябва? Демоноида или торентлийч? Ако е за първия ще ти пратя на ЛС.

Link to comment
Share on other sites

Изненадааа... три месеца не бях влизал в ТорентЛийча.... и акаунтът ми го няма, а бях натрупал бая точки за покани да го еа! :sayjin Даже ме умедомяват по Имейл за деактивирането...

Link to comment
Share on other sites

Изненадааа... три месеца не бях влизал в ТорентЛийча.... и акаунтът ми го няма, а бях натрупал бая точки за покани да го еа! :sayjin Даже ме умедомяват по Имейл за деактивирането...

В демоноида няма такова нещо... Повече от 2 години не бях влизал и за мое учудване акаунта си ми седи и е фрашкан с покани :D Та поне да се възползват хората.

Link to comment
Share on other sites

В демоноида няма такова нещо... Повече от 2 години не бях влизал и за мое учудване акаунта си ми седи и е фрашкан с покани :D Та поне да се възползват хората.

То и аз моят демоноидския го навестявам веднъж на високосна, ама ме е яд за ТЛ (хем в правилата на тракера си го пишеше)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...