Jump to content
BulForum.com

Моля ви за покана


spring

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Айде пишете ми ... имам 14 покани , обещал съм на двама юзъри да дам от преди !

hq3nbla7fdi

xy31pezmlvxg

t6r82c22

v7k9idsp

АКО ТЕЗИ ВЕЧЕ НЯКОЙ ГИ Е ВЗЕЛ КОГАТО ПРОБВАТЕ МИ ПИШЕТЕ ЕДНО ЛИЧНО СЪОБЩЕНИЕ !

Имам още осем освен тези и запазените !

Link to comment
Share on other sites

yvx0pfsk

cxyxe38x

y7vmdkw6

Първият от предишният ми пост още не е активиран , но ето и три нови !

Link to comment
Share on other sites

Мерси взех първия.Обаче имам един въпрос.Свалих си една игра от Демоноид.Тя е 1.09 GB и я сиидвах до 2.90 GB в момента продължавам да сийдвам.В сайта обаче пише Downloaded:2,03 MG Uploaded:30,21 MG :wacko: :wacko: :wacko: Защо е така някой да даде инфо плз.

Link to comment
Share on other sites

Така е със статуса , обновява се на едно денонощие !

Link to comment
Share on other sites

:D :D :D :D Да това го знам ама при положение че съм сийднал общо окло 10 ГБ от 5 дена ми пише че съм сийднал 76МГ :blink: :blink:
Link to comment
Share on other sites

Провери дали не пращаш pieces със bad hash мисля че някои клиенти като uTorrent го отчитат като wasted traffic във статистиката към съответното торентче.

 

Но не мога да гарантирам на 100% че това е проблема ти :)

Link to comment
Share on other sites

:D :D :D :D Да това го знам ама при положение че съм сийднал общо окло 10 ГБ от 5 дена ми пише че съм сийднал 76МГ :blink: :blink:

И аз като тебе се чудех защо статуса ми стои непроменян или не съвсем променян, при положение, че оставям компютъра включен през нощта, а статусът не мърда много. Та научих наскоро, че за да ти се отчете сийда, трябва да спираш торент-клиента с команда stop, а не само да затваряш програмата. Сигурно е много тъпо да не го зная, ама на - не го знаех и само затварях от хиксчето горе вдясно на прозореца или пък с exit. При това положение няма отчитане на това, какво си правил с тази програма.

 

Понеже моята торент програма (мю-торент май се казва) няма опция "стоп" за всички активни торенти в момента, върши работа и Pause all torrents - от иконата долу вдясно, десен бутон и избирам тази опция. При това положение, програмата изпраща на сайта "стоп"- съобщение с резултатите от сийдването и свалянето и статуса ти се обновява.

Link to comment
Share on other sites

И аз не го знаех това ... благодаря за информацията !

Сега се чудих защо ми пада рейта , а то какво било !

Вече ще знам и ако има други особенности да кажеш !

Link to comment
Share on other sites

REUP !

wnhxacv0zqsd

lb7onpzg1t

f49id5pfn

Още покани за тракера !

Имам още една за по-спецялни случаи !

Link to comment
Share on other sites

И аз не го знаех това ... благодаря за информацията !

Сега се чудих защо ми пада рейта , а то какво било !

Вече ще знам и ако има други особенности да кажеш !

И аз се чудех доста, ама това го изнамерих във форумите на Демоноид, а не във FAQ, където се предполага да са го написали. Бая зор беше да открия какво играе ролята на команда "стоп" при мойта програма, ама с проби - стана. Радвам се, че съм помогнала.

Link to comment
Share on other sites

И аз като тебе се чудех защо статуса ми стои непроменян или не съвсем променян, при положение, че оставям компютъра включен през нощта, а статусът не мърда много. Та научих наскоро, че за да ти се отчете сийда, трябва да спираш торент-клиента с команда stop, а не само да затваряш програмата. Сигурно е много тъпо да не го зная, ама на - не го знаех и само затварях от хиксчето горе вдясно на прозореца или пък с exit. При това положение няма отчитане на това, какво си правил с тази програма.

 

Понеже моята торент програма (мю-торент май се казва) няма опция "стоп" за всички активни торенти в момента, върши работа и Pause all torrents - от иконата долу вдясно, десен бутон и избирам тази опция. При това положение, програмата изпраща на сайта "стоп"- съобщение с резултатите от сийдването и свалянето и статуса ти се обновява.

 

Мерси за инфото но се съмнявам там да е проблема понеже съм Свалил 1.9ГБ от демоноида а в статуса ми пише че съм свалил 2МГ !!!И така реалния ми статус е:All downloaded:1.9 GB , All Uploaded:5.35GB

а в сайта пише All downloaded:2,1 MG , All uploaded:76,3 MG и сега рейта ми е 31,2 про положение че трябва да ми е някаде оклоло 4

Link to comment
Share on other sites

и аз искам кодче ако може и бъдете така добри :rolleyes:

досега публикуваните са юзнати вече.

 

благодаря на midas. кодът проработи.

Link to comment
Share on other sites

Ако имате възможност пуснете една покана и на сам :) че от 1н месец сигурно търся от каде да се сдобия с код :) предварително благодаря :

 

 

 

 

fXs

Link to comment
Share on other sites

sopegjj06fntsdjvepw3bnfaht2a87i33f0db84x35

2ypk57j1lu6q0esj5hrfptn3ql61x9ut21os0zx02

uj6qangba8dt9a36step937omjqq33j6zt

dx9pe9nqwqy7sptek2yu4dzqo9doiluk

f01helgqisfeqn4ryi9xi444ekdkonzihljqo6t

 

:)

Link to comment
Share on other sites

sopegjj06fntsdjvepw3bnfaht2a87i33f0db84x35

2ypk57j1lu6q0esj5hrfptn3ql61x9ut21os0zx02

uj6qangba8dt9a36step937omjqq33j6zt

dx9pe9nqwqy7sptek2yu4dzqo9doiluk

f01helgqisfeqn4ryi9xi444ekdkonzihljqo6t

 

:)

благодаря аз ползвах това:dx9pe9nqwqy7sptek2yu4dzqo9doiluk :P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...