Jump to content
BulForum.com

The top 100 greatast guitarists of all time


Mr.Tinkertrain

Recommended Posts

Сорри момчета,но Фил Колинс може да е педерас,но е адски добър барабанист.Ама и вие сте едни глави,що не е метъл значи е боклук.Ае помислете

 

ae zemi chui Dave Lombardo kak sfiti i togaa ela da govorish :angry:

 

ei ti i malko info Dave Lombardo ne sviri samo metal i go sravnqvat sas mozart

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

ае не знам за вас но мен най ме кефи ричи блякмор просто е велик не че съм го слушал толкова но просто в рейнбоъ прави невероятни неща и ме кефи и самия човек кво да ви кажа само едно може да се каже за него :

ВИРТУОЗ

Link to comment
Share on other sites

Не мога да разбера защо Ричи Блекмор, за когото всеки фен на рок музиката е чувал е изместен от разни китаристи, чиито имена срещам за пръв път. Може и да не съм прав, но Блекмор заслужава да е сред първите пет най-велики на всички времена.

Вие как мислите?

Link to comment
Share on other sites

Незнам ама и аз мисля така,бащами ме подлудява с него ,даже и на концерта му бяхме,ама не съм му казал на кое място е в тези класаций,ще полудей сигорно.Трябва да е в 4елните позиций,солата му са велики ..ма тея сложили Prince ..малииийй

Link to comment
Share on other sites

Ричи Блекмор е много добър,но не съм съгласен,че трябва да е в топ 5.А Ингви Малмстиин-мнооого го мразя тоя човек/добър е,но е твърде набеден за добър/.Виж за гении признавам Ал ди Меола.Ама той е луд,така че нищо чудно,че е гениален китарист.Има много джаз китаристи,които са абсолютни виртуози,но те са малко по-старички и не са много известни за голяма част от аудиторията тук,тъи като малко са хората,които слушат джаз

Link to comment
Share on other sites

Bez da gledam klasaciite shte vi kaja koi sa nai-velikite:

 

Jimi Hendrix

 

Eric Clapton

 

Mark Knopfler

 

Richi Blackmore

 

Santana

 

ima oshte njakolko veliki klasici, koito ne pomnja v momenta kato imena /classic guitar players/

 

VSICHKI OSTANALI SA SE UCHILI OT TEZI

 

Tova e

Link to comment
Share on other sites

Bez da gledam klasaciite shte vi kaja koi sa nai-velikite:

Jimi Hendrix

Eric Clapton

Mark Knopfler

Richi Blackmore

Santana

Напълно съм съгласен с твоята класация. Съвсем ни съвпадат :music

Link to comment
Share on other sites

Guest liquid

mda...kurt cobain pred satriani santana malmsteen blackmore....dobre :P..prosto 4uq li takiva top 100 i direktno mi se prisira. da ne govora za skazvaniata ot roda na "lombardo e na-dobriq" ..pi4..sravnqva go s mozart? to i misho shamara se sravnqva s botev ama... ina4e za top kitaristi za poslednite 10-15 godini spored men sa (ne po tova koi e "nai-dobriq") John Petrucci,Michael Romeo,Malmsteen,Arjen Luccassesn,Brendt Allman, off...tolkova sa mnogo i vsi4ki sa tolkova dobri i vseki si ima sobstven stil 4e prosto nqma qsto za sravnenia...steve morse.... btw..Kirk Hammet e edin ot nai mijavite kitaristi..ne sudete koi e nai dobriq po tova 4e bandata vi kefi...aea sas zdrave!

Link to comment
Share on other sites

mda...kurt cobain pred satriani santana malmsteen blackmore....dobre :P..prosto 4uq li takiva top 100 i direktno mi se prisira. da ne govora za skazvaniata ot roda na "lombardo e na-dobriq" ..pi4..sravnqva go s mozart? to i misho shamara se sravnqva s botev ama... ina4e za top kitaristi za poslednite 10-15 godini spored men sa (ne po tova koi e "nai-dobriq") John Petrucci,Michael Romeo,Malmsteen,Arjen Luccassesn,Brendt Allman, off...tolkova sa mnogo i vsi4ki sa tolkova dobri i vseki si ima sobstven stil 4e prosto nqma qsto za sravnenia...steve morse.... btw..Kirk Hammet e edin ot nai mijavite kitaristi..ne sudete koi e nai dobriq po tova 4e bandata vi kefi...aea sas zdrave!

Да не говорим за неповторимия виртуоз и гений на китарата Prince, който по чудо също е попаднал при батювците

Link to comment
Share on other sites

Да не говорим за неповторимия виртуоз и гений на китарата Prince, който по чудо също е попаднал при батювците

хаха,тоя даже не съм го виждал с китара ама карай,тея класаций по фенове ли се праят или от някой друг?

Link to comment
Share on other sites

хаха,тоя даже не съм го виждал с китара ама карай,тея класаций по фенове ли се праят или от някой друг?

Бе който и да ги прави сигурно никога не е слушал музика

Link to comment
Share on other sites

лелееееее тиа класации глухи ли са ги правили хендикс на първо място ама моля ви се най изпадналия наркоман мъчи китарата само и тия останалите 60 % от никому не чути голям смях :wacko:аз цял живот се занимавам с китара и музика като цяло :punk толкова глупост на едно място не бях виждал :blink:

а инче най-големия никаде не го видях-steve lukather-ако не знаете кой е той вземете някой оргинален диск(ако имате такива)на някой известен изпълнител и проверете кой свири китарите-да,да точно той

 

TOTO RULZZZZZZZ

Link to comment
Share on other sites

Пичове,ДжимиХендрикс е велик.Просто вие сте слушали само накои групи и не знаете за какво става въпрос.Джими е истински гении.Принс също е много велик,ама вие като сте слушали 5 групи на кръст какво ще знаете.Просто не е въпросът да слушате накои групи,които са ви любими и да кажете,че техните ктаристи са най-добри.Аз примерно не приемам мнения като "Ричи Блекмор е най-добрият" за валидни.Трябва да чуете много парчета от различни групи и да имате елементарно музикално образование,за да кажете кой е добър.Другото е празни приказки.Живи и здрави.

 

vinyl_master ,ако никога не си виждал Принс с китара,значи нищо не си видял.По-добре слушай музиката която ти харесва и която разбираш и не коментирай останалите хави

Link to comment
Share on other sites

Lukather - mnogo stranno izkazvane

Vzemi se podgotvi s poveche info drugija pyt

I drogata na Jimi ne go pravi po-malko velik ot tova koeto e

Tova koeto cjal svjat e priznal - inache kato cjalo i az ne sym koi znae kyv fen

No tova e KITARISTA - tochka

 

 

P.S.

 

Kakto kazah odeve ima 5-6 kitaristi OSTANALI V ISTORIJATA I POZNATI NA VSICHKI

Njama sega da se povtarjam

Vsichko drugo e variacii i uchenici

Link to comment
Share on other sites

Имам професионални възгледи към данс музиката не крия,но това неозначава че неслушам и друга музика най вече,че на разбирам от друга музика,но ти да ми кажеш ,че принс е китарист от ранга на Блакмор,наистина смешно ми става.Давам ти едно соло:Highway Star,намери ми соло на принс подобно! плс!

Link to comment
Share on other sites

Виж няма да ти давам приемри.Аз не крия,че разбирам предимно от пънк,Rock `n` Roll и подобна музика.Имам елементарни познания и от други стилове.НО да ми кажеш,че Принс е невероятен китарист,значи,че не си слушал нищо негово.Не ми давай примери на Ричи.Слушал съм всичко негово.Просто Принс е невероятен.Но трябва да си слушал и да разбираш малко от тази музика.Аз не ти казвам нищо за електронната музика-не ми казвай и ти за моаята.Не се обиждай-просто съм сигурен в това,което казвам.

Link to comment
Share on other sites

1/9 от музиката вкъщи е данс,останалото преобладава хард рок,по онва време бащами е снабдявал Тома Спространов със Лп'та и 7'инча винили,мисля че съм научил нещо по край него ! Prince съм слушал!Ако неми верваш,може и да отворим врати да видиш и Принс (лимитед) на винил ако искаш :P

Link to comment
Share on other sites

Виж човече в момента точно нямам сили и насторение да споря.Слушал съм всичко на Принс,имал съм възможността.Казах каквото имам да кажа.Надявам се да не се впрегнеш много.Просто мисля,че разбирам доста от музиката,която слушам

Link to comment
Share on other sites

Само да вмъкна,че Принс е един от най-великите музиканти.Умее да свири на 12 или 13 инструмента...и е страхотен китарист според мен.Колкото до танцьор... B)

Link to comment
Share on other sites

velvet,няма спор 4овече бес лоши намерения съм,просто обсъждаме китаристите :) :) нали ?

raptor,аз Томата него познавам лично! :)

Link to comment
Share on other sites

Е,това е гот,аз бих искал да се запозная с него,защото е човек,който макар и малко пресилено познава тази музика.Абе интересен е

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...