Jump to content
BulForum.com

The top 100 greatast guitarists of all time


Mr.Tinkertrain

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Мерси много там има и много други класаций за стоте най-добри рок вокалисти и много много други :punk Много е як сайта! :pirate

Link to comment
Share on other sites

Tezi klasacii nikoga ne sam gi haresval ..... Vse pak  4ovek si ima svoe mnenie :P

Pravo kazvash ama vse pak e veselo da gi razgledash. Iasno che niama da mi promeniat mnenieto ili otnoshenieto.

Link to comment
Share on other sites

Разбира се, 4е всеки си има своите фаворити и оутсайдери,но както казах съм ги сложил за "леко разкрасяване" (ако мога така да се изразя) на тази 4аст от форума.

И аз имам своите забележки към подреждането :punk

Link to comment
Share on other sites

Всичко според мен е в комерсиалния начин направено...

Няма спор ,чр наистина има някой "пропуски",или "грешки" да ги наречем,с които не сме съгласни :pirate ,но като погледнеш от комерсиална страна всичко си е така(мисля мнението си е мое и лично мое ;) моля не ме съдете много)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

най-добрият китарист е Stevie Ray Vaughan

 

EDTI:

малей ... чак сега зърнах едната класация - по-добре да не бях ...

Kurt Cobain - лека му пръст (жена му да се беше гътнала - не той) е заел място преди Joe Satriani например :-) якичко

Ritchie Blackmore едва се е вредил - но дава вид на изпадане от групата... :-)

 

поне величия като Pat Metheny и Stevie Ray Vaughan и Steve Vai са някъде в челото ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

За мен най-великия китарист е Chuck Schuldiner, който едва ли щеше да го има и в топ 10000 и за който повечето от вас не са и чували... Просто музиката му не беше бизнес, затова не е известен

 

А пък тва да сложиш Yngwie Malmsteen 76-ти си е направо смешка

Link to comment
Share on other sites

Zna4i sega tova , 4e Yngwie e nomer 1 ---- nqma spor !!!! :P

Vse pak 4oveka napravi konzert za kitara i orkestar .... Az sam mu mnogo golqm fen !!!!

 

A ina4e Death be6e dobra banda .... Neka Chuck da po4iva v mir . Vajnoto e , 4e hora kato nas 6te go pomnqt vinagi .......................

Link to comment
Share on other sites

най-добрият китарист е Stevie Ray Vaughan

 

EDTI:

малей ... чак сега зърнах едната класация - по-добре да не бях ...

Kurt Cobain - лека му пръст (жена му да се беше гътнала - не той) е заел място преди Joe Satriani например :-) якичко

Ritchie Blackmore едва се е вредил - но дава вид на изпадане от групата... :-)

 

поне величия като Pat Metheny и Stevie Ray Vaughan и Steve Vai са някъде в челото ...

Мдаааа... к'ъв е тоя Ричи Блекмор бе, кой го е чувал :) ? Сатриани също...

Класациите са си напълно субективни и рядко точни.

В една, която ве водеше "вечната рок класация" първи бяха AC/DC.

 

п.с. Аз от Ричи Блекмор имам личен автограф :woot . Само че яко лапнах парцала като го видях и не можах да му кажа нищо :( .

Link to comment
Share on other sites

За мен най-великия китарист е Chuck Schuldiner, който едва ли щеше да го има и в топ 10000 и за който повечето от вас не са и чували... Просто музиката му не беше бизнес, затова не е известен

 

А пък тва да сложиш Yngwie Malmsteen 76-ти си е направо смешка

metalheart bravo na tebe :) tfa naistina e nai dobria kitarist :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Аз от Ричи Блекмор имам личен автограф  :woot . Само че яко лапнах парцала като го видях и не можах да му кажа нищо  :( .

Ama da znai6 kolko ti zavijdam (blagorodno razbira se :wub: :D )

6te moje6 li da go skanira6 da mu se poradvame :woot

 

btw AC/DC me kefat ama ba6 parvo mqsto v "ve4nata rock klasaciq" ne im otiva mnogo ;)

Link to comment
Share on other sites

Извинете ме за кофтито снимки - тази с автографа я правих без светкавица и тялото ми правеше сянка от лампата, на другата пък гланцът отразяваше кофти ;).

 

Вторият автограф е на Кендис Найт - жена му.

 

autograph.jpg

 

ticket.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

awe hora za vas kak trqbva da izglejda klasaciqta ... samo parvi mesta i edno vtoro za nqkoi koito ne haresvate ??? se trqq da ima nqkoi nazad v klasaciqta :wacko: :wacko: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Сорри момчета,но Фил Колинс може да е педерас,но е адски добър барабанист.Ама и вие сте едни глави,що не е метъл значи е боклук.Ае помислете

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...