Jump to content
BulForum.com

НТГ Пловдив ...


Recommended Posts

Какво ви е мнението за НТГ Пловдив (иконома) :D Както ако някой учи там може да се представи ... :punk

За мен си е едно хубаво и елитно училище :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Според теб е елитно, а според мен само се води, че е елитно.Освен това в това даскало влизат най-много ученици по "втория начин".Имам доста фр оттам и разправят, че в клас има поне 4-5 ученика влезнали като "спонсори" или като рушветчии.Поне директорката ви дава кинтите, където трябва

гледам, че напоследък се модернизира бая даскалото.Имам фр, който влезна така по 2я начин и 10 за 11 клас остана на 7 изпита и интересно как всичките успя да си ги вземе. ; )

Мисля, че наистина е яко да учиш там, защото хем си айляк, хем ще си завършил така елитната"Национална Търговска Гимназия", но не и че ще научиш нещо.

Link to comment
Share on other sites

Според теб е елитно, а според мен само се води, че е елитно.Освен това в това даскало влизат най-много ученици по "втория начин"

 

Toва е всеизвестен факт :)

Link to comment
Share on other sites

Хех...и аз имам приятелка, която влезна по този начин, въпреки че не си признава, то беше очевидно. Иначе като съм слушала ученици кво ми разправят за иконома...пълен айляк било. Аз само не разбрах по къв случаи го сложиха думичката НАЦИОНАЛНА :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Според теб е елитно, а според мен само се води, че е елитно.Освен това в това даскало влизат най-много ученици по "втория начин".Имам доста фр оттам и разправят, че в клас има поне 4-5 ученика влезнали като "спонсори" или като рушветчии.Поне директорката ви дава кинтите, където трябва

гледам, че напоследък се модернизира бая даскалото.Имам фр, който влезна така по 2я начин и 10 за 11 клас остана на 7 изпита и интересно как всичките успя да си ги вземе. ; )

Мисля, че наистина е яко да учиш там, защото хем си айляк, хем ще си завършил така елитната"Национална Търговска Гимназия", но не и че ще научиш нещо.

 

Еми кой както се уреди! Аз съм влезнал по 1вия начин..тази година завършвам живот и здраве.Супер яко си ни е даскалото. А дали ще научиш нещо зависи само от теб. Аз съм айлячец :rolleyes: Спонсори монсори..повечето ги е яд че не могат да влезнат там..мен не ми пука и с пари можех да влезна ама кво супер шоу си е на изпитите едно време :D :D

 

 

edit:

 

*lola* променя се статута на училището - става Национална Търговска гимназия..да кжем получава повече пари от министерството и така..

Link to comment
Share on other sites

Иконома за мен е мн. готино училище,не уча там но имам достатъчно познати! А колкото до тва, че има такива, които са "спонсори", НАВСЯКЪДЕ във уж елитните училища е така... :angry1

Link to comment
Share on other sites

Аз уча сега в иконома, 11 клас!

в класа сме 35 (!!!) ученика, така че няма смисъл да ви обясняям, че половината ми клас са влезли по 2ри, 3ти и 4ти начин.... аз обаче съм учил, сполучил и влязох със знания след 7ми клас, така че тва мен въобще не ме вълнува. хората в НТГ са уникати - много сме, различни сме, повечето (ако не и всички) се знаем, пък и половината са деца на важни клечки... което си е голям плюс, съгласете се!

Материалната база е една от най-добрите в целия град, смея да кажа дори и най-добрата - 4 модерни интернет зали, още 2 малко занемарени, голям салон, фитнес, сауна, стол за чудо и приказ, барче, библиотека, да не говорим, че в цялото даскало има картини по стените, никъде няя драскано по коридорите... сега даже от един спонсор от класа ми си имаме и чисто нови мн готини вертикални щори.... хах... гот си е

а пък за оценки - който иска да научи може да научи адски много. преподавателите повечето са на високо ниво и наистина им пука, ест че има и образи, ама къде без тях... пък на когото не му се учи - винаги минава. аз лично откакто съм в НТГ само за 2 случая за повтаряне съм чул...

 

ДЕРЗАЙ, НТГ!!!

 

П.С. който още се чуди - нека пита на ПМ

Link to comment
Share on other sites

Еми мнението ми е че е бати авантаджийското училище в следния смисъл:1 месец ваканция за смяна на дограма ся грипна ваканция де да бях още ученик :D

Link to comment
Share on other sites

Хахах разпознавам тука съученици които са писали :) .Как сме Жоре ;).Ами за училището мога да ви кажа че на който му се учи може да научи много, на който не му се учи може да изкара айляк.Както горе е споменато материалната база на училището е повече от добра а и да не пренебрегваме факта който представляват наще ученички :devil .Такаче аз уча там 11ти клас съм и немога да се уплача от нищо, училището просто няма кусури.

 

ПП Има един.. за който забравих..Дървото в близост ама се преживява :laughing:

Link to comment
Share on other sites

хахаха, здрасти Саче!!! и ти гледам изказваш мнение за обичното ни даскало... бтв наистина ваканциите са ни в повечко, не че е за оплакване тва.... щом ся за грипната ми се обажда един фр от руската вика - от утре грипна. питам го "що ве?". той - ми иконома са ги пуснали.... викам - ясно..... хихихик :D а онва с дограмата беше просто мед... отделно миналата година покрай парното ни щот е локално отскубнахме има няя 2-3 седмици намалени или въобще без школо.... та.... ние със Сачето сме айляци, който иска - добре е дошъл...

 

П.С. а момичетата..... тоест женичките ни... дам.... блага ралта са те....

Link to comment
Share on other sites

П.С. а момичетата..... тоест женичките ни... дам.... блага ралта са те....

 

E ми чи как нали и моята жена е от НТГ и баш 11 клас току виж ви се оказала ваша съученичка.Няма да давам повече жокери :D

 

Това за ваканциите иначе е бахти късметлийското.

 

Честно казано обаче много загубени предмети учите или на мен така ми се струва.Най-много ми вкарва смях "Бизнес английски" :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

честно казано обаче много загубени предмети учите или на мен така ми се струва.Най-много ми вкарва смях "Бизнес английски" :D :D :D :D

Кво ще рече тва...да не би бизнесът на английскида е различен от този на български :D

Link to comment
Share on other sites

е предметите като Бизнескомуникации, Маркетинг и други са ни специални, както примерно чертане, дървознание или пък дърводелство за комшиите. така че не намирам кво им е странното. бтв половината от тях са бая забавни и можеш да прилагаш нещата в голяма степен в реалния живот

Link to comment
Share on other sites

E ми чи как нали и моята жена е от НТГ и баш 11 клас току виж ви се оказала ваша съученичка.Няма да давам повече жокери :D

 

Това за ваканциите иначе е бахти късметлийското.

 

Честно казано обаче много загубени предмети учите или на мен така ми се струва.Най-много ми вкарва смях "Бизнес английски" :D :D :D :D

 

Бизнес Френски и Шведски бих учил 24/7 :)

Link to comment
Share on other sites

САЧЕ как е? Училището е много добро.. предмети,обучение,момичета,момчета. А този Жорко е непослушен и скръндзав.

 

хах, Марто... на теб цигара не давам, знаеш... още повече след като ги спрях вече. пробвай и ти - не е толкова трудно :P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ами аз от иконома познавам 10-15 човека и твърдо мога да заявя, че нито един от тях не знае точното значение на думата "учебник".. Иначе даскалото е елитно, спор няма!

Link to comment
Share on other sites

tetr0d0 Posted Feb 28 2007, 23:52

Ами аз от иконома познавам 10-15 човека и твърдо мога да заявя, че нито един от тях не знае точното значение на думата "учебник".. Иначе даскалото е елитно, спор няма!

 

Така е!аз сам 10 клас и сам 3 та година в това у4илище и е голям айляк.ваоб6те няма нищо общо с представата ми преди да влезна.И супер измислени предмети на които вси4ки имат 6 ци а по 2 урока на срок се взимат.Има си и зубар4ета ама те не са толкова много и те са от по амбицираните.ина4е ако умее6 да преписва6 4,50 об6т успех не ти марда :P

Link to comment
Share on other sites

И аз уча в Иконома и просто оценка 10 за си4ко и даскали и база и съученици, просто да у4а в Иконома е едно от най-големите ми постжения(по парвия на4ин)А за елитноста на училището мисля 4е е непоклатима не малко негови бивши у4еници сега заемат важни икономи4ески постове в страната. Оносно тва дали се у4и или не , у4и се аз за 5 дена имах около 7 контролни и писмени и така на татак,а за даскалите те отли4но си вършат работата.И за полседно да казжа 4е Иконома определено е елитен, а на имиджа му хварлят ло6а сянка само коментари подобни на коментарите на tetr0d0 lpfc1990 които са доста не верни,ако те двамата се минавата между капките да го правят,но които идва в иконома идва за да у4и и това не озна4ава 4е е зубър(по голямата 4аст от класами завър6и с над 5)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...