Jump to content
BulForum.com

НТГ Пловдив ...


Recommended Posts

готяно даскало ;) чак ми липсва вече. пък ако ти се учи, може и да научиш нещо, не е само айляка.

 

пък оня с аватара на милан, май ми дължи някви кафета хехе.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply
готяно даскало ;) чак ми липсва вече. пък ако ти се учи, може и да научиш нещо, не е само айляка.

 

пък оня с аватара на милан, май ми дължи някви кафета хехе.

 

Хаха калъфка ще пием кафета ве мноо я..чай че зорно тая година не мога да смогна на пиене/ядене/уроци :laughing: :lol:

 

Иначе ще ми е мъчно от догодина за даскалото :rolleyes: кефи си ме на макс :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

И аз уча в Иконома и просто оценка 10 за си4ко и даскали и база и съученици, просто да у4а в Иконома е едно от най-големите ми постжения(по парвия на4ин)А за елитноста на училището мисля 4е е непоклатима не малко негови бивши у4еници сега заемат важни икономи4ески постове в страната. Оносно тва дали се у4и или не , у4и се аз за 5 дена имах около 7 контролни и писмени и така на татак,а за даскалите те отли4но си вършат работата.И за полседно да казжа 4е Иконома определено е елитен, а на имиджа му хварлят ло6а сянка само коментари подобни на коментарите на tetr0d0 lpfc1990 които са доста не верни,ако те двамата се минавата между капките да го правят,но които идва в иконома идва за да у4и и това не озна4ава 4е е зубър(по голямата 4аст от класами завър6и с над 5)

ахахаха е на това му се вика 100%ов заек, надявам се да съм те нахранил подобаващо на 15ти.Първо че се учи, учи се но не особенно много тва че си имал 7контролни не означава абсолютно нищо.Аз също имам много контролни, но това не означава че съм учил за тях или пък ,че имам лоши оценки..А ти щом вика на изказванията на tetr0d0 и lpfc1990 хвърлящи лоша сянка..Училището е елитно не защото някой зубари са пръсват да учат по цял ден и ги подкрепя мисълта, че ще станат шефове на по-готините им съученици, а защото учителите знаят точно какво да преподават и точно как да го преподават(разбира се има и изключения).Такаче като обобщим който който знае какво да учи го учи и успява, а който учи всичко на изуст на другия ден не помни нищо, такаче моите поздравления продължавай в същия дух не се и съмнявам че някой ден ще бъдеш министър на икономиката.

Поздрави

Link to comment
Share on other sites

awe S4ch3 ako ima6 ne6to da kazva6 qla dolo pri Boi4ev seki den digam tam ot 11 do kam 1.ela da se vidim da si kazhem koi e zaek koi nee

Ахахах извинявай много щом дигаш при Радо начи си некъв доста опасен тип, може да дойда и да те видя кой знае?А и незнаех ,че да си заек е убида, но разбирасе ти имаш по 7контролни на седмица и всеки ден дигаш от 11 при бойчев такаче не искам да губя от ценното ти време.Продължавай да дигаш ,а вместо да казваш ,че дигаш секи ден при бойчев можеше да се представиш..Все още не е късно

Link to comment
Share on other sites

Страшно доволен съм Пешо от 9а ,но смятам че подхода ти е доста грешен за 9-то класник и май още много неще не са ти ясни в това училище за това не първо помисли преди да говориш и проявяваш агресия след като аз само изказвам мнение.Ще е хем добре хем здравословно..

Link to comment
Share on other sites

За поне 2 години по-голям от теб, предполагам, че си достатъчно грамотен да можеш да пишеш на майчиния си език, вместо по-този начин и няма да е лошо да прочетеш правилата на форума преди да наблъскаш 100 поста.За втори път ще ти кажа Пешо бъди по-внимателен и не говори неща за които после може да съжаляваш..

Link to comment
Share on other sites

които са доста не верни, ако те двамата се минавата между капките да го правят,но които

Само да та питам колко изкара на контролната по БЕ?

Аве ей мармотче, аз съм присъствал на писмено изпитване и с очите си съм виждал как даскалката чете весник, а през това време 50% от класа четеше бележки под масите.. К'во ше ми обясняваш.. Колкото до радо.. Тоя е пълен смешник.. Дава ли ви ред пред огледалото ахахахах :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Всеки си има мнение..ама нито го познаваш нито нищо. Не искам да влизам в безмислени спорове,но не можеш да му стъпиш и на малкия пръст на Радо. Казвам го защото ми е приятел и се познавам с него още от преди 3,4 години. Мисля че S4ch3 се изказва най-умерено за сега. Някъв си Пешо бил вдигал..боли ме фара че тренираш долу. И аз тренирам и кво !? Спрете се детските историйки щото ставате смешни. Ае със здраве.

 

 

edit: PEO определено не са. Ще видиш с времето :)

Link to comment
Share on other sites

Е добре приемам порицанията, явно 1 година и 1 срок не са достатъчни за да се види сичко от училището

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

АЗ съм бивша ученичка на НТГ - Пловдив. Много ми хареса да уча там, беше си просто супер. За тези, които твърдят че там не може да се научи нищо ще кажа, че просто не им се учи. Аз научих много особено по счетоводство, машинопис и стенография, право и икономика. Сега това страшно много ми помага като студентка и в работата ми. Имало си е и много айляк предмети и дни както е навсякъде и абе като цяло си беше айляк, ама без да е свободия. Учители образи си има навсякъде, така че това си е нещо нормално, че и то без тях за къде :D Може и да има много, които са влезнали по втория начин, но не можем да си изкривим душата - те са в извънредните бройки, а спонсорствата им наистина са отивали в училището - материалната му база си е повече от супер, чисто е, няма драсканици по стените и е уютно. Всеки, който е влизал поне във фояето(не съм сигурна, че така се пише :D

) ще го потвърди.

За тези, които изказват мнения за иконома, а не са учили там просто няма какво да кажа - първо трябва да си видял нещо, за да го коментираш. Аз лично, когато влязох бях много щастлива и определено имаше завист от страна на неуспели да се класират. Ако искаш да учиш там можеш да научиш наистина много, ако не - където и да се намираш пак няма да научиш.

В иконома за първи път видях такова нещо - на един празник на училището, когато г-жа Юрдекова излезе да ни поздрави, всички ученици и станаха на крака. Само по себе си това говори много.

Не е за пренебрегване и, че там е голяма част от настоящия или бъдещ елит на града - само това си е огромен плюс :D

Иконома си е супер - страшно се радвам че дипломата ми е от там. А и да не забравя - в много университети в страната те гледат с друго око като ти видят дипломата, а и по неписано правило, ако си с равен бал с някой друг ти си с предимство с твоята дипломка - казвам го от опит :P

Link to comment
Share on other sites

Познавам сумати хора оттам...и незнам как така, ама точно тея хора са най-големите айляци от махалата, незнам дори дали иматучебници.А накрая всички свършиха с 4-5 среден успех.Е тва ако не е айляшко даскало.На тея дето учат там им е добре, а на тея като нас, които сме в други пак уж "елитни" училища(ЕГ, ЕГ И.Вазов, Френската, ОМГ Ак. Кирил Попов....) кво остава - да се гърчим като луди и накрая едва да скалъпим 5 среден успех.Според мен тва не е правилно, нека веднъж за винаги оценките във всички училища да се пишат реални и да се изкарват по едни и същи критерии.А тва, че даскалите ви пишат ей така оценките, без да знаят дали въобще знаете нещо говори само лошо за тях или ако не за тях - то за директора, който ги кара да правят това, за да поддържа високия успех на училището и съответно "елитното" му име. :angry1 :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Познавам сумати хора оттам...и незнам как така, ама точно тея хора са най-големите айляци от махалата, незнам дори дали иматучебници.А накрая всички свършиха с 4-5 среден успех.Е тва ако не е айляшко даскало.На тея дето учат там им е добре, а на тея като нас, които сме в други пак уж "елитни" училища(ЕГ, ЕГ И.Вазов, Френската, ОМГ Ак. Кирил Попов....) кво остава - да се гърчим като луди и накрая едва да скалъпим 5 среден успех.Според мен тва не е правилно, нека веднъж за винаги оценките във всички училища да се пишат реални и да се изкарват по едни и същи критерии.А тва, че даскалите ви пишат ей така оценките, без да знаят дали въобще знаете нещо говори само лошо за тях или ако не за тях - то за директора, който ги кара да правят това, за да поддържа високия успех на училището и съответно "елитното" му име. :angry1 :laughing:

 

 

 

Едно е как изглежда, друго е, ако си учил там. Аз завърших миналата година и имах предмети, по които дори тетрадка нямам камо ли пък учебник. Обаче имаше и такива предмети, по които леле майко!!!А и точно там научих,че не е задължително да учиш като изрод, за да знаеш - много от учителите така си преподаваха, че със съвсем малко четене знаех доста и изкарвах хубави оценки. Естествено много зависи кой преподавател ти се е паднал - както навсякъде всъщност.

Относно учебниците - много често нямаме, защото караме на лекции или подробен план по простата причина, че не издават учебници по икономическите предмети и счетоводство, предназначени за гимназии. А по предмети като машинопис, компютърно счетоводство и стенография какъв учебник бе хора - то това се учи на място и с практика!!!!!!!!!

 

Еми кой както се уреди! Аз съм влезнал по 1вия начин..тази година завършвам живот и здраве.Супер яко си ни е даскалото. А дали ще научиш нещо зависи само от теб. Аз съм айлячец :rolleyes: Спонсори монсори..повечето ги е яд че не могат да влезнат там..мен не ми пука и с пари можех да влезна ама кво супер шоу си е на изпитите едно време :D :D

 

напълно съм съгласна, че повечето от тези, които правят злобни коментари ги е яд, че не могат да влязат в нашето супер даскало. Аз съм бивша ученичка - ПОЗДРАВИ НА ВСИЧКИ ОТ ИКОНОМА :D

Link to comment
Share on other sites

Цитат

"Едно е как изглежда, друго е, ако си учил там. Аз завърших миналата година и имах предмети, по които дори тетрадка нямам камо ли пък учебник. Обаче имаше и такива предмети, по които леле майко!!!А и точно там научих,че не е задължително да учиш като изрод, за да знаеш - много от учителите така си преподаваха, че със съвсем малко четене знаех доста и изкарвах хубави оценки. Естествено много зависи кой преподавател ти се е паднал - както навсякъде всъщност."

Цитат

Точно тва имам предвид.Аз който и да познавам от иконома не е седнал да учи и има само 5 и 6, тук таме 4.Явно не повечето ама направо всички даскали ви пишат ей така оценките за да поддържат "елитното" ниво на успеха на училището.Щото ела във френската...тука няма при айляшки даскал да се паднеш ; ).На всички им е наредено да ни гърчат яко и ако поне половината от нещата не знаеш няма 3.А за 5 и 6вече трябва да се учи здраво.Е примерно зубърките от нашия клас за да фанат 5,50 успех четат по 2-3 часа минимум на ден у тях, а кой знай в търговската колко тряа да учиш за такъв успех.Даже имах един приятел от иконома9 вече завърши, випуск 86), на който му се получаваше 5,20 или колко там, отиде да се моли на няколко даскала за да хване 5,50 и накрая ко стана без да покаже някви знания двама от тея даскали му дигнали оценките и успеха му беше 5,45.

Е как става тая раота...вие си изкарвате оценки с мили думи нас ни гърчат....Освен това Търговската гимназия се слави, като учебното заведение с най много ученици влезли по "втория" начин - кой купил климатик, кой компютър, кой бутнал някой друг лев на който трябва.

П.П: Бутона "Реплай" не работи за тва съм отделил така цитата.

Link to comment
Share on other sites

Иха много се кефя .Вчера разбрах че са ме приели в Иконома и съм на седмото небе.Аз кандидатствам от осми клас и на изита си изкарах 5,00 :punk неправо не мога да повярвам

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
ахахаха е на това му се вика 100%ов заек, надявам се да съм те нахранил подобаващо на 15ти.Първо че се учи, учи се но не особенно много тва че си имал 7контролни не означава абсолютно нищо.Аз също имам много контролни, но това не означава че съм учил за тях или пък ,че имам лоши оценки..А ти щом вика на изказванията на tetr0d0 и lpfc1990 хвърлящи лоша сянка..Училището е елитно не защото някой зубари са пръсват да учат по цял ден и ги подкрепя мисълта, че ще станат шефове на по-готините им съученици, а защото учителите знаят точно какво да преподават и точно как да го преподават(разбира се има и изключения).Такаче като обобщим който който знае какво да учи го учи и успява, а който учи всичко на изуст на другия ден не помни нищо, такаче моите поздравления продължавай в същия дух не се и съмнявам че някой ден ще бъдеш министър на икономиката.

Поздрави

 

Мн хубаво исказване браво! Учителите преподават неща коит са част от живота и еси4ко го асимилираш в час и не ти се налага после да четеш.Ако си просто парче и се искъртваш от зубкане е друга работа само и само на другия ден да искараш шестицата заради която вашите ще те пуснат на пс то 1 час да поиграеш :Д.

 

Само да та питам колко изкара на контролната по БЕ?

Аве ей мармотче, аз съм присъствал на писмено изпитване и с очите си съм виждал как даскалката чете весник, а през това време 50% от класа четеше бележки под масите.. К'во ше ми обясняваш.. Колкото до радо.. Тоя е пълен смешник.. Дава ли ви ред пред огледалото ахахахах :laughing:

 

 

Мн точно написано!Сичко с 3 изречения и наи точното описание за наи големия глупак в даскалото :)

 

Цитат

"Едно е как изглежда, друго е, ако си учил там. Аз завърших миналата година и имах предмети, по които дори тетрадка нямам камо ли пък учебник. Обаче имаше и такива предмети, по които леле майко!!!А и точно там научих,че не е задължително да учиш като изрод, за да знаеш - много от учителите така си преподаваха, че със съвсем малко четене знаех доста и изкарвах хубави оценки. Естествено много зависи кой преподавател ти се е паднал - както навсякъде всъщност."

Цитат

Точно тва имам предвид.Аз който и да познавам от иконома не е седнал да учи и има само 5 и 6, тук таме 4.Явно не повечето ама направо всички даскали ви пишат ей така оценките за да поддържат "елитното" ниво на успеха на училището.Щото ела във френската...тука няма при айляшки даскал да се паднеш ; ).На всички им е наредено да ни гърчат яко и ако поне половината от нещата не знаеш няма 3.А за 5 и 6вече трябва да се учи здраво.Е примерно зубърките от нашия клас за да фанат 5,50 успех четат по 2-3 часа минимум на ден у тях, а кой знай в търговската колко тряа да учиш за такъв успех.Даже имах един приятел от иконома9 вече завърши, випуск 86), на който му се получаваше 5,20 или колко там, отиде да се моли на няколко даскала за да хване 5,50 и накрая ко стана без да покаже някви знания двама от тея даскали му дигнали оценките и успеха му беше 5,45.

Е как става тая раота...вие си изкарвате оценки с мили думи нас ни гърчат....Освен това Търговската гимназия се слави, като учебното заведение с най много ученици влезли по "втория" начин - кой купил климатик, кой компютър, кой бутнал някой друг лев на който трябва.

П.П: Бутона "Реплай" не работи за тва съм отделил така цитата.

 

 

Ицо ти си първия койт срещам дет не е от него и има толкова реална представа за нащо даскало :) Хора коит са от 2 години в него си нямат грам представа за каф аиляк е а ша ми говорат че имали по 7 контролни пфф хах .А и между другото има ли някои от 11 б Клас тая година?

Link to comment
Share on other sites

Аз уча сега в иконома, 11 клас!

в класа сме 35 (!!!) ученика, така че няма смисъл да ви обясняям, че половината ми клас са влезли по 2ри, 3ти и 4ти начин.... аз обаче съм учил, сполучил и влязох със знания след 7ми клас, така че тва мен въобще не ме вълнува. хората в НТГ са уникати - много сме, различни сме, повечето (ако не и всички) се знаем, пък и половината са деца на важни клечки... което си е голям плюс, съгласете се!

Материалната база е една от най-добрите в целия град, смея да кажа дори и най-добрата - 4 модерни интернет зали, още 2 малко занемарени, голям салон, фитнес, сауна, стол за чудо и приказ, барче, библиотека, да не говорим, че в цялото даскало има картини по стените, никъде няя драскано по коридорите... сега даже от един спонсор от класа ми си имаме и чисто нови мн готини вертикални щори.... хах... гот си е

 

Хах,що ли материриланата ви база е една от най-дорите точно заради тия рушветчии дет са влезнали и са дали сумати пара,иначе базата ви щеше да е кат на др училища.Пък колко до твойто твърдения че базата ви е най-добрата не съм съглсен шот аз уча във френската и там също на сякаде от вътре и вън е измазано и си има на сякъде алуминиева дограма и и фитнес си има и добър салон че и плувен басейн както и мн добри игрища

Link to comment
Share on other sites

Dunc: "Хах,що ли материриланата ви база е една от най-дорите точно заради тия рушветчии дет са влезнали и са дали сумати пара,иначе базата ви щеше да е кат на др училища.Пък колко до твойто твърдения че базата ви е най-добрата не съм съглсен шот аз уча във френската и там също на сякаде от вътре и вън е измазано и си има на сякъде алуминиева дограма и и фитнес си има и добър салон че и плувен басейн както и мн добри игрища"

 

Приятелю, цитираш мой пост от преди почти година, но не това е важното. Темата е за впечатленията и мнението за НТГ-Пловдив. Какво е твоето мнение? Аз ли не го виждам, или е това, че просто не си съгласен с моето мнение? Имаш това право, но изведи някакви доводи, нали все пак е форум?

 

Ако искаш отвори нова тема "Сравнение на френската и иконома" та дам да си развиваш теориите. Поздрави!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...