Jump to content
BulForum.com

АПОКАЛИПТО (Apocalypto)


lada_1500

Recommended Posts

стила Рамбо (сам срещу всички) вече остаря.Бай Мел малко се е поунесъл. Като цяло 3/10, а и накрая на брега :confused а стига ве!!! ДА ЖИВЕЙ АМЕРИКА :wacko:

ами рамбо няма място тук или най млакото едва ли тва са мислили

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply
Kak e kaчеството в локала?Някой гледа ли го от тук?

Ще си разваля ли впечатлението от филма ако го гледам в нас.

 

Съветвам те да го гледаш на кино!Качеството му тук е ужасно и съм сигурен,че филмът,гледайки го оттук,няма да ти хареса!А филмът определено си заслужава да му отделиш 4лв!! :) :)

Link to comment
Share on other sites

Kak e kaчеството в локала?Някой гледа ли го от тук?

Ще си разваля ли впечатлението от филма ако го гледам в нас.

Че пуснаха ли го вече в локала? В момента нямам връзка с локала иначе бих проверил за какво качество става въпрос.

Съветвам те да отидеш на кино за този филм. Заслужава си.

 

Едит:Я ето го и в локала , ама е с кофти качество все още :(

Link to comment
Share on other sites

Незнам кво толкова ви харесва филма. И аз го гледах в лъки синема. Пълна измишльотина! На моменти е адски скучен, а през останалото време гледаш как някой реже на друг нещо си. Ебаси якия филм! И Ягуарската лапа има свръхестествени сили явно.. Бяха ми казали, че е тъп, но исках сам да се уверя. Прави бяха.

Link to comment
Share on other sites

Незнам кво толкова ви харесва филма. И аз го гледах в лъки синема. Пълна измишльотина! На моменти е адски скучен, а през останалото време гледаш как някой реже на друг нещо си. Ебаси якия филм! И Ягуарската лапа има свръхестествени сили явно.. Бяха ми казали, че е тъп, но исках сам да се уверя. Прави бяха.

Ok.

Link to comment
Share on other sites

Незнам кво толкова ви харесва филма. И аз го гледах в лъки синема. Пълна измишльотина! На моменти е адски скучен, а през останалото време гледаш как някой реже на друг нещо си. Ебаси якия филм! И Ягуарската лапа има свръхестествени сили явно.. Бяха ми казали, че е тъп, но исках сам да се уверя. Прави бяха.

И този човек си е писал Доктор под аватара. :wacko: К'ъв Доктор к'ви пет лева сигурно си си изплакал очите при отрязаните крайници и всичките тия разрези. 100% не си хирург явно. :ghost

 

Иначе филма си беше и поучителен и интересен и яко ефекти,но когато тръгна да бяга малко се пооляха - 2 дена бяга , оная ражда във водата и такива подобни. А който се оплаква ,че филма нямал смислова линия , просто мисленето не му е най-силната страна.

Въпреки всичко дори изброените негативи с раждането и безкрайните физически сили на героя не могат да развалят добрата оценка за филма :) 9/10

Link to comment
Share on other sites

NRG_God ,хора всякакви вкусове всякакви нали знаеш ,не може на всеки да се хареса.Лично за мен филма е 9/10 ,от 1-2 години може би не съм гледал по -добър филм,не е някъв супер невероятен филм,но просто е много добър!!

Link to comment
Share on other sites

NRG_God ,хора всякакви вкусове всякакви нали знаеш ,не може на всеки да се хареса.Лично за мен филма е 9/10 ,от 1-2 години може би не съм гледал по -добър филм,не е някъв супер невероятен филм,но просто е много добър!!

@Lada_1500 Прав си няма защо да се занимавам.

А ето един линк на филма с хубаво качество само за фенове и ценители (най-накрая :) ) : ЛИНК!!!

ENJOY :) :punk

Link to comment
Share on other sites

Велик филм!

Ето как трябва да се прави кино - безкомпромисно! Без да се замисляш за рейтинг, възрастови ограничения и вкусовете на широката публика.

 

Препоръчвам го.

Link to comment
Share on other sites

Филма е наистина един по рода си!Потапя те в атмосферата си и не разбираш кога и как са минали 2та часа, през които си го гледал! Наистина върховен е! Ето това наричам аз кино! Не знам....лично аз съм меко казано впечатлен! Има няколко покъртителни сцени, които не съм очаквал да видя! Много е силен! Много яко са занети кадрите а бе простооооо гледайте го! А аз си го вкарвам в личната колекция :)

Link to comment
Share on other sites

За пръв път ми се случва така да се загледам в някой филм,че наистина да не усетя как са минали 2 часа.Просто е невероятен.Много ми хареса-един от най-добрите филми,които съм гледал през живота си.През цялото време е напрегнат.Защото няма никакви предпоставки за типичния хепи енд.Просто е невероятен-ще го гледам няколко пъти определено.Нямам думи-уникален от всякъде!!!!

Link to comment
Share on other sites

Филмът е много добре направен и според мен нямаше чак толкова кървища ,колкото в някой долнопробен екшън ,например.Мел Гипсън пак е успял като режисьор Направо 10/10 от мен

Link to comment
Share on other sites

днес го гледах и оастанах с доста противоречиви мнения.

Като цяло найстина е впечатляващ,запомнящ се и прочие,но има дребни работи който дразнят.

 

като оченка можеш да говорим 6-7/10

Link to comment
Share on other sites

А ето един линк на филма с хубаво качество само за фенове и ценители (най-накрая :) ) : ЛИНК!!!

ENJOY :) :punk

 

"Грепка

Не съществува такъв торент 72038." - Наистина за фенове и ценители, а какво качество... :P

 

Относно поста на ROBIN - добре бе, хора, ясно изявявате мнение - ами обосновете се поне! Аз от твоето мнение подразбирам, че на теб ти липсва собствено мнение, казваш че твоите хора са ти казали, че е тъп, следователно е тъп! Точка! ROBIN реши проблема :) Ясно, не ти харесва, ама форума е за да споделиш защо, в противен случай гласувания и Poll-ове има колкото искаш. Лично аз съм попринцип по всичко, свързани с културата на индианци, маи, инки... не бих казал, че точно това се очаква да е било поведението на тези интересни племена, а определено не е времето на испанците... но, както и да е, все пак филма си е филм, малко мазничка историйка (както се очакваше, де). Наистина т'ва наш'то момче малко по чудо ги изби всичките, ама нали е JAGUAR CLAW!!! Не знам кой беше изръсил, че това бил Роналдиньо - е не е :) Актьорът носи интересното име Rudy Youngblood и е професионален танцьор (не би ме учудило, имайки предвид сцените на бягане из горите), Тук може да прочетете повече за неговото творчество

 

BTW "Грепка"-та от горе е така в самия линк :)

P.S. Май сме били така като гледам всички в една зала :) Lucky Cinema, 2-ра зала, 3-ти ред, 7-мо и 8-мо място, вечерната прожекция от 21:00 преди 5 или 6 дни :)

Link to comment
Share on other sites

Велик филм!

Ето как трябва да се прави кино - безкомпромисно! Без да се замисляш за рейтинг, възрастови ограничения и вкусовете на широката публика.

 

Препоръчвам го.

 

Заставам на 100 а 200% зад думите на @Optimus

Link to comment
Share on other sites

Е хубаво де,филмът е много добър,но едно не разбрах.Как след 2 стрели,които му забучиха в гърба и в областта на сърцето той не стига че оживя,ами и е успял да извади от ямата жената с двете й деца,от които едното още свързано с пъпна връв към нея :wacko:

 

Ако пък трябва да разглеждаме времето,което филмът пресъздава,то тогава значи целият дилм е един фалш.Нито Маите са такива,нито завоевателите идват тогава!Да не навлизаме в подробности :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Е хубаво де,филмът е много добър,но едно не разбрах.Как след 2 стрели,които му забучиха в гърба и в областта на сърцето той не стига че оживя,ами и е успял да извади от ямата жената с двете й деца,от които едното още свързано с пъпна връв към нея :wacko:

 

Ако пък трябва да разглеждаме времето,което филмът пресъздава,то тогава значи целият дилм е един фалш.Нито Маите са такива,нито завоевателите идват тогава!Да не навлизаме в подробности :unsure:

Ми приемай го тогава като фантастика... :pirate И на мене не ми се понрави момента с раждането и т'ва с тичането се проточи дълго ,но филма КАТО ЦЯЛО Е МНОГО ДОБЪР и никой не може да отрече това,а в него дори няма нито 1 известен актьор.

Link to comment
Share on other sites

забелязвам,че няколко човека казват,че маите "не са такива".какви не са?не са рязали глави и не са правели човешки жертвоприношения ли?щото навсякъде където съм чел пише точно това.

Link to comment
Share on other sites

"Грепка

Не съществува такъв торент 72038." - Наистина за фенове и ценители, а какво качество... :P

 

Относно поста на ROBIN - добре бе, хора, ясно изявявате мнение - ами обосновете се поне! Аз от твоето мнение подразбирам, че на теб ти липсва собствено мнение, казваш че твоите хора са ти казали, че е тъп, следователно е тъп! Точка! ROBIN реши проблема :) Ясно, не ти харесва, ама форума е за да споделиш защо, в противен случай гласувания и Poll-ове има колкото искаш. Лично аз съм попринцип по всичко, свързани с културата на индианци, маи, инки... не бих казал, че точно това се очаква да е било поведението на тези интересни племена, а определено не е времето на испанците... но, както и да е, все пак филма си е филм, малко мазничка историйка (както се очакваше, де). Наистина т'ва наш'то момче малко по чудо ги изби всичките, ама нали е JAGUAR CLAW!!! Не знам кой беше изръсил, че това бил Роналдиньо - е не е :) Актьорът носи интересното име Rudy Youngblood и е професионален танцьор (не би ме учудило, имайки предвид сцените на бягане из горите), Тук може да прочетете повече за неговото творчество

 

BTW "Грепка"-та от горе е така в самия линк :)

P.S. Май сме били така като гледам всички в една зала :) Lucky Cinema, 2-ра зала, 3-ти ред, 7-мо и 8-мо място, вечерната прожекция от 21:00 преди 5 или 6 дни :)

 

Защо се правиш на философ, филма на много хора не им е харесал, включително и на мен. Вкусове всякакви.

Link to comment
Share on other sites

нито завоевателите идват тогава!

Е не! Тва ме разби! Чесно, явно ти знаеш, моля те, кажи ми КОГА идват и кое е времето, което пресъздава филма? 2006та ли?

Link to comment
Share on other sites

Защо се правиш на философ, филма на много хора не им е харесал, включително и на мен. Вкусове всякакви.

 

Не се правя на никакъв, просто ме дразнят такива мнения - ако ти е харесал, кажи защо; ако не - защо не, а не просто "бати тъпия филм" или "супер як филм"... Иначе е верно - вкусове всякакви.

Link to comment
Share on other sites

Е хубаво де,филмът е много добър,но едно не разбрах.Как след 2 стрели,които му забучиха в гърба и в областта на сърцето той не стига че оживя,ами и е успял да извади от ямата жената с двете й деца,от които едното още свързано с пъпна връв към нея :wacko:

Ne sum gledal filma, no ako priemem, 4e v tozi moment toi po nqkakva pri4ina polu4ava priliv na tostesteron i adrinalina mu se poka4i zna4itelno... to tozi 4ovek bi trqbvalo da moje fizi4eski da probqga dadeno razstoqnie po-barzo ot kolkoto v normalno sustoqnie. Vsashnost v tozi moment silite mu stavat nqkolko pati nad normalnite mu. Sled kato prikliu4i efekta oba4e po4va dovolno da si po4iva. Ako i vav filma sledva dulga po4ivka... rabotata e qsna.

Ina4e ima slu4ai v koito 4ovek biva prostrelqn v sarceto u ojivqva(sled navremenna med namesa) ti za strela v nqkoq "kuha" oblast se samnqvash :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...