Jump to content
BulForum.com

Какво ви донесе Дядо Коледа?


nakatak_zick

Recommended Posts

Донесе ми Пенчо Славейков :D

 

на мен двама такива приятели!

и разбира се много прияни емоции!

пожелавам Ви празнично натроение и весело рекаране на оставащите дни до Нова година.

весели празници на всички! :)

Link to comment
Share on other sites

320 Gb hard disk, DVD RW LG Light Scribe и ако останат пари ще има и една лазерна Logitech. За съжаление обаче си плащам сам абсолютно всичко... И все пак... Коледа е... :)

Link to comment
Share on other sites

Мен ме прецакаха и нищо не получих за коледа, но и аз не подарих на никой нищо. Сега съм решил сам да си правя подарък и вече даже съм измислил какъв.

Link to comment
Share on other sites

320 Gb hard disk, DVD RW LG Light Scribe и ако останат пари ще има и една лазерна Logitech. За съжаление обаче си плащам сам абсолютно всичко... И все пак... Коледа е... :)

ее

не е важно кой плаща..важното е да има нещо даму се радваш :)

Link to comment
Share on other sites

Мен ми донесе Samsung 920N,мекичък широк кожен стол,парички,дрешки много хубави емоций естествено :) .И мама коледа щя нещя ми донесе синджир :D

Link to comment
Share on other sites

Дядо ти Коледа в лицето на брата ми донесе Flash-ka :) щото инъче аз няма да си купя :) родителското тяло отпусна принтер, а приятеля ми (след 2 седмици влачене по магазините - евала му! Как ме изтрая и аз не знам!) ме обзаведе със сребърно бижу (много красиво! Той го видя в магазина и се оказа че ми стои много готино!) :) А аз си се обзаведох с много готино бельо :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Коледна премия, дежурство навръх празника и парата от питката:))

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...