Jump to content
BulForum.com

Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007)


John_Cena

Recommended Posts

Защото в България ще излезе на 20 юли.

Като изключим София, където го дават близо от седмица ако не и повече :)

Там вече дават и "Хари Потър и Орденът на феникса", а ние тук пак ще трябва да почакаме. Здраве да е! :)

Link to comment
Share on other sites

аз го гледах без субтитри филма е много як ако го намерите по пловдивските торенти го теглете (аз си го изтеглих от торентите на стара загора (защото в момента съм там :) ) )

Link to comment
Share on other sites

Като изключим София, където го дават близо от седмица ако не и повече :)

Там вече дават и "Хари Потър и Орденът на феникса", а ние тук пак ще трябва да почакаме. Здраве да е! :)

Вярно е, не знаех. Обаче го пускат като предпремиера срещу 12 лева...

Link to comment
Share on other sites

Ееееееееее много се дразня на кино не мога да ида щото няма с кой.Немога да го изтегля щото нямам звук!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Филма е лудница вчера го гледах на кино не си губете времето и отивайте на кино да го гледате :)!Много е як особено последните 20-минути :love

Link to comment
Share on other sites

Книгата е жестоко орязана.Най-много а има 2-3 момента които да са точно по книгата.И на мен не ми хареса въпреки че са направили голямо шоу.

Link to comment
Share on other sites

Съгласявам се с горното мнение. И аз имах големи очаквания, които обаче не се оправдаха; макар и бюджетът да е стигнал $ 200 млн.. Книгите са далеч по-увлекателни

Link to comment
Share on other sites

Тц... С всяка част става все по тъп и по тъп... Вече излизат нови части само да се правят пари , а не да се задоволят очакванията ни :)

Link to comment
Share on other sites

Тц... С всяка част става все по тъп и по тъп... Вече излизат нови части само да се правят пари , а не да се задоволят очакванията ни :)

Съгласен-и на мен не ми хареса този филм.Е имаше и добри моменти,но като цяло не задоволи очакванията ми :)

Link to comment
Share on other sites

И накрая ще каже ли някой дали си заслужава на кино ... да го свалям от торенти ?

Link to comment
Share on other sites

И накрая ще каже ли някой дали си заслужава на кино ... да го свалям от торенти ?

 

зависи от това да ли ти се гледат празни ефекти или си почитател на книгата ^^

ако си за ефектите си струва, но останах с впечатлението че са вкарали някъде околу 1/3 от това което беше в книгата а даже и в него имаше промени.. просно н/к имам чувството, че дори и аз да бях директор на филма щеше да се получи по-добре...

Link to comment
Share on other sites

отварям филма и нещо не иска да тръгва , а когато го превъртя малко по- напред ми дава само звук за 1-2 секунди и пак нищо самоче долу секундите на филма продължават да текат.Кодеците са ми K-Lite .Това става само на новите филми сред които е и този някой ще ми помогне ли моля ви

Link to comment
Share on other sites

Хърмаяни има нужда от повече цици според мен :)

 

Много съм съгласен с тебе :) Иначе филмчета става за гледане, мен лично ми хареса. Не е нещо кой знае какво, да остави траен отпечатък в съзнанието ми, но си струваше свалянето :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Просто не можах да го догледам,спрях го 10 минута и си продължих с CSI-то.

То бива бива ама толкова детински филм са го напраили,че и 10 годишно ще се смее.А уж 5-тата книга е по-мрачна от другите ама нееее дайте да напрайм филма като за първолаци,абе пълна простотия си е тоя "филм" :angry:

Link to comment
Share on other sites

Тц... С всяка част става все по тъп и по тъп... Вече излизат нови части само да се правят пари , а не да се задоволят очакванията ни :)

 

За съжаление баце, не мога да се съглася с твоето мнение. Точно обратното с всяка изминала част става все по-интересно и завладяващо, според мен след 3 филм вече не стават за деца под 12 години. 5 филм за потния очилатко беше много добър. С нетърпение чакам следващите :devil

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Филма става за гледане но предната част беше по-интересна.Има многа излишни сцени .А и не ми допада идеята актьорската игра да се заменя с все повече и повече ефекти.Вярно както казаха 5-та част е най-мрачната и не би се харесала на дете ,но на моменти ми доскучаваше да гледам филма и трябваше да спирам на всеки 20 минути за да не ме хванат нервите.Който е фен на книгите и филма най-вероятно няма да се съгласи с мен ,но според мен се оляха с последната част. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

еми въпрос на вкус - лично на мен до сега ми хареса само 2-рата част , но 5-тата беше за предпочитане пред 4-тата в която имаше толкова некадърни сцени... но пак казвам въпрос на вкус :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...