Jump to content
BulForum.com

България-Холандия


cafu'wE

Recommended Posts

как кво бе :blink:

квалификация за европейското-2008г.

 

Ти сляп ли си. Нямах достъп до комп и новини на БГ 4 месеца. Как искаш да разбера. Там където бях само ФУТБОЛ се гледаше ама от ония с ярдовете ако се сещаш ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply
Ти сляп ли си. Нямах достъп до комп и новини на БГ 4 месеца. Как искаш да разбера. Там където бях само ФУТБОЛ се гледаше ама от ония с ярдовете ако се сещаш ;)

 

Стига си се карал бе чефо. От години е така. Първенство, след това 2 години квалификации за следващото...

Link to comment
Share on other sites

Стига си се карал бе чефо. От години е така. Първенство, след това 2 години квалификации за следващото...

 

Не се карам. Аз питах като човек. Може контрола да е. Както и да е. Все ми е тая щото от години БГ футбол няма. Пък ако се представят добре нашите добре дошло ;)

Link to comment
Share on other sites

Състава ни :

1. Георги ПЕТКОВ

6. Станислав АНГЕЛОВ

21. Елин ТОПУЗАКОВ

5. Валентин ИЛИЕВ

25. Лусио ВАГНЕР

22. Димитър ТЕЛКИЙСКИ

2. Радостин КИШИШЕВ

19. Стилян ПЕТРОВ

17. Мартин ПЕТРОВ

14. Зоран ЯНКОВИЧ

9. Димитър БЕРБАТОВ

 

Резерви: 12. Иванков, 4. Ив. Петков, 30. Й. Тодоров, 8. Янков, 13. Пеев, 11. Йовов, 10. Божинов

Контузени: Св. Тодоров, Кирилов, Бл. Георгиев

Наказан: Тунчев

 

Мисля че състава е що годе сглобен.Бербо се оправи от кунтузията дано да покаже малко класа днеска.Зоран според мен трябва да е на пейката а Божинов да е за бербо.

Иначе другите в състава са сглобени.Дано да направим силен мач тая вечер.

Надявам се на Х но има малко шанс да ги бием. :)

НАПРЕД БЪЛГАРИ !!!

Link to comment
Share on other sites

притеснява ме вальо илиев.според мен не е за национала...ма то май няма кой друг да играе защита

WOW !

Ако Вальо Илиев не е за национала,за другите незнам.... :blink:

Топчо отново се опита да реши мача... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Голям късмет с тоя дъжд, иначе щяхме да сме още по-зле. Крилата им бяха забавени от локвите, та това ни спаси. Доста липсващи имаше от тях и това допълнително помогна.

Иначе имаше и свястни моменти, ама общо взето..... Камата вън!

Link to comment
Share on other sites

не мога да разбера какво е направил Стоичков сега? Вие какво искате? Да бием Холандия с 3 гола разлика ли?

Link to comment
Share on other sites

Нормално беше.Според мен се отървахме от разгром...

 

Slain,да кажеш нещо сега за Бербо?

бербатов е некадърник, цял мач нищо не направи

Link to comment
Share on other sites

добър резултат.нормално при толкова атаки да ни вкарат най накрая.ако не направим издънки срещу уж слабите отбори в групата имаме всички шансове да продължим

Link to comment
Share on other sites

бербатов е некадърник, цял мач нищо не направи

 

Ама какво искаш да направи Бербатов бе човек? Той е консуматор! В тоя мач единственото, което моеше да консумира беше холандския на Матийсен. Той една топка не пипна в тоя мач. Просто няма какво друго да направи. Отново вината е изцяло на халфовата линия.

Link to comment
Share on other sites

Ама какво искаш да направи Бербатов бе човек? Той е консуматор! В тоя мач единственото, което моеше да консумира беше холандския на Матийсен. Той една топка не пипна в тоя мач. Просто няма какво друго да направи. Отново вината е изцяло на халфовата линия.

имаше няколко паса към него, но е твърде бавен и го надбягаха

Link to comment
Share on other sites

не мога да разбера какво е направил Стоичков сега? Вие какво искате? Да бием Холандия с 3 гола разлика ли?

 

Много ясно :D Всички искат Пламен Марков - страхотния треньор на ЦСКА, който в момента става за смях в тоя отбор (и стана за смях на европейското, до което все пак ни класира след като в групата се борихме с "гранда" Белгия).

 

При всички положения не можем да се надяваме да надиграваме Холандия. Извадихме късмет с локвите, сума греди, но кофти дренажа пречеше не по-малко и на Мартин и на Йовов (и още повече на Мечо като влезе). Докато Робен и Ван Перси не разчитат само на бързина, то Марто рядко ползва нещо друго освен пробив по крилото ;) В общи линии - заслужено равенство, те удариха много греди, но пък голът им беше късметлийски, а и ние имахме някоя и друга опасност. В тия локви - толкова.

Link to comment
Share on other sites

добър резултат все пак и от двата мача с основните ни противници успяхме да вземем по нещо така че имаме всички шансове да продължим :) Догодина отиваме да подкрепяме наще срещу румънците ;)

Link to comment
Share on other sites

Резултатът е добър,запазваме шансове за класиране,това е най-важното :) Имахме късмет,но без него не може :P Според мен е време Кишишев да се откаже от националния.Дано да не се изложим срещу Люксембург :)

Link to comment
Share on other sites

И все пак можеше да вземем нещо повече от точка според мен лично мнение . Дано нататък даваме по-добри резултати.

Link to comment
Share on other sites

при гола на Холандия двамата толкова добри защитника на ЛЕВСКИ не скочиха за топката и момчете след такъв подарък нямаше как да не я вкара.Топузаков не става за никъде а на Ангелов с тая техника мястото изобщо не му е в защитата....

ако не се лъжа в миналите мачове пак един от головете стана през Топузаков...

Link to comment
Share on other sites

при гола на Холандия двамата толкова добри защитника на ЛЕВСКИ не скочиха за топката и момчете след такъв подарък нямаше как да не я вкара.Топузаков не става за никъде а на Ангелов с тая техника мястото изобщо не му е в защитата....

ако не се лъжа в миналите мачове пак един от головете стана през Топузаков...

Топузаков вече е пълен некадърник.НА мача с румъния единия гол беше именно заради него...ако не се лъжа първия :angry:

Link to comment
Share on other sites

Не се лъжете и за мен Трупчето не е за централен защитник понякога има много добри отигравания но много често от негови грешки вкарват гол , което не е много на добре ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...