Jump to content
BulForum.com

България-Холандия


cafu'wE

Recommended Posts

Че тва нелошото поколение имаше шанса да се изяви на голям форум, ама помним как се изявиха. Иначе със сигурност Стоичков не е на нивото на което трябва да бъде (все още) ама не мисля че непрекъсната ротация на треньори води до нещо хубаво. А ако ще и най-гениалния треньор да дойде не мисля че можем да очакваме нещо голямо, а като гледам и отдоло кви идват май още доста време ще е така..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Абе Стоичков да се маха! Тоя мач Иванков и Колев са пуснали голове, значи и те да се махат! Бербо не е вкарал - да се маха и той! Мартин, нищо че е контузен, не направи и 1 пробив - да се маха! Чавдар, Занев, Тунчев, Благой нямат опит в национала - да се махат! Нищо че няма кой да дойде на тяхно място, тва не е проблем да ги плюем. Нали, don_anton ;)

 

Който не е съгласен с мен - КЕФЕТЕ СЕ НА СЕГАШНИЯ НАЦИОНАЛ, АЗ НЕ СЕ КЕФЯ!!11!

 

Edit: Поздрав

Link to comment
Share on other sites

Стоичков остана за тези квалификации, трябва той да ги довърши. Освен това въобще няма треньор, който да може да го смени! А ако на европейското ще падаме от всеки с по 3-4 гола разлика е по-добре въобще да не ходим!

Link to comment
Share on other sites

Абе Стоичков да се маха! Тоя мач Иванков и Колев са пуснали голове, значи и те да се махат! Бербо не е вкарал - да се маха и той! Мартин, нищо че е контузен, не направи и 1 пробив - да се маха! Чавдар, Занев, Тунчев, Благой нямат опит в национала - да се махат! Нищо че няма кой да дойде на тяхно място, тва не е проблем да ги плюем. Нали, don_anton ;)

 

Който не е съгласен с мен - КЕФЕТЕ СЕ НА СЕГАШНИЯ НАЦИОНАЛ, АЗ НЕ СЕ КЕФЯ!!11!

 

Edit: Поздрав

Ако не си тръгнат доброволно първи....

Link to comment
Share on other sites

Абе Стоичков да се маха! Тоя мач Иванков и Колев са пуснали голове, значи и те да се махат! Бербо не е вкарал - да се маха и той! Мартин, нищо че е контузен, не направи и 1 пробив - да се маха! Чавдар, Занев, Тунчев, Благой нямат опит в национала - да се махат! Нищо че няма кой да дойде на тяхно място, тва не е проблем да ги плюем. Нали, don_anton ;)

 

Който не е съгласен с мен - КЕФЕТЕ СЕ НА СЕГАШНИЯ НАЦИОНАЛ, АЗ НЕ СЕ КЕФЯ!!11!

 

Edit: Поздрав

той стоичков ша ги изгони малко по малко както стана със стилян и здравков ;)

Link to comment
Share on other sites

veseo kvo mi pokazva6 kato igra4 da sum kazal 4e ne e nai-dobriq ? ne sum! glei sq 4ovek stoi4kov ne stava za trenior iska se ukul da si i futbolist i trenior i to uspe6e i v 2te primer - kroif bekenbauer zagalo a ve4e i mojebi klinsi i marko ! kato otbora mi igrae i bie hurvatite bez problemi s 2:0 v bg 6te se kefq na otbora kato mi padat ot slovakiq 6vedi i hurvati se podigravat s nas v bg 6te pluq 6toto vs. igra4i sa po-dobri i po-opitni i v otborite si igraqt 99% super a v nac ne igraqt az ne gi vinq! kazah samo 4e me drazni 4e top4o vse e nac a prai nai-golemite gre6ki! kak taka berbo stilqn 4avdar/ponqkoga/ marto po4ti gi bogotvorqt a v nac ne stavat za ni6to osven ako ne im stane ne6to i ne napravqt nqkoi dr. ma4? mai problema idva ot dr. i to e treniora ai stiga prost 4ovek tren. ne moje da e stoi4kov e prost na kvadrat

Link to comment
Share on other sites

"Великолепно изпълнение на Христо Стоичков и това е 1:1.Ето ето,че и Бодо Илгнер бе принуден да капитулира..."

Еййй тея думи след фала никога няма да ги забравя :wub:

Направо настръхвам всеки път като ги гледам головете на Стоичков и Лечков... :)

Link to comment
Share on other sites

don_anton, просто не спираш да го наричаш простак, педераст, кюрд и подобни. Затва ти напомням колко радости ни е донесъл, та дано се сетиш да ограничиш обидите само относно треньорските му умения.

Link to comment
Share on other sites

e 4ovek ako nqkude sum kazal ne6to za 4oveka stoi4kov koito nakara zaedno s nqkolko dr. celiq bg narod da bude gord 4e gi ima tezi igra4i podnasqm izvineniqta si

 

pederast ne sum go narekal pone ne se se6tam, kurd ne izpolzvam taq duma prostak da emi prost e tova ne mu pre4i da bude nai-dobriq bg futbolist mojebi no ne i trenior za tazi profesiq prosto se iska ukul ili mnogo praktika a toi i 2te gi nqma

Link to comment
Share on other sites

don_anton, просто не спираш да го наричаш простак, педераст, кюрд и подобни. Затва ти напомням колко радости ни е донесъл, та дано се сетиш да ограничиш обидите само относно треньорските му умения.

То един човек може да е много умен, но да е си е прост като обноски и маниери. Стоичков си е прост. А тва, че някой му викал кюрд - бахти тъпотията. Не знам кой го е измислил тва, а дори и да е вярно в това няма нищ лошо!

А големите му мачове като футболист не означава, че става за треньор. Марадона е най-великият играч, а да е постигнал нещо като треньор? А Пеле, супер техника, но той от футбол нищо не разбира - прочетете му някое интервю и ще разбере за кво ви говоря.

Link to comment
Share on other sites

Едно е прост (простоват), друго е простак. Както и да е, разбрахте мисля какво имам предвид. Айде сега чакам вашето мнение кой да замести Стоичков :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

emi krasi balukov no toi ne vqrvam v blizkite 10 godini da se navie sled tova 100% 6te doide ! ! ! ne znam ima nqkolko alternativi Hero naprimer Muri i Qsen 2mata da sa BFS da go izmisli vse pak i te trqbva da pravqt ne6to no i BFS e cqloto mafiq spored men nqma ni6to da stane, jalko imah nadejdi 4e s bfs ot 94 moje da stane ne6to no mai e po-zle

Link to comment
Share on other sites

И преди съм го казвал сега пак ще повторя :)

Димитър Пенев - Пената

 

Не иска.

 

emi krasi balukov no toi ne vqrvam v blizkite 10 godini da se navie sled tova 100% 6te doide ! ! ! ne znam ima nqkolko alternativi Hero naprimer Muri i Qsen 2mata da sa BFS da go izmisli vse pak i te trqbva da pravqt ne6to no i BFS e cqloto mafiq spored men nqma ni6to da stane, jalko imah nadejdi 4e s bfs ot 94 moje da stane ne6to no mai e po-zle

 

Мъри тряя да е луд да се махне от Левски и да си сложи главата в торбата.

 

 

Казвайте мааалко по-реални алтернативи. Щото и Гус Хидинк звучи добре ;) Май не ви хрумват реални, а?

Link to comment
Share on other sites

e za kvo nie trqbva da mislim alternative be da ne rabotim za BFS ne vurvi rabotata ve4e 3 godini nie biqt navsqkude kato boksova kru6a zna4i po4vat da misqlt kato ni biha ne evropeiskoto mn. burzo izmisliha samo4e sq dremat 6toto e `stoi4kov`

eto ti edin realen bora milotinovi4 :)

Link to comment
Share on other sites

e za kvo nie trqbva da mislim alternative be da ne rabotim za BFS ne vurvi rabotata ve4e 3 godini nie biqt navsqkude kato boksova kru6a zna4i po4vat da misqlt kato ni biha ne evropeiskoto mn. burzo izmisliha samo4e sq dremat 6toto e `stoi4kov`

eto ti edin realen bora milotinovi4 :)

 

Трябва да е българин! Най-малкото заради езиковата бариера....

Примерно Едо става. Сашо Станков ако щеш...пак по-добре от тоя ръб!

Link to comment
Share on other sites

Трябва да е българин! Най-малкото заради езиковата бариера....

Примерно Едо става. Сашо Станков ако щеш...пак по-добре от тоя ръб!

абе на европейското на гърците хич не им пречеше езиковата бариера :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...