Jump to content
BulForum.com

България-Холандия


cafu'wE

Recommended Posts

Кой Ще Победи Според Вас? Аз мисля, че ще бием с един гол разлика, все пак всички играчи са в нормално здравословно състояние, мотивирани са за двубоя, още повече че ще се играе на наш терен.. където публиката ще изпълни стадиона и ще е като 12-ти играч за наще, което ще им вдъхне допълнителен кураш и хъс за победа . Всичко това вещае една неповторима емоция утре вечер :lol: :excl: 1-ца !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Баси нечувания оптимизъм дето виждам. То и аз бяха така преди началото на квалификациите, ама..... Абе вие не гледате ли мачовете?! Не ми се иска да съм прав, ама Холандия ще ни бие "като мече у дирек"

Link to comment
Share on other sites

Сълсасин съм с Leper_Messiah - просто нямаме отбор за победа над Холандия.Бербо е в много слаба форма,а защитата ни е под всякаква критика.Имам чувството,че ще стане като с Швеция-голяма еуфория и после...0-3 :wacko:

 

Дано не съм прав и нашите ме опровергаят :excl:

Link to comment
Share on other sites

Ами в атака (където определено е единственото ни свястно звено) дори и да имаме потенциал и шанс да отбележим, то отзад сме толкова зян....с тая интертна защита.... Робен и Ван Перси просто ще побъркат нашите, а като имаме предвид халфовата им линия определено има кой да прави извеждащи подавания. За мен лично нямаме никакъв шанс ако тръгнем да ги надиграваме, защото се знае коя е родината на този стил игра. Шансът ни е с тактика да победим лалетата, които не са много тактически грамотни и са доста непостоянни. Куца им на моменти и отборната игра.

Link to comment
Share on other sites

Според мен мача е 2-1 за наще' :) :punk

Утре съм на стадиона.

Знаете ли какво ми е много странно - всеки клубен отбор има по 100 песни и скандирания,само националния тим има супер малко песни и скандирания - аз се сещам само за 4 . Мисля ,че трябва да обогатим репертоара на агитката ...

Леппер казва се "маче у дирек" . Маче идва от пернишкия диалект и значи котка :P

Link to comment
Share on other sites

Моя оптимизъм не идва от това, което показват нашите, а от слабата форма на холандците. Те имат доста вътрешни проблеми в отбора си, включително и ниското доверие към ван Бастен като треньор. Освен това холандците никога не са успявали да разкрият пълния си потенциял. На всяко първенство са слагани сред фаворитите и винаги се дънят. В момента имат доста млад отбор, който все още няма ясно изграден облик. В кваликациите за последните 3-4 големи първенства винаги срещаха трудности и се класираха в последния момент, въпреки че нямаха кой знае каква конкуренция. Подобна е и сегашната ситуация. И ние, и румънците им отстъпваме по класа, но очкавам, че ще настъпи момент, в който Холандия ще трябва да се бори с нокти и зъби за класирането си. Оснвният им проблем е, че са непостоянни. В сравнение с шведите мисля, че са по-благоприятен съперник за нас.

Смятам, че ако наште успеят да неутрализират Робен и ван Перси просто няма с какво да ни изненадат. Надявам се Стоичков да не обърка отново състава като с Румъния. Според мен оптималната единайсеторка е: Петков, Ангелов, Томашич, Тунчев, Вагнер, Телкийски, Янков, С. Петров, М. Петров, Божинов, Бербатов. Ако обаче Стоичков реши да пуска пак Янкович, Пеев, Кишишев, Ивайло Петков и т.н. може и да загубим мача...

Като цяло най-логично ми изглежда равенството, но се надявам, че предимството, че се играе на наш терен, пред наша публика, ще ни донесе победата.

Link to comment
Share on other sites

Доколкото разбрах Ив.Петков е гласен за централен защитник заедно с Топчо :blink:

 

Тунчев е наказан,а Томашич не може да играе за национала да Нова година ;)

Link to comment
Share on other sites

Доколкото разбрах Ив.Петков е гласен за централен защитник заедно с Топчо :blink:

 

Тунчев е наказан,а Томошич не може да играе за национала да Нова година ;)

 

Ивайло Петков и Гошко Пеев са най-набедените футболисти на света. Няма такива бездарници , ако ги пусне титуляри просто Стоичков ще се докаже като марионетка.Но да видим, дано не е така.

Работата е ,че просто няма кой да пусне като централен защитник. По крилата мисля ,че ще се справим добре :)

Link to comment
Share on other sites

Без Тунчев и Томашич двойката в средата на защитата може да бъде само една: Топчо - Росен Кирилов! Включването на футболист като Ивайло Петков(при това на нетипичен пост) би било голяма глупост. За Холандия на върха на атаката ще бъде Дирк Каут, който без съмнение е качествен нападател, но не е като ван Нистелрой :) Ако крайните защитници успея да ограничат действията на Робен и ван Перси, Каут ще остане изолиран и опазването му няма да е трудно. Дано само на Стоичков да не му хрумне да експериментира в такъв важен мач. Пак казавам, при това положение единствената двойка централни защитници може да бъде Топузаков - Кирилов ;)

Link to comment
Share on other sites

Без Тунчев и Томашич двойката в средата на защитата може да бъде само една: Топчо - Росен Кирилов! Включването на футболист като Ивайло Петков(при това на нетипичен пост) би било голяма глупост. За Холандия на върха на атаката ще бъде Дирк Каут, който без съмнение е качествен нападател, но не е като ван Нистелрой :) Ако крайните защитници успея да ограничат действията на Робен и ван Перси, Каут ще остане изолиран и опазването му няма да е трудно. Дано само на Стоичков да не му хрумне да експериментира в такъв важен мач. Пак казавам, при това положение единствената двойка централни защитници може да бъде Топузаков - Кирилов ;)

Кирилов е контузен ;) Aaa да как можах да забравя за Вальо Илиев - най-добрия централен защитник в Бг.Може би защото е цскар за това :) Който и да е само не Ивайло Петков ... никви експерименти !!!

Link to comment
Share on other sites

Работата е ,че просто няма кой да пусне като централен защитник. По крилата мисля ,че ще се справим добре :)

Вальо Илиев е вариант,а защо не и Венков :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

sasho_1989 как реши че бербо е в слаба форма ? :) това че беше контузен нищо не значи.В последния мач за Тотнъм направи асистенция,а и всички знаем колко е ценен за отбора ни

 

инъче сигурно В.Илиев ще играе в центъра.Надявам се Пеев да не е в групата но Благо май е контузен...освен от дясно да играе Божинов ? ако не се лъжа в Лече играеше доста на тоя пост и то доста успешно ;) и знае за кво става въпрос ...но ме съмнява Стоичков да го пусне там

 

няма значение кои ще играят,важна е победата ;) и Х няма да е трагедия,но една победа ни дърпа напред с материала

Link to comment
Share on other sites

Нямаме отбор, по-слаби сме...

 

Ама трябва да вярваме, трябва да имаме дух. Само така можем да ги победим.

 

ШЕ ГИ РАЗМАЖЕМ

 

LaZiaN40 :punk :beerchug :beerchug :thumbs-up: Напълно съм съгласен.Това е начина!!!

Братя венчайте България с лаврови венци ...

 

П.П.:Леле като прочетох тоя пост и патриотизма и оптимизма се върна в съзнанието ми с нова сила ;)

Aaa да, и да споделя ,че разбрах,че ще има хореография на агитката за мача.А каква ще е тя?Ще поживеем и ще видим. :)

Link to comment
Share on other sites

А този мач за какво е :). Не съм следил нишо за футбола от 4 месеца поради едни нещица ;)

как кво бе :blink:

квалификация за европейското-2008г.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...