Jump to content
BulForum.com

Football Manager 2007


RIP

Recommended Posts

Това safedisk-related как да го разбирам? Като защита от пирати ли ? Щото ако е това не е от него. Един приятел, който днеска си е получил оригиналната игра каза, че при него е същото ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 688
  • Created
  • Last Reply
Абе хора,как се правят смени?Нещо не се получава при мен!

И графиката по време на мача има ли някакви други по-добри варианти ,които да се за сменят??

 

Смени се прават по-време на мач като цъкнеш горе кадето пише имената на отборите примерно играят-

 

Liverpool-Chelsea aко си с Ливърпул цъкаш най-отгоре и то ти дава тактиката.и оттам вече си ги местиш.

Link to comment
Share on other sites

Veseo, като почна да играеш с Ботев физиотерапевта искаше ли да се маха, щото моя не иска да си поднови договра :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Това също е често срещано. До колкото разбрах Любо Пенев отивам още в началото на играта в добър Английски тим :P

Link to comment
Share on other sites

Veseo, като почна да играеш с Ботев физиотерапевта искаше ли да се маха, щото моя не иска да си поднови договра :wacko:

 

Иска и ся продължава да не иска да подновява договора, за щастие и другите отбори не могат да му угодят, та стои още при мен на rolling-contract :D

 

@Vartkes - safedisk защитата има свойството да съдържа скрити проверки на неочаквани места, които като се активират правят проблеми. Пример - в миналия ФМ имаше проверка, която ако не е успешно мината (или премахната при неоригинално копие) променяше валутата на тайландски бати (или както се казваше :D). Но щом и оригиналното копие има проблемите, явно не са от това.

Link to comment
Share on other sites

На някого да му се е случвало съдията да даде на противниковия отбор 3 червени картона за една минута? :D Може да е бъг ;) Има ли някъде вече pack с логотата?Защото е доста неприятно в Англия(и почти навсякъде) отборите да нямат емблеми...

Link to comment
Share on other sites

Аз пък мога да се похваля, че станах фийдър на Челси след края на втория сезон.

 

А тук уникални имена на български отбори.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък мога да се похваля, че станах фийдър на Челси след края на втория сезон.

 

А тук уникални имена на български отбори.

 

 

 

И как се става фийдър????

 

 

 

А относно тези отбори от България-те са си истински има ги, ако не знаете :). Не са грешки. Първите впечатления от играта ми са, че е по-добра от миналогодишната (като първи впечатления). Постарали са се с интерфейса и малко са го раздвижили без да го променят много много и това ми харесва.

Link to comment
Share on other sites

В Affiliated Clubs има бутон Look for Parent Team. По default Левски е фийдър на Родопа, което си е ебати смешката. Също така борда не желае да бъде фийдър на някой отбор и просто отрязах възката с Родопа. Иначе Батков сам реши да стана фийдър на Челси.

 

Да, знам, че има такива отбори, но се смея на българската глупост. В интерфейса ме дразни, че чата и датата са забити долу, където почти не се гледа.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък мога да се похваля, че станах фийдър на Челси след края на втория сезон.

 

А тук уникални имена на български отбори.

Men interesno mi e drugo... Chernomorets Burgas (Sofia).

Link to comment
Share on other sites

Тия екипи и емблеми не мога да ги оправя :angry1 Пробвам с набръчканите екипи от FM 2006 ама не става. HELP! А другото което не мога да разбера е мога ли аз да направя да сам сателит на някой отбор (в случая играя с Ботев) и как да го направя това?

Link to comment
Share on other sites

Както RIP каза се прави да си сателит на някой, но май става само в трансферните прозорци. Иначе за емблемите и екипите и аз много се дразня, но ще чакам да излезнат за фм 2007, също и скина ме дразни

Link to comment
Share on other sites

По default Левски е фийдър на Родопа, което си е ебати смешката.

 

Кво, ше кажеш, че не е вярно ли?

 

опс, да вярно. Моя грешка :D Наистина е кретенщина. Абе има и доста правописни грешки и смешни показатели на играчи. Не знам дали сте забелязали онзи пън Самокишев какъв изрод е направен.

Link to comment
Share on other sites

Как да пратя някой да играе за сателита ?
цъкаш с дясното копче и Move to Affiliate, но с тези от u19 не става
Link to comment
Share on other sites

Такова животно няма!

100% съм сигурен,че имам сателит. :)

при мен така става, за теб незнам

Защо на Filter не ми дава да натисна на отметката за Unrealistic target?Май и на стария имах този проблем когато играех с БГ отбори

и при мен е така

Link to comment
Share on other sites

Пач 7.0.1 ще излезне до края на другата седмица. В него ще бъдат оправени много от бъговете и грешно извършени трансфери. В пач 7.0.2, който аз очаквам до края на годината всичко ще бъда перфектно. НО все пак ми остават неизяснени тези произволия, които са си позволили да направят хората от СИ :angry:

Link to comment
Share on other sites

Защо на Filter не ми дава да натисна на отметката за Unrealistic target?Май и на стария имах този проблем когато играех с БГ отбори

нямаш Assistant Manager...наеми някой и провай пак... :)

Link to comment
Share on other sites

Защо на Filter не ми дава да натисна на отметката за Unrealistic target?Май и на стария имах този проблем когато играех с БГ отбори

 

Когато си селектирал отбора си, отстрани ТРЯБВА да имаш опция "Affiliated clubs". Ако нямаш, значи не си нито сателит, нито бащински клуб на никой.

 

Между другото някой да има идеи как се тренира играта с глава? Направих си тренировъчен режим за централни защитници, но "defending" очевидно не тренира главата. Допълнително, към никоя от категориите не пише, че тренира heading при mouse over :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Между другото някой да има идеи как се тренира играта с глава? Направих си тренировъчен режим за централни защитници, но "defending" очевидно не тренира главата. Допълнително, към никоя от категориите не пише, че тренира heading при mouse over :unsure:

 

The following table lists what attributes are affected by each of the various training categories which you can modify in a training schedule. This should help you decide which areas require intensive training and which can be left low.

 

 

Category\Attributes Affected

Strength=Natural Fitness, Stamina, Strength, Work Rate,

Aerobic= Aerobic,Acceleration, Agility, Balance, Jumping, Pace, Reflexes

Goalkeeping=Aerial Ability, Handling, Kicking, Throwing, One on Ones

Ball Control=Dribbling, First Touch, Technique, Flair, Heading

Defending=Tackling, Marking, Concentration

Attacking=Passing, Vision

Shooting=Finishing, Long Shots, Composure

Set Pieces=Crossing, Corners, Free Kicks, Penalties, Long Throws

 

;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...