Jump to content
BulForum.com

Football Manager 2007


RIP

Recommended Posts

  • Replies 688
  • Created
  • Last Reply

Ако някой ми каже как става ъплоуда в плей.евроком.нет ще го кача там, мисля, че имам ник на 3 месеца, спомням си, че това се искаше, но оттам нататък незнамк кво са правеше :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Добре де,уж Strawberry версията щеше да има и снимки и бакграундс,но при мен тези неща липсват...

Може да съм объркал аз нещата затова помогнете.Изтеглих си един голям архив,след като го unrar-нах ми се появих два файла:Install Wizard-a и друг архив -SETUP.Този файл SETUP къде да го разархивирам,в директорията на Визарда преди да инсталирам демото,или в директорията на демото след като съм го инсталирал?Защото сега все едно съм с орязаната версия,нямам снимки,звук,логота и т.н.

 

P.S.Enabled съм ги в Options ;)

Link to comment
Share on other sites

ftp://gamefiles.blueyonder.co.uk/blueyond..._strawberry.zip

Сваляйте от тука и няма да имате проблеми ;)

PC Strawberry - This file includes playable leagues from Brazil, Denmark, England, Finland, France, Italy, Norway, Portugal, Scotland, Spain & Sweden, and Danish, English, Spanish, French, Italian, Dutch, Norweigan, Portuguese & Swedish languages, with all relevant kits, player photo's and graphics.

The strawberry downloads are 248.67MB for Mac, and 260.43MB for PC.

Link to comment
Share on other sites

Добре де,уж Strawberry версията щеше да има и снимки и бакграундс,но при мен тези неща липсват...

Може да съм объркал аз нещата затова помогнете.Изтеглих си един голям архив,след като го unrar-нах ми се появих два файла:Install Wizard-a и друг архив -SETUP.Този файл SETUP къде да го разархивирам,в директорията на Визарда преди да инсталирам демото,или в директорията на демото след като съм го инсталирал?Защото сега все едно съм с орязаната версия,нямам снимки,звук,логота и т.н.

 

P.S.Enabled съм ги в Options ;)

и на мен не ми показва снимките

Link to comment
Share on other sites

някой може ли да шерне ягодовата версия на демото ? защото до одеве са опитвах да я сваля обачи нещо не става :(

Link to comment
Share on other sites

Varteks, Локо Пловдив направен ли е фийдър клуб на Удинезе?

Защо Арсенал няма нито един сателит (след като най-малко на мен ми е известно, че Беверен е такъв), докато другите големи в Англия имат по- 6-7?

Link to comment
Share on other sites

Varteks, Локо Пловдив направен ли е фийдър клуб на Удинезе?

Ника ми е Vartkes ;) . Varteks е хърватски футболен отбор, с който аз нямам нищо общо :P

Не сме сателитче на италианците главно защото те не са направили нищо особено за нас. Не ни пращат играчи, не ни дават пари под масата и т.н. :P

Иначе имаме добри взаимоотношения в играта с тях и Тревизо и няколко Бг отбора :)

За Арсенал не знам. Трябва да питаш тяхния рисърчар, но до колкото си спомням на миналата версия Беверен им бяха сателити, тъй че явно има основателна причина да ги махне :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Съставите на ЦСКА и Левски са умопомрачителни,някакви измислени имена...на пълната версия ще ги има истинските играчи,нали?

Link to comment
Share on other sites

Единствената интригуваща пц игра.Бих цъкнал 1-2 сезона като излезе

Link to comment
Share on other sites

Съставите на ЦСКА и Левски са умопомрачителни,някакви измислени имена...на пълната версия ще ги има истинските играчи,нали?

 

Естествено.

Link to comment
Share on other sites

@Vartkes, да не нахалствам, ама намира ли ти се български quickstart? ;)

Абе намира ми се, ама могат да ме съдят ако ви го дам ;)

Все пак ще говоря с Марк Дъфи да видим дали може да се измисли нещо...

Link to comment
Share on other sites

Ами говори, дано се навие. Че ми се ще да тествам и с българското първенство ;)

Link to comment
Share on other sites

Говорих с Марк вчера вечерта. Каза да не обещавам нищо, но най-вероятно към края на седмицата ще може вече да го пусна. Все пак не обещавам :)

Link to comment
Share on other sites

Тъй като знам, че Sports Interactive не работят през уикенда, искам да попитам какъв е резултата, ще получим ли quickstart-а :)

Link to comment
Share on other sites

Интерактив може и да не работят, но Марк си има нет и у тях :)

Все още чакам за разрешение да го пусна :)

Link to comment
Share on other sites

А някакъв вариант за по-ранно излизане на играта..преди 20ти??

Защото демото е доста завладяващо и усеща, безсънните нощи с пълната версия.. :love

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...