Jump to content
BulForum.com

Football Manager 2007


RIP

Recommended Posts

Евентуално ден-два по-рано може да се появи, макар и не много вероятно. Ама е достатъчно на 20-ти да излезе (все пак е петък и предстои уикенд точно тогава :P ).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 688
  • Created
  • Last Reply

За сега няма да се пуска куикстарта. Намерени са няколко грешки в Бг пъвенството, които се надявам да се оправят до официалното пускане на играта или най-късно с първия пач. Ако я пусна сега просто няма да има смисъл, защото ще се различава от финалната версия, пък и нямам разрешение. Съжалявам, ама нищо не мога да направя по въпроса ;)

Link to comment
Share on other sites

Карай, здраве да е. Дано успеят да оправят грешките до излизането (много малко вероятно), че помня на 06 май така и не оправиха бъга с Купата на България :D

Link to comment
Share on other sites

Абе хора като инстална демото почва играта минават рекламите SportInteractiv и тн и идва един черен екран и все едно бъгва и от там не мърда.Къф може да е проблема

Няма проблем..просто го изчакай.Поне и на мен така ми беше..бъди малко по-търпелив ;) След това като я пускаш следващите пъти няма да е така..

Link to comment
Share on other sites

Няма проблем..просто го изчакай.Поне и на мен така ми беше..бъди малко по-търпелив ;) След това като я пускаш следващите пъти няма да е така..

 

Aми излиза ли ти черният екран и един прозорец без нищо написано.

Link to comment
Share on other sites

eiii predi da po4na novata igra vinagi se 4uda s koi otbora da igraq... vie s koi 6te po4nete

az obiknoveno po4vam s BOTEV no vinagi se kolebaq dali mi se igrae s klub ot BG ili nqkoi srednq6ki kato Aston Villa ili Saragosa ili puk s nqkoi grand ili s nqkoi kato Curvena Zvezda... vie kvo mislite?

az pvoe4eto slu4ei po4vam s BG no kato slu6am nqkoi 4e mi kupil messi ili fred ili ne6to takova i ... :)

Link to comment
Share on other sites

Аз обикновено почвам с Welling, които са назад назад в английските лиги. А такива истории като с месси при мен не могат да станат, освен ако играча не е 18 като почвам играта... все пак до висшата лига имам поне 5 сезона...а докато стана отбор, който може да си позволи такива играчи... тея играчи ще са си живи пенсии.

Не играя с грандове, защото получавам наготово стадион, състав, тренъорски колектив и какво ли още не...

Link to comment
Share on other sites

Аз пък си почвам с ЦСКА и сега мисля да направя същото. харесвам си нашето първенство и си ми е интересно. Като се има предвид сега ак са ЦСКА-то сигурно и на играта ще са от по-слабите отбори :) т.ч. ще има какво да развивам

Link to comment
Share on other sites

Аз обикновено почвам с Welling, които са назад назад в английските лиги. А такива истории като с месси при мен не могат да станат, освен ако играча не е 18 като почвам играта... все пак до висшата лига имам поне 5 сезона...а докато стана отбор, който може да си позволи такива играчи... тея играчи ще са си живи пенсии.

Не играя с грандове, защото получавам наготово стадион, състав, тренъорски колектив и какво ли още не...

 

 

Аз си почвам с Левски :punk Смятам да спечеля няколко шампионски титли,купи и минимум УЕФА :D

Link to comment
Share on other sites

Аз ще почна с Ботев, след тва с Лацио и после с някой по-слаб отбор :punk

 

Добра обратна градация :D

Link to comment
Share on other sites

Аз тоя път ще почна с Ювето, така съм си решил. То сега Ботев като са в А група и само за 3 сезона се печели Шампионската лига, не ми е интересно вече. Затва реших да хвана някой по-слаб отбор ;)

Link to comment
Share on other sites

Ми аз на тея мениджъри ги почнах от 99р ог 2000 сериозно. Голяма зарибявка е, но много време ядат. Имах един сейв на CM00/01 бях стигнал до 2012 или началото на 2013 не си спомням точно. Най-накрая 95% от играчите бяха несъществуващи и генерирани от играта :) Голяма мания ми беше :) Оттогава гледам да се ограничавам до 3-4 сезона.

Link to comment
Share on other sites

Аз тоя път ще почна с Ювето, така съм си решил. То сега Ботев като са в А група и само за 3 сезона се печели Шампионската лига, не ми е интересно вече. Затва реших да хвана някой по-слаб отбор ;)

Хахаха, :lol: :lol:

 

Само така,само Ботев!

И аз ще започна с любимия си Ботев,а след това пак с любимия си Уест Хям :)

Link to comment
Share on other sites

И аз ще започна с любимия си Ботев,а след това пак с любимия си Уест Хям :)

Уест Хем тоя сезон са твърде силни, много лесно ще върви. ;)

Championship manager и Football manager са горе-долу едно и също, в смисъл FM e продължение на старите CM. Фирмите се скараха и едната фирма запази името на CM, а другата се одели и продължи да си прами CM, но под името FM. И сегашните CM нямат почти нищо общо със старите CM.

Link to comment
Share on other sites

Прав си за Уест Хям ;)

Те са машини,но не знам какво им става сега и играят слабо(реално),а на CM също са силнички....Да видим на FM :)

Link to comment
Share on other sites

На мен лично не ми е интересно да играя със силни отбори. На стария менигжър за 4 сезона с Локото стигнах до финал в шампионската лига :bgrin:

Далеч по яко е да почнеш с някой отбор, който няма пари за трансфери дори и да го издигнеш нагоре. Като излезе ФМ2007 хващам Ланкастър от Conference North в Англия и докато не ги закарам до висшата лига няма да се успокоя :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...