Jump to content
BulForum.com

България-Словения


frodo

Recommended Posts

мача е на 6.09. и ще се предава от канал 1-20часа

след точката,която изстрадахме от румъния,въпреки,че в края на мача можехме да бием,идва жизненоважния мач със словенците.словения не блести с много звезди,но отбора е корав и ще ни бъде трудно.всичко освен победата в този мач според мен ще ни лиши от шанс да се класираме за европейското.все пак давам прогноза 3-1 за България

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

според мен стилиян не трябва да е резерва въпреки че се намира в лоша форма,същото важи и за бербо.ми да пусне бербо и божинов да играят заедно.ако пак излезем с един нападател... :angry:

Link to comment
Share on other sites

според мен стилиян не трябва да е резерва въпреки че се намира в лоша форма,същото важи и за бербо.ми да пусне бербо и божинов да играят заедно.ако пак излезем с един нападател... :angry:

 

Бербо е контузен и може дори да не е в групата за мача.

За Стилян споделям....все пак е капитан и уж лидер на отбора. Дано да ги няма сърбина и Пеев.

Link to comment
Share on other sites

Йовов и Телкийски и Стоян Колев са извикани по спешност.

На Стилян се дава почивка, не че е в слаба форма :) Обаче тва може да е поредния "тактико-медиен" ход на Стоичков. Иначе Ицо пак се заяждаше с журналистите доста време на тая пресконференция. Явно се кефи. Спориха за нещо със Сашо Диков по едно време. :)

Гошо Пеев, Янкович и Стилян бяха също на пресконференцията. Пеев каза, че не иска да играе за средняшки отбор и, че играе редовно мачове за дублиращия отбор на Динамо :D

Link to comment
Share on other sites

Oчаквам измъчена победа с 1:0 с гол на Мартин Петров след 75мин. :D

Ако Пеев и Янкович са титуляри, няма изобщо да гледам мача. Това, което прави Стоичков, е срам за националния отбор и обида за всички фенове :angry:

Link to comment
Share on other sites

Янкович може да не играе добре ама мен поне ме кефи че цял мач не спира да тича

 

Пеев....еми с Румъния игра по-добре поне от предния мач с Уелс :D

 

Мартин Петров ... първото полувреме срещу Румъния знаете ли колко точни паса даде ? ;) според мен той е на двете крайности...или не прави нищо както пyрвото полувреме или ги разбива както последните 15 минути :)

 

също така по-добре да вземем точките които ни трябват с грозна игра от колкото да не вземем нищо и да играем добре както на европейското

 

Айде Българие Юнакие ! :D

Link to comment
Share on other sites

Янкович може да не играе добре ама мен поне ме кефи че цял мач не спира да тича

На мен ми се струва много остарял. Преди беше доста по-бърз.

 

най ме е яд че вече не викат здравков в национала,а той е със сигурност най добрия български вратар

Здравков гони 40, какво да прави в национала :confused Той дори щеше да се отказва това лято, но турците го разубедиха да играе още година.

Link to comment
Share on other sites

най ме е яд че вече не викат здравков в национала,а той е със сигурност най добрия български вратар

 

Направо Боби Михайлов да влиза на терена ;) А Георги Петков е в по-добра форма отколкото Здравков някога е бил.

Link to comment
Share on other sites

Направо Боби Михайлов да влиза на терена ;) А Георги Петков е в по-добра форма отколкото Здравков някога е бил.

мдам...колкото и да критикуват Петков той си остава най-подходящия за национала ;) (след лилчо може би :P :love )

 

пп. ще помоля авторът да оправи заглавието на темата ;)

Link to comment
Share on other sites

Янкович може да не играе добре ама мен поне ме кефи че цял мач не спира да тича

Е па да ходи в гората да гони диви прасета :D Един футболист като нищо не прави какво значение има дали тича ;) Има и по-добри варианти пред Стоичков, но най-важното е да има разбирателство.

 

най ме е яд че вече не викат здравков в национала,а той е със сигурност най добрия български вратар

Прав си, че преди беше много добър, но сега е леко остарял, а Петков почти постоянно е в железна форма. Дано Левски не го продадат, както се говори, защото определено ще им трябва. Или ако го продават - то да е на отбор от класата на Арсенал, Барса или Милан.

 

Българи Юнаци !

Link to comment
Share on other sites

Иванков титолияр :D Стойчков иска нарочно да загубим.Защо извади Петков само това немога да разбера от цялата му идея.Иначе като цяло много глупав ход.А иначе със Иванков на вратата доста трудно ще бием Словенците

Link to comment
Share on other sites

Щото Петков е контузен.

 

 

с тея ''гениални'' ходове стоичков май няма още дълго да е на чело на национала

ако говориш за Петков нали е той е контузен :blink: . какъв друг ход има Стойчков?

 

Мисля, че ако Тодоров беше пуснат в игра щеше да се представи добре, ама Ицата викал че не е физически готов :blink:. Това не го видяхме когато вкарваше голове в Премиер Шип :huh:

Link to comment
Share on other sites

ако говориш за Петков нали е той е контузен :blink: . какъв друг ход има Стойчков?

 

Мисля, че ако Тодоров беше пуснат в игра щеше да се представи добре, ама Ицата викал че не е физически готов :blink: . Това не го видяхме когато вкарваше голове в Премиер Шип :huh:

 

Тодоров въобще не е в лагера. Замина си още преди мача с мамалигата. Бил контузен :blink:

Link to comment
Share on other sites

ако говориш за Петков нали е той е контузен :blink: . какъв друг ход има Стойчков?

 

Мисля, че ако Тодоров беше пуснат в игра щеше да се представи добре, ама Ицата викал че не е физически готов :blink:. Това не го видяхме когато вкарваше голове в Премиер Шип :huh:

ами според мен чавдар янков и стилян петров трябва да са твърди титуляри

а и задължително да играем с 2 нападатели,независимо домакини или гости сме,то вече и най слабите отбори почнаха да играят атакуващ футбол и да пускат по 2 нападатели,само стоичков и анчелоти още се опитват да налагат тактика с един нападател

Link to comment
Share on other sites

ами според мен чавдар янков и стилян петров трябва да са твърди титуляри

а и задължително да играем с 2 нападатели,независимо домакини или гости сме,то вече и най слабите отбори почнаха да играят атакуващ футбол и да пускат по 2 нападатели,само стоичков и анчелоти още се опитват да налагат тактика с един нападател

 

Стоичков преди беше доста отворен и играше дори 4-3-3, ама сега нали е обещал да класира отбора и му се пече яйце на гъза. Понеже имаше успех Пламен Марков с тази тактика и той я върна. Толкова му е акъла на Ицо...

Иначе и аз смятам, че по-добре Чаво отколкото тоя ръб Тинката.

Link to comment
Share on other sites

Moето мнение е, че довечера ще изглеждаме така: Иванков, Ангелов, Кирилов, Тунчев, Вагнер, Кишишев, Благо, Стенли, Янкович, Марто и Валери. Макар че може и Чавдар да излезе титуляр:)

Друг въпрос е дали това е най-оптималният избор на Ицо, но това ще си проличи след мача. За мен словенците са загадка. Не познавам никого, освен Ачимович и Новакович.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...