Jump to content
BulForum.com

България-Словения


frodo

Recommended Posts

Понеже имаше успех Пламен Марков с тази тактика и той я върна.

 

Имаше късмет Марков, не успех :) А освен това Иванков откак се махна от Левски е в добра форма, често се чува от Турция че е спасил отбора си. Въпреки, че аз реално бих пробвал Ивайло Петров от ЦСКА - там рядко се намират българи, а тоя поне е доста качествен и, въпреки че не може да стъпи на малкия пръст на Петков в момента, то поне вместо Иванков можеше да играе.

 

Говори се, че Йовов можел да играе тая вечер вместо Янкович - ДАНО! Ако и Благой играе вместо Пеев двете въпросителни какво-по-дяволите-търсят-в-национала няма да играят. А на Кишишев мястото далеч не му е в средата на халфовата, така че ако не му отърва да играе в защитата - да ходи да си играе в Чарлтън. Те като гледам много добре вървят с него в халфовата ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Докато ровичках,намерих,че ще излезем с този състав: Иванков - Ст. Ангелов, Кирилов, Топузаков, Вагнер - Георгиев, Ст. Петров, Янков, М. Петров - Йовов - Божинов

Евала,ако е истина

Link to comment
Share on other sites

абе незнам,кой ще пусне,но искам схемата да е доста по офанзивна от тази,която беше с румънците.ако не бием довечера може да се сбогуваме с класирането за европейското

Link to comment
Share on other sites

Благо си е пеперуда(както си му е прякора :) ) и е малко тромав - Телкийски е без конкуренция за мен по дясното крило-бърз с доста добро центреране ;)

Link to comment
Share on other sites

Ми да им даде по едно полувреме ако не се справя Благо през първото и тва е. За мен са равностойни футболисти, с класи над Пеев.

Link to comment
Share on other sites

абе незнам,кой ще пусне,но искам схемата да е доста по офанзивна от тази,която беше с румънците.ако не бием довечера може да се сбогуваме с класирането за европейското

Словенците щели да играят с 3-ма нападатели, а и от световното насам офанзивния футбол не е печеливша тактика :lol: . Лошото при нас е че и с 5 защитника да играем все ша се намери някой да направи грешка или някоя дуспа :lol:

 

Благо си е пеперуда(както си му е прякора :) ) и е малко тромав - Телкийски е без конкуренция за мен по дясното крило-бърз с доста добро центреране ;)

найстина с Талкийски от дясно, Петров отляво и Божинов в средата нападението ще изглежда добре, ама едва ли Стойчков ще го пусне като титуляр ;). А и аз да бях и аз нямаше да го пусна, просто рядко играе както игра срещу Киево и Удинезе

Link to comment
Share on other sites

Докато ровичках,намерих,че ще излезем с този състав: Иванков - Ст. Ангелов, Кирилов, Топузаков, Вагнер - Георгиев, Ст. Петров, Янков, М. Петров - Йовов - Божинов

Йовов е протеже на Херо. При него направи дебют в националния отбор. Няколко много качестви мачове изигра тогава.

 

Благо си е пеперуда(както си му е прякора :) ) и е малко тромав - Телкийски е без конкуренция за мен по дясното крило-бърз с доста добро центреране ;)

А бе Телкийски... голяма мистерия е. Техничен е, но не много. Бърз, но не много. Играе на приливи и отливи. Често във важните мачове се покрива, а на неговата възраст трябва да поема повече отговорности.

 

Словенците щели да играят с 3-ма нападатели, а и от световното насам офанзивния футбол не е печеливша тактика :lol:

В момента доста отбори ползват тактиката 4-3-2-1, а в медиите я представят 4-3-3. ;) Предполагам, че словенците на моменти ще си играят чисто 4-5-1 :)

Link to comment
Share on other sites

В момента доста отбори ползват тактиката 4-3-2-1, а в медиите я представят 4-3-3. ;) Предполагам, че словенците на моменти ще си играят чисто 4-5-1 :)

Бранко Облак: Ще играем с трима нападатели

уж не са медийте :). Ма знаеш ли го тоя, може да се опитва да ни сплаши :lol:

Link to comment
Share on other sites

според мен хода с Кирилов да пази Новакович е доста добър макар че Тунчев се представи доста добре,но пък не може да извади Топузаков :) Вагнер и Ангелов би трябвало да са доста по полезни в тоя мач понеже сме домакини и се очакват много атакаи а и Словения не са Румъния ;) в нападение имаме най-много опции и всички се представят добре в отборите си така че за мен е без значение кой ще играе щом го няма Бербатов.В средата задължително Мартин и Стилиян.Кишишев не показва кой знае какво но щом го ценят в отбор като Чарлтън значи става за отборо като България ;)

Link to comment
Share on other sites

samo az li vijdam 4e top4o nqma mqsto v otbora ta toi ima pove4e gafove otkolkoto ma4ove, kirilov i tun4ev sa perfekti za momenta i tova koeto imame ina4e az bih izbiral m/u tun4ev valio iliev/ za men nai-dobriq bg za6titnik/ i toma6i4 no ediniq e kontuzen dr. ima da po4aka o6te :)

Link to comment
Share on other sites

България: Димитър Иванков, Станислав Ангелов, Елин Топузаков, Александър Тунчев, Лусио Вагнер, Стилиян Петров, Чавдар Янков, Благой Георгиев, Мартин Петров, Зоран Янкович, Валери Божинов

 

аз съм доволен :) а за Топчо...и мен не ме кефи особено но все пак е капитан на Левски,който пък е първият БГ отбор в ШЛ

Link to comment
Share on other sites

поредния мач които немога да гледам поради тъпия коментатор просто като чуя коментара и тва става баси мача

 

xaaxaxxa az go gledam bez zvuk i men me drazni :D

ama sadiqta e jiv ta6ak maina ...

4ista duzpa ne dade i posle nqma6e i nikva zasada ... basi pederiugata

:angry: :angry1 :angry: :angry1 :angry: :angry1

Link to comment
Share on other sites

Чудя се кой е по-голям педераст! Съдията или Ицко Йовов!

аз пък се чудя докога стоичко ще налага тоя сърбин и защо пуска половината отбор на левски :wacko:

айде 2-0 браво на словенския вратар :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...