Jump to content
BulForum.com

България-Словения


frodo

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Ако победа над Словения означава, че сме добър отбор...Направо ме дразни еуфорията след мача. На коментаторът му трябваше лигавник, кой знае как се е наплюнчил от кеф.

Да беше Швеция, вместо Словения, разбирам всеки да скача от радост. Но не беше. Това беше мач, който ако не беше спечелен, щеше да е срамота.

Отчасти ми е гузно, че съм толкова черноглед. Все пак е рано, има още много мачове. Ще видим.

Link to comment
Share on other sites

победата си е победа независимо срещу кой играеш.сега националите са с приповдигнато самочувствие преди най важния,според мен,мач с холандците на 7 другия месец

Link to comment
Share on other sites

Ако победа над Словения означава, че сме добър отбор...Направо ме дразни еуфорията след мача. На коментаторът му трябваше лигавник, кой знае как се е наплюнчил от кеф.

Да беше Швеция, вместо Словения, разбирам всеки да скача от радост. Но не беше. Това беше мач, който ако не беше спечелен, щеше да е срамота.

Отчасти ми е гузно, че съм толкова черноглед. Все пак е рано, има още много мачове. Ще видим.

 

Не победата (пък макар и с 3:0) е толкова радваща, колкото играта. Особено с влизането на Йовов и Телкийски, играта се раздвижи супер много и имахме идеи, за разлика от мача с Румъния например.

Link to comment
Share on other sites

Евала на Мартинчо Петров не случайно го оприличават на заместник на Стоичков ( върви му да псува ) . Божинов взе , че вкара гол и се притесних даже :) Дано така да продължим и да го върнем тъпкано на Румъния като дойдат да им сипем да се наядат !

Link to comment
Share on other sites

Айде почнахме ги :punk

 

Йовов пак напомни за уникалния пропуск срещу Удинезе :angry:

Споки бе - погледни го от хубавата страна - винаги когато Йовов пропусне идиотски, наш'те бият :D

Това ни е нещо като "талисмански пропуск" :P

Link to comment
Share on other sites

Споки бе - погледни го от хубавата страна - винаги когато Йовов пропусне идиотски, наш'те бият :D

Това ни е нещо като "талисмански пропуск" :P

Дано и срещу Барса тогава пак да се "прояви" :P

Link to comment
Share on other sites

Споки бе - погледни го от хубавата страна - винаги когато Йовов пропусне идиотски, наш'те бият :D

Това ни е нещо като "талисмански пропуск" :P

И аз тва си помислих след пропуска :lol: :lol: .

Срещу барса дано поне да има възможност да си прояви "страхотният" голов нюх :woot

Link to comment
Share on other sites

Срещу барса дано поне да има възможност да си прояви "страхотният" голов нюх :woot

Даже може да се каже, че Йовов обърна развоя на мача срещу Словения ! :D

Link to comment
Share on other sites

:)

Йовов беше голям талант и щеше да стане добър футболист. Но, уви провали се. Все пак в българското първенство си е най-техничният футболист.

Link to comment
Share on other sites

:)

Йовов беше голям талант и щеше да стане добър футболист. Но, уви провали се. Все пак в българското първенство си е най-техничният футболист.

 

Той си е добър футболист, не се е провалил още. Е, можеше да е млад талант като Домовчийски, но все пак, както казваш, е сред най-техничните футболисти в първенството. Идеално крило за мен...

Link to comment
Share on other sites

победата си е победа независимо срещу кой играеш.сега националите са с приповдигнато самочувствие преди най важния,според мен,мач с холандците на 7 другия месец

да ама с тая игра холандците ша ни дупат... :angry1

не може срещу боклук, какъвто се видя че е обора на Словения, наште да вкарат само 3 гола и то след 58 минути пълен хаос.

Та тея словенци ако ги пусна срещу Сан Марино повече от равен не могат да изкарат... ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...