Jump to content
BulForum.com

TimeShift


lil_stenly

Recommended Posts

TimeShift (PC/X360)

925761_61629.jpg

Sierra Entertainment, Saber Interactive

 

Играта е shooter от първо лице и доколкото видях по сайтовете тази игра ще е много добра !

 

Мултиплейър до 16 играча !

А малко повече инфо за самата игра ... 9 типа оръжиа , 2 типа гранати и 6 типа превозни средства ... повече инфо на сайта www.timeshiftgame.com ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Е със сигурност няма да е измести ! Повече ще прилича на ънреал торнамент ! И смятам , че ще е също толкова яка !

Link to comment
Share on other sites

Нема кво да измести контрата ;) По простата причина, че който е достатъчно неориентиран да я играе още, ще си я играе винаги.

Link to comment
Share on other sites

тея почти копират заглавието на друг FPS- timesplitters :)

Link to comment
Share on other sites

Мда трейлърите са луди ! Ся само чакам първия релийз за комп. ! Аве аз се разчетох из сайта и много ми изпълни душицата особенно като видях способностите на някои от героите ! :)

Link to comment
Share on other sites

Тая игра...к'во да ви кажа - не ме впечатли или поне зарадва много,много :unsure: Поредното нереалистично въплъщение на "Bullet-time" режима (с изключение на основоположника - Макс Пейн) ,плюс някои малки подобрения,целящи да улеснят играта и да не затормозват съзнанието и пръстите на джъгащите я Ексбоксери ;) .По-размазваща физика и ефекти ,иначе, както казах - идва топла от конвейера...

Link to comment
Share on other sites

Еми то чесно казано вече няма толкова нови неща по игрите за да те впечетлят много с нещо умикално !

Но , играта все пак мисля , че ще е луда ! На седмица излизат толкова заглавия и игрите като тази или по-особенните са рядко срещано явление ... така че радвайте се ! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...

Според посочения торрент:

 

Operating System: Windows 2000/XP

Processor: 2 GHz processor (2.5 GHz recommended)

RAM: 512 MB RAM

Video Card: 128 MB video card with full hardware T&L support

Processor: Sound Card, Mouse, Keyboard

 

Подозирам, че за добра графика ще трябва МНОООГО повече... Даже не подозирам - убеден съм!

Link to comment
Share on other sites

а бе, друго си е някой да каже като я играе как се държи ... затова ще изчакам преди да свалям.

 

btw за f.e.a.r. ми говореха, че ще ми се стори тежка на моята конфигурация, ама общо взето я изиграх на сравнително задоволителни параметри за мен.

 

http://www.systemrequirementslab.com

Полезен сайт ако се чудите какво би ви тръгнало или не.

 

на тестовете за vga се провалям :(

 

Minimum: NVIDIA® GeForce® 6600 GT 128 MB DirectX® 9.0c-compatible card with Pixel Shaders 2.0b support or equivalent (ATI® Radeon® x700) with latest DirectX drivers

Link to comment
Share on other sites

Играта е много готина :P Единствения проблем е ,че не може да се сменят настройките нормално. Трябва да се прави това нещо от .ини файловете в директорията на играта. Иначе всичко друго си работи перфектно с този релийз.

Link to comment
Share on other sites

Сигурно от ланчера през оригиналният диск ще могат , ама с тея рипове е много забавно .

Дайте линк от друг тракер .

Абе то след няколко дни може да излезне по-добър релийз от този в момента и ще може да си нагласяш настойките ... иначе сигурен ли си в тоя недостатък или на пръв поглед няма място от където да се нагласят .

Link to comment
Share on other sites

Когато се сменят от менюто на самата игра крашва, иначе разбира се, че има от каде да се нагласят. Както вече казах в по-горния ми пост могат да се сменят от user.ini файла, който се намира в bin папката на играта. На мен лично това не ми беше проблем. Всичко друго бачка ок :)

Link to comment
Share on other sites

Абе играта не иска големи изисквания и вярно от скрееновете изглежда уникат .

Сега ще чакам виталити да пуснат фикс за крака на ФЛТ и сигурно ще се оправи проблема с крашването на играта .

На мен доволно ми влизат игрите с GeForce8600GT и сигурно ще се насладя на макс ... само за в бъдеще малко рам ще ми трябва за гадната виста ама като излезнат хубави заглавиа ще му мисля .

п.п. Вижте как се фукам с евтината карта ! :tongue

Link to comment
Share on other sites

Излезна "кракфикс" за релийза на ФЛТ и са оправени много бъгаве , като се поддържа патч 1.1 на играта .

Changelog:

- Fixed preview picture of character model showing all of the models at the same time
- Fixed multiplayer issue when switching Surge gun with another weapon
- Fixed grid-like artifacts when Distortion Effects and DOF set to On at 1920×1080 resolution
- Fixed multiplayer issue where player can be inside the cargo containers
- Fixed a multiplayer bug that allows infinite grenades
- Fixed clipping issue in the sentry room on level 1
- Fixed a crash after quick load on level 2
- Fixed a maphole in multiplayer Map 13
- Fixed Time Shield distortion effect
- Improved multiplayer performance
- Fixed some localization strings
- Fixed ZF2 nonprogression at start position
- Fixed King of Time incorrect timer bug
- Fixed some UI issues
- Fixed memory leaks
- Fixed multiplayer issue where last player goes to spectator when failed to join full server
- Fixes and improvements to network driver
- Fixed alt-tab crash in multiplayer
- Visual improvements to the grass
- Fixed video setting issue

 

Download - (Линка не е проверен) :laughing:

Link to comment
Share on other sites

На всички препоръчвам да си сложат тоя пач. Най-важното е, че оправа крашването при промяна на настройките. До колкото разбрах, има много подобни бъгове и в некракнатата версия на играта (те защо ли ще пускат пач още първия ден след излизането).

Иначе на моята машинка си върви с графика на low, разните ефекти там са изключени, но странното е, че пак всичко изглежда доста добре. Забвано е да спреш времето, да минеш с пушката покрай всеки и да стреляш веднъж и после да гледаш как едновременно падат :)

Link to comment
Share on other sites

че крака излезе още вчера... поне го видях, че се появи в ареанта. В смисъл следобяда това. Иначе играта ми се вижда, че прекалено много копчета от клавиатурата ползва... ама го преживявам някак си :)

А като си до врага и натиснеш Х му вземаш оръжието и пада смях после :)

Link to comment
Share on other sites

Хехехе , някой да е забелязал патча какво оправя в играта .

Има толкова бъгове за мултиплеиъра , че можеше изобщо да не включват такъв .

Не съм играл играта , ама гледах реювто по телевизията и смятам да си е сваля .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...