Jump to content
BulForum.com

TimeShift


lil_stenly

Recommended Posts

Пхаха бахти глупавия сайт... :lol:

Иначе игрицата е много зарибена,сега съм след нивото където се намира огненото оръжие.Има много яка графика и самия сюжет много ме кефи.Евала на Сиера :punk

Link to comment
Share on other sites

Този сайт http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srl дава малко кофти грешно инфо. Твърди ми, че Семпрон 3600+ е по-слаб от АтлонХП 1700+ или Пентиум 4 1.4ГХз :unsure: Трънки :wacko:

 

Пхаха ^^. Намерил си къде да проверяваш. Не вярвай. Според тея даже Call of Duty 2 не би ми тръгнало xD.

 

Иначе за Timeshift... Ами... да, бива, свежа игричка, от много време не се е появявало нещо, което да ме грабне така.

Link to comment
Share on other sites

С почти никоя програма не може да кажеш дали играта ще ти върви без да си е играл .

Тоя сайт е базиран на информацията дадена им от производителя на даден продукт .

Ама и на всичкото от горе се сравнява с изискванията за играта дадени от фирмата производител , като и те не са на ясно колко точно ще иска тяхната игра от потребителския персонален компютър .

С по-прости думи ... "линеаге 2 ми насича ама вещерника си го играя на макс и върви много гладко" ама сега колко бъгаво създадени игри има си е чисто нова тема . :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...