Jump to content
BulForum.com

Супермен-Завръщането


Recommended Posts

На този филм му гледах трейлъра преди два месеца и беше много як.Сега виждам че е излезнал обаче с гадно качество.Да се надяваме че филма е достойно продължение на останалите части, а не поредната холивудска боза.Мнения и коментари по филма тук.

Link to comment
Share on other sites

Ако не се лъжа, поправете ме , но мисля, че премиерата му беше на 30 юни и сега чакам да из;лезне по кината. Дано да е по-скоро, защото мисля, чеще си заслужава за кино.

Link to comment
Share on other sites

По коментарите на разни хора из нета, филмът е много смислен и не е поредната боза.

Затова смятам да го гледам с хубаво качество, където излезе първо (кино или DVD рип;)

А тези които вече са го гледали да не се стесняват и да изкажат по едно мнение.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ами Супермен беше в болница заради криптонита заседнал в него.Ако знаеше историята нямаше да се чудиш защо е в болницата.

Link to comment
Share on other sites

Тези които са гледали сериала (Smallville) - филма ще им е много по-интересен отколкото на тези, които не са следили сериала, а за филма - наистина са се усрали малко, но не е пълна боза. От доста време не съм заспивал на филм. Вярно, че бях уморен и го гледах късно, но ако имаше малко напрежение или беше интересен, определено нямаше да захъркам.

Link to comment
Share on other sites

Само на мен ли ми прави впечатление, че напоследък високо оценените в световен мащаб филми, остават сериозно оплюти от масата българи :) Явно станадарта в България е далеч по-висок.

Link to comment
Share on other sites

Само на мен ли ми прави впечатление, че напоследък високо оценените в световен мащаб филми, остават сериозно оплюти от масата българи :) Явно станадарта в България е далеч по-висок.

ами аз съм забелязъл че в класацията на американците на първо място са винаги филми правени по комикси-така беше с х-мен,спайдърмен а ся и другите.не че са лоши но не заслужават да са на върха

Link to comment
Share on other sites

Toq noviq Superman e tolkova zle,4e naprao sa 4uda kak moje Brian Singer da rejisira tolkoav zle i dori da iska da pravi prodyljenie

Link to comment
Share on other sites

ами аз съм забелязъл че в класацията на американците на първо място са винаги филми правени по комикси-така беше с х-мен,спайдърмен а ся и другите.не че са лоши но не заслужават да са на върха

АБе филм, който е измислен, тоест има суперсили не заслужава челна позиция!

Link to comment
Share on other sites

Гледах филмчето ама не разбрах едно нещо ... => Как никой не може да познае , че това е Кларк Кент ... ? Нито си слага маска нито нищо , само си зализва перчема :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Напротив, точно пък в челните позиции сигурно в топ100, даже и в топ200 няма нито един по комикс, или ако има е само 1 макс 2...а вече филмите по комикси станаха адски много. Точно в топ50 няма глупав филм, всичките сами по себе си са супер интересни, смислени и водят до нещо по-различно от смърт за най-лошия, в перспективата да оживее по някакъв начин, тъй че да направят още парички от евентуална следваща част :)

 

Е има и глупави моменти, например как може 2ма гея да се клатят и филма да взима оскари, но това пак си е мое лично мнение.

 

А специално X-men и SpiderMan, са макар и не толкова добри като анимациите да речем, сами по себе си, са готини филми, специално X-men, щеше да бъде може би най-добрата поредица, ако не бяха оакали така последния. SpiderMan аз лично не го харесвам, но си има неговите фенове и признавам, че не е никак лош.

 

От другата страна е пълно с боклуци, но едва ли има жанр където да липсват и такива моменти. А филмите по комикси можем направо да си ги отделим като жанр, или поне аз така ги виждам, защото си се отличават от другите.

 

Новия СуперМен не съм го гледал още, но все пак чувам горе-долу добри отзиви и т.н., тъй че смятам да го гледам на кино преди коментара, защото с това гадно качество едва ли ще мога да усетя филма както на кино :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...