Jump to content
BulForum.com

spider-man 3


Recommended Posts

Тази тема е за запалените по филма Spider-man.Тук можете да споделите мнението си за филма.

По новините пуснаха теилара на продължението на филма Spieder-man,бих казал че филма ще е супер,но лошото е че примиерата му е май месец другата година.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли срещу кого ще се бие спайди в третата част ?

Link to comment
Share on other sites

/off

ъъъ...о.О....ъ....мн късно си се сетил да пуснеш темата :) то време не останало до премиерата те сигурно и билетите са свършили =]

Link to comment
Share on other sites

Вчера гледах трейлъра и тамън си мислех днес, колко време ще е нужно докато се появи тук тема по въпроса, в която всеки да казва колко много очаква филма и как трейлъра е много як, и как най-накрая Веном ще се появи в картинката (което в същност е много яко).

 

Мисля и аз да се разпиша, пускайки теми за всичките 37 филма, чийто трейлъри гледах вчера и чийто имена добавих в "Мovies i have to watch.txt" файла на десктопа си.

 

@w00x А аз ще пусна 2ри пост във всяка една от темите... плс

 

няма проблем. договорихме се.

Link to comment
Share on other sites

link за трейлъра в случай, че ще го пропуснали. Наистина мисля, че на Спайд и повече му отива черното :)
Link to comment
Share on other sites

Нека да има ве за една година кои знае може да се заребите повече :P

Обаче има нещо което наистина ме дразни и то е,че казват че филма е готов а примиерата му ще е след 1 година,да бяха каза ли поне че не е готов да не ме нерват.

Link to comment
Share on other sites

Нека да има ве за една година кои знае може да се заребите повече :P

Обаче има нещо което наистина ме дразни и то е,че казват че филма е готов а примиерата му ще е след 1 година,да бяха каза ли поне че не е готов да не ме нерват.

Тфа според мен е за да се породи по-голям интерес към филма когато излезе.Те и властелина навъднъж го снимаха ама помисли си ако бяха пуснали сички части на властелина през един месец колко по-малко пари щяха да земат :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

разбира се че е така,гледат да земат повече пари,но все пак от втората част на филма мина много време :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ам някой да даде линк за трейлъра , където не е в .mov формат?

Link to comment
Share on other sites

Ам някой да даде линк за трейлъра , където не е в .mov формат?

Изтегли си Quick time - той ще ти го отвори, ако имаш проблеми.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли срещу кого ще се бие спайди в третата част ?

основния злодей ще бъде SandMan ,който естествено се бие с пясък(както говори името) май и Green Goblin ще се появи по едно време ,по някви спеколации в края на филма ще се роди и Venom

Link to comment
Share on other sites

russi thx

Shin venom ми е един от любимите герой на Марвел , дано не го направят глураво , защото ще е голям резил :)

Link to comment
Share on other sites

Shin venom ми е един от любимите герой на Марвел , дано не го направят глураво , защото ще е голям резил :)

не ти е любим само на теб :P и съм сигурен ,че ще го направят убийствено ,само дано наистина се появи в 3-тата част

Link to comment
Share on other sites

не ти е любим само на теб :P и съм сигурен ,че ще го направят убийствено ,само дано наистина се появи в 3-тата част
Виж тук cast, пети ред ;)

 

Като гледам списъка със злодеите само carnage липсва.

Link to comment
Share on other sites

Виж тук cast, пети ред ;)

 

Като гледам списъка със злодеите само carnage липсва.

йеееее :thumbs-up: дам ,аз знаех ,че ще има Еди Брок ,вече знам ,че ще има и Венъм ,идеален старт на деня :P

Link to comment
Share on other sites

йеееее :thumbs-up: дам ,аз знаех ,че ще има Еди Брок ,вече знам ,че ще има и Венъм ,идеален старт на деня :P

 

Venom дори го има в трейлъра... То главно той е в трейлъра.

Link to comment
Share on other sites

Виж тук cast, пети ред ;)

 

Като гледам списъка със злодеите само carnage липсва.

Carnage е по-голям психопът и от Venom , трябваше и него да сложат или да се надяваме за spider-man 4 :)

Link to comment
Share on other sites

Наистина третата част ще е супер яка,едва ли ще има по як филм от този :) Ще бъде голямо зрелище след като и Веном ще участва.

Link to comment
Share on other sites

Venom дори го има в трейлъра... То главно той е в трейлъра.
В трейлъра е само нашия човек със симбиота, Venom него показват.

 

 

Carnage е по-голям психопът и от Venom , трябваше и него да сложат или да се надяваме за spider-man 4 :)
Ами все пак Еди Брок е тъпо културистче, а Касиди e сериен убиец психопат.
Link to comment
Share on other sites

В трейлъра е само нашия човек със симбиота, Venom него показват.

Ами все пак Еди Брок е тъпо културистче, а Касиди e сериен убиец психопат.

Тъпо културистче , ма сее разруха нали...

Link to comment
Share on other sites

В трейлъра е само нашия човек със симбиота, Venom него показват.

Ами все пак Еди Брок е тъпо културистче, а Касиди e сериен убиец психопат.

 

Симбиот? Да няма повече от 1 трейлър? На този който гледах аз, даваха как Спайдър Мен се превръща във Веном.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...