Jump to content
BulForum.com

spider-man 3


Recommended Posts

Симбиот? Да няма повече от 1 трейлър? На този който гледах аз, даваха как Спайдър Мен се превръща във Веном.
В огромна грешка си. Венъм е Еди Брок + симбиота. Черния спайдър мен не е венъм, а паркър с увеличена сила и по-кофти характер.
Link to comment
Share on other sites

Симбиот? Да няма повече от 1 трейлър? На този който гледах аз, даваха как Спайдър Мен се превръща във Веном.

Спайдър мен не става Венъм , и двамата с Еди Брок използват симбиота , Спайдър мен си става черния паяк , а Еди -Венъм :)

Link to comment
Share on other sites

В огромна грешка си. Венъм е Еди Брок + симбиота. Черния спайдър мен не е венъм, а паркър с увеличена сила и по-кофти характер.

и то доста лош характер :devil

Link to comment
Share on other sites

основния злодей ще бъде SandMan....

 

Какъв злодей съм аз? Супер добро момче съм! :D Сори за офтопика.

Link to comment
Share on other sites

http://www.arenabg.com/details.php?id=49129 трейлър на Спайдърмен 3.Клипа е луд.Тва ще е най яката част от всички.

Ако върнеш една страница назад, ще видиш, че вече има линк към трейлъра.

Link to comment
Share on other sites

Хора не знам дали си представяте колко съм запален по тоя филм....не да знам имената на всички актьори и тем подобни а по самия сюжет по самия герой- Спайди...Това е най добрият филм правен някога...по за мене...Толкова е завладяващ...Когато гледах примиерата 2004-та на 2-ката момента когато Хари по време на тъжеството викаше на Питър и му би шамари а после М Джей прие да се омъжи за сина на Джеймс...нещо ме напря в гърлото :lol: ...не беше смях а ми стана мноо тъжно направо се размазвам на тоя филм.А сега 3-ката :rolleyes: абонирах се в сайта на филма да получавам новини но за трейлър още нищо не са ми споменали....Сега свалям по горе дадения трейлър и няаам търпение да го сваля :woot

Link to comment
Share on other sites

Тук има мноо неща за филма които са на ти с английския да радват...другите тряаа да чакаме да се преведе и в БГ уикипедията :unsure:

 

ЕДИТ: Ахаххаха ся намерих трейлъра и на играта по филма Spider-man 3: The Game

Link to comment
Share on other sites

Ave hora,pitah se dali nqma da napravqt promociq za nai-golemite fenove (takiva kat nas) i da pusnat filma po-rano,primerno tazi godina.Nz dali e imalo takav slu4ai predi v kinoprodukciqta,da se obqvi premierata na film no tq da se sastoi po-rano,ako ne se e slu4valo vinagi ima parvi pat :) Ta nqkoi ako znae ne6to po vaprosa da spodeli.

Link to comment
Share on other sites

Ave hora,pitah se dali nqma da napravqt promociq za nai-golemite fenove (takiva kat nas) i da pusnat filma po-rano,primerno tazi godina.Nz dali e imalo takav slu4ai predi v kinoprodukciqta,da se obqvi premierata na film no tq da se sastoi po-rano,ako ne se e slu4valo vinagi ima parvi pat :) Ta nqkoi ako znae ne6to po vaprosa da spodeli.

Да точно заради група фенове ша пуснат филма по-рано :laughing: .Да не говорим,че тфа даже и да стане(което е почни невъзможно) то наще шматки от Лъки-то и Фламинго-то няма да си мръднат дебелите гуши,и да са орасат някой лев повече,за да купят лентата и там правата и сичкото му

 

Edit:Tomahawx да прав си :D

Link to comment
Share on other sites

Да точно заради група фенове ша пуснат филма по-рано :laughing: .Да не говорим,че тфа даже и да стане(което е почни невъзможно) то наще шматки от Лъки-то и Фламинго-то няма да си мръднат дебелите гуши,и да са орасат някой лев повече,за да купят лентата и там правата и сичкото му

Не почти , напълно невъзможно е ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля че до тогава ще отворят арената и филма ще излезе веднага...независимо от цената на билета аз ще го гледам на първата прожекция в Пловдив :)

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля че до тогава ще отворят арената и филма ще излезе веднага...независимо от цената на билета аз ще го гледам на първата прожекция в Пловдив :)

[off]Абе брато-май си в грешка.Нали тъпия кмет не даде парцел за направата на кино Арена и в Пловдив или аз пак съм грешно информиран :D [off]

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...