Jump to content
BulForum.com

Мелето на финала за купата


NRG_God

Recommended Posts

Мисля ,че всички видяха как цскарчетата преминаха целия терен и нахлуха в сектора на Черно море , естествено провокирани от гостите...

Дано да бъдат наказани справедливо!

 

Аз лично обърнах повече внимание на следната гледка - 3 чорбари бият 1 фен на Черно море и изведнъж изскача още 1 фен на Черно море и праща 1-я чорбар в нок аут и всички други оставят 1-вия фен, на който секунди преди това са се правили на мъже 3 на 1 ...

Има доста пострадали . Лично аз видях двама фена на Цска и три-четири на Черно море с окървавени лица. Кофти работа , но това е олицетворение на българската действителност...

 

А тая охранителна фирма направо трябва да я закрият!

Нека чуем и вашите мнения.

Link to comment
Share on other sites

Мисля ,че всички видяха как цскарчетата преминаха целия терен и нахлуха в сектора на Черно море ...

Това е моето мнение.Дано да бъдат наказани справедливо!

 

Аз лично много се накефих на следната гледка - 3 чорбари бият 1 фен на Черно море и изведнъж изскача още 1 фен на Черно море и праща 1-я чорбар в нок аут и всички други оставят 1-вия фен, на който секунди преди това са се правили на мъже 3 на 1 ...

А тая охранителна фирма направо трябва да я закрият!

Нека чуем и вашите мнения.

 

Агитките на ЦСКА и Черно море се сбиха здраво, като привърженици на ЦСКА нахлуха и на терена.

 

Причина за инцидента е концентрирането на по-голямата част от охранителите на мача в Сектор Г, където фенове чупят оградите. Междувременно зоната за гости, в която са настанени привържениците на Черно море (между секторите А и Б), остава без наблюдение от страна на частните бодигардовете. Варненските фенове се възползват и прескачат оградата, за да стигнат необезпокоявани до Сектор В. В този момент агитката на армейците чупи загражденията и се отправя през терена към привържениците на Черно море.

 

Двете агитки се срещат и сбиват в Сектор В, но тъй като варненци са много по-малобройни, решават да се приберат при своите. Озверелите фенове на ЦСКА Гспяват да отворят вратите на Сектор В към пистата и започват да преследват привържениците на противниковия отбор там. Междувременно от частната охранителна фирма наблюдават безучастно боя, който се води в секторите В и Б и на пистата.

 

Положението се успокоява след намесата на полицията, която разпръсва биещите се. В момента служители на реда с каски и щитове охраняват срещата.

 

 

Президентът на Професионалната футболна лига Валентин Михов и председателят на Националния фенклуб на ЦСКА Димитър Ангелов също питват да успокояват феновете.

Момче от агитката на Черно море е откарано с линейка. Сериозно пострада и още няколко от привържениците на варненци.

topsport.bg

Link to comment
Share on other sites

Какво ми търсиш мнението за такава простотия.....това е просто още една причина, която обяснява защо отдавна не гледам български футбол....махленска работа....добре че поне идва световното да оплакнем малко очите... ;)

Link to comment
Share on other sites

Какво ми търсиш мнението за такава простотия.....това е просто още една причина, която обяснява защо отдавна не гледам български футбол....махленска работа....добре че поне идва световното да оплакнем малко очите... ;)

 

... само ще те осведомя, че месец преди началото на световното изтичат забраните за посещения на футболни мачове на над 2000 английски хулигана (от тези с досиетата). така, че не разбирам каква връзка има това "да оплакнем малко очите" с днескашния цирк на нац. стадион :unsure:

Link to comment
Share on other sites

... само ще те осведомя, че месец преди началото на световното изтичат забраните за посещения на футболни мачове на над 2000 английски хулигана (от тези с досиетата). така, че не разбирам каква връзка има това "да оплакнем малко очите" с днескашния цирк на нац. стадион :unsure:

Нещата са много комплицирани....не говоря само за днешния "цирк" и за постоянните подобни циркове, но и за целия български футбол....нямам предвид отделни български футболисти...а българският футбол като цяло....мисля, че правиш разлика.

 

П.П. А хората на фирмата (дето са сключили договор за охрана на мача) гледаха като :censored2: , понеже и от тях щеше да има пострадали ако се бяха намесили...при положение, че нямат право да арестуват и да бият......а и да имаха....все тая... ;)

Link to comment
Share on other sites

бг футбола тъп

постоянно стават такива неща

цска илевски уреждат първенството

вече не го гледам

Lazian4o Лацио ме кефят (най-вече агитката),но смятам че преди да говориш за уредени мачове и така нататък трябва да видиш ,че Лацио е единият от отборите заедно с Ювентус и Фиорентина, които ги грози наказание да не играят в евротурнирите тази година . Познай защо ----------- Ми сигурно са уреждали мачове в Италия ... :blink:

Link to comment
Share on other sites

поредната простотия в българския футбол.не гледах мача но явно нищо не съм загубил.дано виновните да си понесат последствията

Link to comment
Share on other sites

Ето ви и малко снимчици от "мелето"

 

 

"Мелето"

Link to comment
Share on other sites

и какво имаш предвид с кавичките

 

 

По-добре щеше да го направят извън стадиона нито развалят мача нито ще има толкова арестувани да взимат пример от Ботев Локо...ама айде ся то шопска работа!

 

 

CSC :punk

Link to comment
Share on other sites

Нещата са много комплицирани....не говоря само за днешния "цирк" и за постоянните подобни циркове, но и за целия български футбол....нямам предвид отделни български футболисти...а българският футбол като цяло....мисля, че правиш разлика.

 

П.П. А хората на фирмата (дето са сключили договор за охрана на мача) гледаха като :censored2: , понеже и от тях щеше да има пострадали ако се бяха намесили...при положение, че нямат право да арестуват и да бият......а и да имаха....все тая... ;)

Много хора пищят колко ни бил лош футлбола. Но от какво сте толкова недоволни от този сезон? Имаше всичко - отлично представяне в Европа, обрати, интересни мачове, а и резултатите на много малко мачове се занеха предварително. Е да не гледаме Барселона или Валенсия, но какво искате за 2-3лв на мач :confused Билетите в Европа почват от 20-30 евро, с толкова пари и ние ще имаме хубави стадиони и добри чужденци в отборите. Но кой може да отделя по 100-120лв на месец за билети за мачове :confused

А за този мач Вальо Михов отдавна беше казал, че нямат пари за нац. стадион и охраната. Пък и полицията явно иска доста пари. Защо? Нали това е турнир за купата на България? И без това полицаите стават само за масовка, според мен в тях е голяча част от отговорността за възникналите безредици!

Между другото на 24 май полицайте редовно си спят - преди 3-4 сезона големите мелета в Пловдив след като отложеха мача Ботев - Локо пак бяха на 24-ти.

Link to comment
Share on other sites

Единственият виновен е охранителната фирма. Агитките, колкото и да не го одобрявам, почти винаги опитват да се бият. Когато охраняващите, били те полицаи или охранителна фирма не успеят да ги укротят, те носят вината. А че беше грозно, беше. Представям си ако вместо Черно море на финала бяха Ботев, пък дори и Локо... можеше да стане нещо, което да помним с години. И то не с добро.

Link to comment
Share on other sites

тъпа работа...

ще се бият щото едните са от ЦСКА а другите от Черно Море... а и няма значение на кой отбор са фенове....

 

тъпите хора правят тъпи работи ;)

Link to comment
Share on other sites

тъпите хора правят тъпи работи ;)

 

Тъпите хора са по-известни като агитки. Но почти винаги правят шоу, затова и не ги мразим, не им се и подиграваме. Просто са по-бурни в емоциите си. Някои хора теглят майни, други бият и трошат. Въпрос на манталитет и самочувствие.

 

Между другото евала на Вальо Михов:

 

Президентът на ПФЛ Валентин Михов подава оставка

Link to comment
Share on other sites

е нека си правят шоу да си викат ама да има някви граници...пълна тапотия е да фанеш фен на другия отбор и да спукаш/спукате от бой защото не мисли като теб :) после човека да лежи в болниса с счупени ребра(примерно) без 3-4 зъба и т.н.... да не говорим за многото случай в които се е стигало до убииства(за цял свят говоря) и цялата работа за кво ? еми щото е от другия отбор...тъпа работа

Link to comment
Share on other sites

Пълна лудост е, че мача не е бил охраняван от полиция. Грешката си е на организаторите! Както казаха вчера по новините НЯМА такава частна фирма, която да поеме охраната на мач!!!

Link to comment
Share on other sites

Представям си ако вместо Черно море на финала бяха Ботев, пък дори и Локо... можеше да стане нещо, което да помним с години. И то не с добро.

 

 

Ако бяха Ботев пък дори и Локото на финала тъпите чорби нямаше въобще да си помислят да идват :devil ние Пловдивчаните сме най-бойната агитка и тъпите шопи немогат да ни стъпнат на малкия пръст! :excl:

Link to comment
Share on other sites

Lazian4o Лацио ме кефят (най-вече агитката),но смятам че преди да говориш за уредени мачове и така нататък трябва да видиш ,че Лацио е единият от отборите заедно с Ювентус и Фиорентина, които ги грози наказание да не играят в евротурнирите тази година . Познай защо ----------- Ми сигурно са уреждали мачове в Италия ... :blink:

ама Lazio са уредили 2 най-много 3 мача .

едно е да уредиш 2-3 мача , друго е да маниполираш цяло първенство

има разлика нали???

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...