Jump to content
BulForum.com

Мелето на финала за купата


NRG_God

Recommended Posts

е нека си правят шоу да си викат ама да има някви граници...пълна тапотия е да фанеш фен на другия отбор и да спукаш/спукате от бой защото не мисли като теб :) после човека да лежи в болниса с счупени ребра(примерно) без 3-4 зъба и т.н.... да не говорим за многото случай в които се е стигало до убииства(за цял свят говоря) и цялата работа за кво ? еми щото е от другия отбор...тъпа работа

 

Tова е част от тъпия БГ футбол. Добре че аз претърпях метаморфоза още в 7-ми клас и сега грам футбол от БГ не гледам. Ф1 рулс :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

брей тия чорбари големи мъже бе..Бас държа,че са били 10 срещу 2 и то срещу жена...Браво.

Друго ми направи впечатление вчера гледайки боя забелязах,че имаше и дъртаци по 30-40 години,които подобно на лапетата по 15 години скачаха на бой най-вече от агитката на Черно море размахвайци среден пръст и псувайки.

Това е жалко.

Link to comment
Share on other sites

http://focus-sport.net/news.php?news_id=1148528690140

 

кво да говорим ....

Сега вече е ясно ,защо са отишли до сектор "В". Отишли са да се разправят и да им търсят сметка и после всички знаем какво стана. Едва ли ако финала се бе играл в Пловдив , Сливен или Бургас щеще да стане такова меле - Хем стадиона щеще да е пълен(от тук следва ,че щеще да има пари за полиция ,a не за СОТ) ,хем единия отбор нямаше да е домакин ...

Абсурди колкото щещ и още толкова

Link to comment
Share on other sites

Tова е част от тъпия БГ футбол. Добре че аз претърпях метаморфоза още в 7-ми клас и сега грам футбол от БГ не гледам. Ф1 рулс :rolleyes:

 

Е, аз гледам спортове, където се набляга по-малко на сценария. Като кеча :)

Link to comment
Share on other sites

Всъщност с аотишли да гонят някво заблудено говедо , ама то кво стана :D

 

 

Даже са били няколко говедата ;)

 

 

А тая простотия с момичето със скъсаното ухо - нямам думи! Като ше се правиш на уйлиган поне се прави на други мъже, а не да скачаш на жени... На тия гадни чорбари малко им беше боя на Лаута!

 

 

Иначе интересното в случая е че чорбарите бяха с пъти в повече и въпреки това някои от тях гледаха така:

 

http://sportni.bg/ph/pictures/2006.24.05ul...es/P5249435.jpg

 

:woot :woot :woot

Link to comment
Share on other sites

Eto sravnenieto sus slu4kata na lauta naistina e mnogo podhodq6ta , 6toto togava bqhte 10:1

 

 

А що е било 10:1??! Щото некои много отворени червени момиченца си оставиха приятелчета много бързо ;)

Link to comment
Share on other sites

А що е било 10:1??!

 

Защото е било в Пловдив, а не в София. А чорбетата не се славят с особено вярна публика.

Link to comment
Share on other sites

Защото е било в Пловдив, а не в София. А чорбетата не се славят с особено вярна публика.

 

По официални данни(на бардучето по ТВ) са били 28 човека. Съотношението 10:1 означава, че LH mebmers трябва да са 280, нали така??? Според теб така ли е??? Айде спестете си го...

 

И мога да кажа че на Черно море постъпката е 100 пъти по-смела от тая на чорбарите на Лаута. Щото прасенцата са си хвърлили бомбите и като се е стигнало до интересната част са дали задна и са си "забравили" хората(които естествено са били размазани)... Докато Черно море поне им дадоха отпор и имаше пострадали чорбета. Видя се по всички телевизии...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...