Jump to content
BulForum.com

В кое първенство се играе най-хубав футбол ?


LaZiaN40

В кое първенство се играе най-хубав футбол ?  

169 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Английските отбори още не са дорасли за КЕШ,просто не са достатчно класни колкото др отбори ,не играят достатачно прагматичен футбол с изключение на Ливърпул

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Тея па кат почнат с тва... "В Англия винаги можело първия да падне от последния" Ми пък в Аржентинската класура всяка година различен отбор става шампион. Тва ли е най-хубавото първенство ? Се едно в Испания Реал и Барса завършват с 36 победи и само в директните мачове губят точки...

 

За мен в Примера се играе най-атрактивен футбол и стават най-вълнуващи мачове. А Ел Класико е най-доброто дерби.

Link to comment
Share on other sites

Тея па кат почнат с тва... "В Англия винаги можело първия да падне от последния" Ми пък в Аржентинската класура всяка година различен отбор става шампион. Тва ли е най-хубавото първенство ? Се едно в Испания Реал и Барса завършват с 36 победи и само в директните мачове губят точки...

 

За мен в Примера се играе най-атрактивен футбол и стават най-вълнуващи мачове. А Ел Класико е най-доброто дерби.

Точно така си е :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Манчестър Юн - 2

Ливърпул - 5

Нотингам - 2

Астън Вила - 1

 

Общо 10

 

Милан - 7

Интер - 2

Ювентус - 2

 

Общо 11

 

10<11

 

да ама Английските отбори са били наказани 5 години да не играят в европейски турнири, а Ливърпул - 6, а по онова време именно Англичаните са МАЧКАЛИ

 

Английските отбори още не са дорасли за КЕШ...

 

А ти земи са скрий

Link to comment
Share on other sites

кво да са скрия като Юнайтед са печелили КЕШ само 2 пъти като единия път беше с уникален късмет и преди 10 години от тогава до ся през сезон всички казват еее тая година Манчестър имат най-добрия отбор ша спечелат нз си кво ала-бала и на края кво- едно голямо мадо,шот в КЕШ стигат максимум до полуфинал,иначе много се дъхат, за Арсенал няма да говоря които в цялата си история не са печелили тоя турнир и като стигнаха на първия си финал преди няколко години се радваха все едно са спечелили Олимпиадата .Тая година за победител мойте фаворити са Реал Мадрид или Ливърпуул

Link to comment
Share on other sites

Тая година за победител мойте фаворити са Реал Мадрид или Ливърпуул

двата най - непостоянни отбара, дето могат да паднат и да бият секи с по 5-0, да спечелят шл...няма да е скоро според мен тва. според мен победителя от милан - арсенал е шампиона и мисля, че за съжаление арсенал има доста реални шансове да бие милан на сан сиро :bgrin:

а по темата за най - добрия футбол - англия, най - практичния - италия, най - резултатния - холандия :D

Link to comment
Share on other sites

Според мен най- доброто първенство е Английското. Но това си е лично мое мнение.

Харесвам го понеже футболът им е бърз, динамиче и играят до последният съдийски сигнал.

 

Но и Германското не е за подценяване. :D

Link to comment
Share on other sites

Англия ? Каде е красивото на футбола в англия? Това, че имат 4 отбора, които се мислят за добри, че бият в Англия, а в шампионската лига само Ливърпуул правят нещо, това не значи, че играят най-красивият футбол. Един Роналдиньо, Кака, Пато правят много по-красива игра отколкото Кристиано Роналдо или някой подобен "пишман" футболист.

Link to comment
Share on other sites

Англия ? Каде е красивото на футбола в англия? Това, че имат 4 отбора, които се мислят за добри, че бият в Англия, а в шампионската лига само Ливърпуул правят нещо, това не значи, че играят най-красивият футбол. Един Роналдиньо, Кака, Пато правят много по-красива игра отколкото Кристиано Роналдо или някой подобен "пишман" футболист.

 

 

Както съм писал, това си е лично мое мнение. Другото което е в Англия има и много повече (4) отбора играещи отлично. А за футболисти от ранга на ДРУГБА, ТЕРИ, ДЖЕРАРД. БЕРБАТОВ дори и още много др. да де изреждам сега, това също са едни от многото в Англия които правят най-великата игра така красива.

Link to comment
Share on other sites

Според мен испанското първенство е по -добро от английското най-малкото заради това че там не се получават такива фрапантни разлики между отборите и можеби силите са малко по-изравнени и класирането не се разделя на "групички", щот в Англия отборите от първо до трето място са събрани в рамките на 5 точки след тях идват още три-четири отбора които се борят за четвърто място и помежду си са на 3-4 точки но от първите са на 10 -11 и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Според мен испанското първенство е по -добро от английското най-малкото заради това че там не се получават такива фрапантни разлики между отборите и можеби силите са малко по-изравнени и класирането не се разделя на "групички", щот в Англия отборите от първо до трето място са събрани в рамките на 5 точки след тях идват още три-четири отбора които се борят за четвърто място и помежду си са на 3-4 точки но от първите са на 10 -11 и т.н.

 

Ми как няма да са изравнени като всички са един дол дренки

Link to comment
Share on other sites

Е не се ли сещате, че единия като е за английски отбор, другия за испански, ще каже, че отборите от съответната страна са по-добри... това е и като си за английски/испански казваш, че там се играе най-добър футбол ... за това всички тези теми са за 'от кой отбор сте' само, че под друго име ;)

Link to comment
Share on other sites

Има истина в думите ти-да аз съм за испански отбор,но мнението ми в никакъв случай не е повлияно от тези пристрастия и освен тва аз много симпатизирам и на един английски отбор така че тия неща изобщо не оказват влияние в позицията ми

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Манчестър Юн - 2

Ливърпул - 5

Нотингам - 2

Астън Вила - 1

 

Общо 10

 

Милан - 7

Интер - 2

Ювентус - 2

 

Общо 11

 

10<11

 

 

тази година ще се изравнят :)

 

казах ли ви че тази година ще се изравнят :lol:

Link to comment
Share on other sites

Англия ? Каде е красивото на футбола в англия? Това, че имат 4 отбора, които се мислят за добри, че бият в Англия, а в шампионската лига само Ливърпуул правят нещо, това не значи, че играят най-красивият футбол. Един Роналдиньо, Кака, Пато правят много по-красива игра отколкото Кристиано Роналдо или някой подобен "пишман" футболист.
А колко са отборите в Испания които мислят, че са добри???
Link to comment
Share on other sites

Там добрите отбори може и да не са повече но играят доста повече технични футболисти с повечко фантазия- в Англия например футболът е много по тактически

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...