Jump to content
BulForum.com

В кое първенство се играе най-хубав футбол ?


LaZiaN40

В кое първенство се играе най-хубав футбол ?  

169 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Най-силното е италианското, след това испанското и английското. Кое е най-атрактивно е трудно да се определи. Италианското е най-резултатното този сезон.

Link to comment
Share on other sites

Трудно ми е да гласувам - според мен най-силно е Италианското първенство, но най-красив футбол - Испанското... не знам точно кое от двете се има в предвид под 'хубаво'...

Все пак ще гласувам за любимците си от Милан и в частност - Италия...

Link to comment
Share on other sites

малко е трудно да се реши защото Италия,Испания и Англия са 3 най-добри първенства но ще гласувам за Англия

Link to comment
Share on other sites

По принцип съм твърд фен на Италианския футбол....ама Англичаните играят наистина атрактивно...ама сега неможе да се каже с точност защото има отбори без нито един играч от същата националност като отбора...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
В тази анкета със същия успех може да се пита "От коя държава е любимия ви отбор"...

Ми не е точно така - Любимия ми отбор е само 1 и тои се казва ПФК"Левски 1914".

Иначе от чуждите клубове освен на Арсенал симпатизирам и на Интер , но това не значи ,че смятам ,че италианското или испанското първенства са по-добри .

Премиершип си е класика . Там се играят по 90 минути на мач в бързо и атрактивно темпо , което си е най-голямата предпоставка за красив футбол,според мен.

Иначе в Италия футбола също има своите достойнства . Понякога се наслаждавам много на тактическото надиграване между отборите в един на пръв поглед скучен мач, какъвто бе Каляри - Ювентус ...

Всеки разбира красотата на футбола по различен начин ... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Значи наистина някой горе каза че тук всеки гласува според произхода на любимия му отбор...и наистина е така.

Аз също гласувах за Премиершип и ще се обоснова.

Пълни стадиони..атмосфера..отбори с история и много фенове.Този сезон определено според в Англия ще е най-интересно.Просто много отбори си покчиха драстично нивото и в оървенството ще има много интрига..много.Не може отсега да се определи дори и първата четворка просто защото има отбори които са много по-силни от предни години-Тотнъм,Евертън,Астън Вила,Помпи...Тези отбори ще крадят много точки от четирите водещи отбора и няма да са бонуси.Вече титлата няма да зависи от преките двубои между фаворити,а от абсолютно всеки мач.

Затова Премиершип е най-интересното и атрактивно първенство..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...