Jump to content
BulForum.com

Музикални препоръки


chicatillo

Recommended Posts

  • Replies 411
  • Created
  • Last Reply

Бихте ли ми препоръчали някои хитове на:

 

1. AC/DC

2. WHITE SNAKE

3. URIAH HEEP

4. DEEP PURPLE(освен "smoke on the river")

5. YARDBIRDS

6. CREAM

7. LET ZEPELIN(освен "стълба към небето")

8. JIMI HENDRIX

 

благодаря :rolleyes: !!!

Link to comment
Share on other sites

Бихте ли ми препоръчали някои хитове на:

 

1. AC/DC

2. WHITE SNAKE

3. URIAH HEEP

4. DEEP PURPLE(освен "smoke on the river")

5. YARDBIRDS

6. CREAM

7. LET ZEPELIN(освен "стълба към небето")

8. JIMI HENDRIX

 

благодаря :rolleyes: !!!

1. Hard As A Rock, The Jack.

2. Fool for your lovinf, Is This Love, Here I Go Again.

4. Son of Alerik (instrumental), Love Conquers All, Sometimes I Feel Like Screaming.

7. All My Love, Since.I`ve.Been.Loving.You, Babe.I'm.Gonna.Leave.You.

8. Foxy Lady, Crosstown.Traffic, Purple.Haze.

Link to comment
Share on other sites

1. Hard As A Rock, The Jack.

2. Fool for your lovinf, Is This Love, Here I Go Again.

4. Son of Alerik (instrumental), Love Conquers All, Sometimes I Feel Like Screaming.

7. All My Love, Since.I`ve.Been.Loving.You, Babe.I'm.Gonna.Leave.You.

8. Foxy Lady, Crosstown.Traffic, Purple.Haze.

Mного благодаря!!! :D Повечето като ги намерих се оказа,че съм ги чувал,но не им знаех имената!Още един път благодаря за отзивчивостта!!!
Link to comment
Share on other sites

А някой може ли да ми каже кои са най-новите МТВ хитове, че нещо съм поизостанал с тях. Нещо от рода на Бритни, Мадона, Линкин Парк, Корн, Мерилин Менсън, Гуен Стефани. Абе изобщо всичко хитово денс и хард рок.

Link to comment
Share on other sites

А някой ще може ли да откликне на мойта шантава молба - Трябва ми музика за кола, ама не каква да е :) Аз си представям карам нощем извън града и всичко е едно такова монотонно, та молбата ми е и музиката да е такава. Дано ме разбирате какво имам предвид. Нещо от сорта на Горчива луна(Руслан); Само остани(Слави), Sadness-Find Love(Enigma), Ethnicolor(Jean-Michel Jarre), Ameno(Era). Хем да е едно такова загадъчно, хем да е монотонно. Дано някой успее да разбере какво имам предвид и да ми препоръча нещо качествено.

 

П.С.

Не съм пиян :D

Link to comment
Share on other sites

А някой ще може ли да откликне на мойта шантава молба - Трябва ми музика за кола, ама не каква да е :) Аз си представям карам нощем извън града и всичко е едно такова монотонно, та молбата ми е и музиката да е такава. Дано ме разбирате какво имам предвид. Нещо от сорта на Горчива луна(Руслан); Само остани(Слави), Sadness-Find Love(Enigma), Ethnicolor(Jean-Michel Jarre), Ameno(Era). Хем да е едно такова загадъчно, хем да е монотонно. Дано някой успее да разбере какво имам предвид и да ми препоръча нещо качествено.

 

П.С.

Не съм пиян :D

Я чуй тия двете парчета дали ще ти харесат и кажи дали съм "близко" :)

Track01

Track02

 

btw, бях тръгнал да качвам още, но свърши мястото на FTP'то. То и затова второто парче не е цяло.

Link to comment
Share on other sites

Пробвай тази: Grasskirt - Pleasant Dream.mp3 . Ако ти хареса, в момента качвам и другите от албума. Не всички са такива. Има и по-ритмични ама ги бива повечето.

 

П.П. А някой може ли да ми каже и за моето желание нещо. Някое име или линк.

Link to comment
Share on other sites

П.П. А някой може ли да ми каже и за моето желание нещо. Някое име или линк.

 

http://www.mtv.com/charts/

Link to comment
Share on other sites

Umolqvam vi............kajete mi nqkvi svestni izpulniteli na 4erna muzika ot sorta na R.Kelly,Kelly Price,Mario WInans,K-ci & Jojo,Montell Jordan,ili ob6to kazano-nejna 4erna muzika...........

MOLQ VI..........................

...............i vi blagodarq predvaritelno :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Абе от всякъде ми проглушиха главата с този прословут DJ Tiesto. Намерих го в mp3 секцията на warez-а, но там са 11365 албума.

 

Кажете ми най-добрия, или поне някой по-добър, защото ми е любопитно да го чуя, харесвам по принцип електронната музика.

Link to comment
Share on other sites

Абе от всякъде ми проглушиха главата с този прословут DJ Tiesto.

Чуй Traffic,Lethal Industry,Just be,You take my breath away,Love comes again,Walking on clouds......тва са едни от любимите ми негови парчета.Дано ти харесат :D

Link to comment
Share on other sites

Guest ifeTo

Някой да ми препоръча яко reggae :) Само да е нещо различно от BOB MARLEY,ако може :D :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Напоследък се запалих по пънк-рока и сега си търся музика.Ако някой друг слуша такива хави, ще се радвам да сподели любимите си групи и песни.Търся нещо от сорта на The Offspring, Linkin Park, Avril Lavigne....Evanescence, Papa Roach, System of a dawn, Green day и др. подобни.Общо взето това са ми известните групи, така че приемам предложения всякъкви, даже и такива които отиват повече към метъла и хард рока или пък към поп музиката....абе всичко, което си заслужава да се чуе :)

Но казвайте моля конкретни песни, щото не ми се свалят цели дискографии

мерси предварително

Link to comment
Share on other sites

Umolqvam vi............kajete mi nqkvi svestni izpulniteli na 4erna muzika ot sorta na R.Kelly,Kelly Price,Mario WInans,K-ci & Jojo,Montell Jordan,ili ob6to kazano-nejna 4erna muzika...........

MOLQ VI..........................

...............i vi blagodarq predvaritelno

 

 

 

KEITH SWEAT JONATHAN BUTLER

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

търся групи подобни/близки до следните:

 

air, lamb, coldfinger, zero 7, moloko, morcheeba, hooverphonic, mono ....

 

btw тая тема що не се бодне? щях да пускам отделна , ама се сетих, че има такава ...

 

Posted Apr 22 2005, 09:47

ай, сикана. малко живец и трябва на тази тема ;)

Link to comment
Share on other sites

търся групи подобни/близки до следните:

 

air, lamb, coldfinger, zero 7, moloko, morcheeba, hooverphonic, mono ....

 

btw тая тема що не се бодне? щях да пускам отделна , ама се сетих, че има такава ...

 

Posted Apr 22 2005, 09:47

ай, сикана. малко живец и трябва на тази тема ;)

В момента се сещам за Kosheen, Thievery Corporation, De-Phazz, Massive Attack, Portishead, Telepopmusik, Four Tet, Frou Frou :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...