Jump to content
BulForum.com

Музикални препоръки


chicatillo

Recommended Posts

  • Replies 411
  • Created
  • Last Reply
Подобни теми са малко или много rendered useless от програми като last.fm радиото и Pandora, не мислите ли?

 

тц. аз съм на противоположното мнение. "диапазона", на близките по "звучене" (ако мога така да се изразя) с тези програми, е доста голям.

 

@sincity,

мерси. Massive Attack и Portishead ще ги пропусна, просто щото бях забравил да ги спомена по-горе. другите иначе ще ги пробвам ;)

Kosheen също гравитират там някъде, но не ме кефят много

Link to comment
Share on other sites

Напоследък се запалих по пънк-рока и сега си търся музика.Ако някой друг слуша такива хави, ще се радвам да сподели любимите си групи и песни.Търся нещо от сорта на The Offspring, Linkin Park, Avril Lavigne....Evanescence, Papa Roach, System of a dawn, Green day и др. подобни.Общо взето това са ми известните групи, така че приемам предложения всякъкви, даже и такива които отиват повече към метъла и хард рока или пък към поп музиката....абе всичко, което си заслужава да се чуе :)

Но казвайте моля конкретни песни, щото не ми се свалят цели дискографии

мерси предварително

Чуй "London callin" на Clash, Coal Camber-"Loco",Friend","Alianate me", Godsmack-kakwoto i da e, Sex Pistols-"EMI" i dr., Ramones"Blitzkreg pop", Molotov"Rastamandita" "Parazito",po-twardo Soulfly "Tribe"(edna ot naj-welikite za izkartwane pesni izob6to). Ima mnogo drugi no za sega tolkowa.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Някой може ли да ми препоръча нещо подобно на това. По възможност да бъде само пиано (или по скоро клавирно) и най-добре ще е, ако някой знае подходящо онлайн радио.

Link to comment
Share on other sites

Да пробвам втори път тогава с препоръките:

 

http://free.data.bg/crazydiamond/Music/Mor...ivus-qtxmp3.mp3

http://markototev.data.bg/07_tiles-unicornicopia.mp3

Мда, нещо такова търся :) Някой, ако знае още да казва....особено радио, за да не търся всеки, път щото не си падам по зациклянето на 2-3 песни.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Търся нещо подобно на D-Devils :devil плс помощ че съм я закъсал (откъм музика :cry ) :unsure:

Еми чуй astral Projection и ще разбереш истината D-Devils ги махни ;)

Link to comment
Share on other sites

Еми чуй astral Projection и ще разбереш истината D-Devils ги махни ;)

 

След това чуй и Electric Universe, Man With No Name, S.U.N. Project и вече си наш човек. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...