Jump to content
BulForum.com

Evolution GT


Fibaman

Recommended Posts

На мен играта ми допада. Графиката е много добра и саунда също. Аз играя играта с волан и нямам оплаквания относно управлението (за калвиетурата не знам) Геймплея на мен не ми допадна много много, но определено ще ме задържи пред компа още няколко дни.

Link to comment
Share on other sites

Дали ще трагва на MX ?

Да не иска пак pixel and vertex shaders :bgrin:

Като гледам графиката. Със сигурност ще иска pixel shader поне 1.1 или 2.0. Не съм сигурен дали ще тръгне, но по-вероятното е да не тръгне, защото MX няма vertex shader. Но играта си заслужава.

Link to comment
Share on other sites

Играта супер много си прилича с тази -> Click

Графиката е хубава.Колите са яки.Но геймплея мирише.Не ме кефи въобще и затова няма да я играя много много сигурно.

Link to comment
Share on other sites

Като гледам играта ще си заслужава.

Link to comment
Share on other sites

някои знае ли системните изисквания на играта?

SYSTEM REQUIREMENTS

 

Minimum system requirements:

OS: Windows XP/2000 with DirectX 9.0c

Ghaphic Card: 3D board with at least 64 MB of memory, compatible DirectX 9.0c

Sound Card: DirectX 9.0c compatible

CPU: Pentium III 800+ MHz

RAM: 256 MB

CD Rom Player: Required

Windows Media Player 9 or later

 

Recommended system requirements:

Ghaphic Card: 3D board with at least 128 MB of memory, compatible DirectX 9.0c

CPU: Pentium IV 2 GHz

RAM: 512 MB

Link to comment
Share on other sites

Много смотан геймплей,графиката не е нещо впечатляващо,но става.Играта става за убиване на няколко часа

Link to comment
Share on other sites

Играта супер много си прилича с тази -> Click

Графиката е хубава.Колите са яки.Но геймплея мирише.Не ме кефи въобще и затова няма да я играя много много сигурно.

виж производитела на двете игри и сам ще си отговориш на въпроса ;)

Link to comment
Share on other sites

Адски много ме дразни това, че колите се трошат много лесно. Колкото и реалистично да изглежда според мен не е така. В стремежа си да направят някой реалистичен симулатор така са се престарали, че понякога, ако кара някой играч (като мен) , който не е свикнал с това да си пази колата много много ще трябва да преиграе една писта поне 3,4 пъти и вкисва.

Link to comment
Share on other sites

С клавиатура се кара убйствено трудно.Аз играя с 32MB видео и играта показва някои бъгове-колата примигва на екрана.Да не говорим,че ми е писнало на кривия от нескопосани интерфейси като тоя.Иначе трудността на играта ме зарибява да играя,ама нервите ми не са безкрайни едвам 1 challenge съм минал.

Link to comment
Share on other sites

Някой пробвал ли е да играе с волан?Забелязвам,ч с клавиатурата завива сравнително трудно при по-висока скорост,което е леко дразнещо,а да поднесе хубаво колата е абсурд/освен с ръчна,но дори и тоя вариант не е измислен както трябва/.Другото,което ме дразни е колите със задно,хахаха,няма такъв смях,по-нереално не може да бъде.

Link to comment
Share on other sites

незнам защо обаче на мен управлението ми е мноо прецакано.Аз натискам да завия пак колата не мърда и след 5 сек. завива.И нз от кво е така лаг ли е кво е? :angry1

Link to comment
Share on other sites

Мдам...нещата въобще не са розови. Играта има голям потенциал, много добри идеи и някои глупави (визирам най-вече тигър ефекта).

Управлението си е предизвикателство, особено ако човек е свикнал на НФС.

В крайна сметка при наличието на Обливиъна, Судеки, а сега и Спелфорс 2 е малко вероятно да обърна повече внимание на Еволюшъна.

Link to comment
Share on other sites

Играта е супер зарибена..НО майна ква е тая реалистичност прекалена е майна от 4 клас (ся съм 11-ти) имам малко тренинг ама тфа е ужасно..едвам взимам завоите....постна ми се вижда..;( иначе графиката е яка..

Link to comment
Share on other sites

Всъщност хич не е реалистично даже ;) По-нататък като натрупаш level e по-лесно,аз вече съм на 19 level и управлението е доста елементарно.Ами за 49 минути игра дигнах още 5 level-а.Много е зле тая игра и смятам да я затрия на момента

Link to comment
Share on other sites

Да прав си. Аз съм 17 и при мен също стана много лесно. Играта не предлага нищо особено и спокойно може да бъде подмината.

Link to comment
Share on other sites

igrata mi pisna za 2 dni :laughing: dosta e bezinteresna prez cqloto vreme edno i su6to. edinstrenoto koeto q otkroqva ot drugi podobni igri e tova 4e moje6 da se obli4a6, da vru6ta6 vremeto i izbor na otbor

Link to comment
Share on other sites

Играта става нахално лесна с качване на левели. Аз съм 14-ти , качил съм на макс "умението" за управление и яла ма фани по тия завои със 100км/ч.

Разочарвация.

Искам третата ТОСА!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...