Jump to content
BulForum.com

EVROFUTBOL


RED BULL

Recommended Posts

колко пари искат за 1 прогноза ?

а иначе този сайт е правен от българи, значи всичко е пунтамара, но важното е да се познава :)

 

kak razbra ? :blink:

 

Купуват си прогнозите от betmafia най-вероятно. Нека злобила да каже дали му е излезнал мача, че да мислим нещо :)

 

ima ne6to vqrno nqkoi ma4ove im savpadat s tehnite samo deto tam e 500 evra , predi vzimax ot tam 4at pat

 

pak ako naistina ma4a izleze moje da napravim partiq , 6toto sega sme q kupili samo 2ma 4oveka .... spokojno mojem da se saberem pone 5-6

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply
kak razbra ? :blink:

ima ne6to vqrno nqkoi ma4ove im savpadat s tehnite samo deto tam e 500 evra , predi vzimax ot tam 4at pat

 

pak ako naistina ma4a izleze moje da napravim partiq , 6toto sega sme q kupili samo 2ma 4oveka .... spokojno mojem da se saberem pone 5-6

 

Registrant Name:vasil

Registrant Organization:vasil

Registrant Street1:none

Registrant Street2:

Registrant Street3:

Registrant City:plovdiv

Registrant State/Province:Sofija

Registrant Postal Code:1000

Registrant Country:BG

Registrant Phone:+359.1234567

Registrant Phone Ext.:

Registrant FAX:

Registrant FAX Ext.:

Registrant Email:johny.fixbet.at.gmail.com

 

домейна е регистриран в хост.бг и е хостнат в хост.бг , не ми се вярва да не е българин :lol:

Link to comment
Share on other sites

Неска няма такива глупави мачове!

 

zlobil,пиши,ако излезе/не излезе мача,че да знаем дали си струва.

Че едно е безплатно,а друго е да дадеш 500 евра ей така...

Link to comment
Share on other sites

Неска няма такива глупави мачове!

 

zlobil,пиши,ако излезе/не излезе мача,че да знаем дали си струва.

Че едно е безплатно,а друго е да дадеш 500 евра ей така...

 

 

na men li go kazva6 ? ot 20 ma4a poznax 3 :D

 

a ina4e ako ma4a izleze 6te pi6a , vqrno bezplatnoto e po sladko ama .... predi vreme ima6e podoben srabski sait v koito naistina ma4ovete postoqnno pe4eleha na parvo/kraen ama posle go sprqha , ostanali sa mi nqkvi pari4ki v paypala ot tuk tam ta riskuvam puk kvoto e ;)

Link to comment
Share on other sites

na men li go kazva6 ? ot 20 ma4a poznax 3 :D

вчера си виждах най-вече Х-са на пуул, но ме достраша и за това загубих 50кинта на други щуротии :angry1

Link to comment
Share on other sites

днеска няма да има изненади според мен. смятам да направя някаква права колонка 5-6 мача с малко пари, че не ми се мисли :punk

Link to comment
Share on other sites

za dneska ;

 

juventus padat

zenit biqt

 

za tiq 2 ma4a sum po4ti na 100% siguren , su6to taka za po smelite mogat da probvat HT/FT ne levski 1/2 , 4uh ot tuk ot tam 4e toq ma4 e ureden az go probvax ve4e s 10 evra su6to .....

 

 

ne kazvam 4e 6te stane prosto takiva sluhove se nosqt , su6to taka sum igral i 0-1 to4en rezultat , na 4ujd teren levski po4ti vinagi biqt s 1 gol razlika i mi se struva logi4en .....

Link to comment
Share on other sites

toku 6to o6te 1 priqtel ot romaniq mi potvardi za HT/FT na levski .....

След като е уреден НТ/ФТ 1/2 защо си го играл 0-1 точен :blink:

 

Аз днес пуснах

Арсенал - Фбахче 1

Селтик - Ман Ю 2

Лион - Стяуа 1

Link to comment
Share on other sites

Нещо не ме кефят мачовете днес... след вчерашните ,ми е някво кофти и не мога да ги измисля като хората. Но все пак:

 

Арсенал -1

Бате - Зенит 2

Реал - Юве 1

Link to comment
Share on other sites

След като е уреден НТ/ФТ 1/2 защо си го играл 0-1 точен :blink:

 

Аз днес пуснах

Арсенал - Фбахче 1

Селтик - Ман Ю 2

Лион - Стяуа 1

 

az ne sam siguren 4e e ureden i zatova se podsigurix s 0-1 to4en ama i tam udarix greda :D

 

 

 

ina4e polu4ix ma4a ot fixbeta predi 2 4asa blizo , samo deto ne e 1/2 ili 2/1 i ne e na 26 koef mi e 2/x i e na 14 koef......

samo 4e imam leki opaseniq i zatova nqma da go kaja

Link to comment
Share on other sites

potvarjdavam naistina polu4ix levski no naro4no ne go postnax tuk , qvno vse pak priqtelqt mi naistina e bil prav 4e ma4a e ureden samo deto ne e bil na 1/2 mi e bil na X/2 ....... vijdam 4e v nedelq pak imat ma4 i az opredeleno smqtam da go platq ako nqkoi iska moje partiika ne6to ala bala za sega sme samo 2ma , 400 evro e za parvite 10 taka 4e ako pobarzame moje da si spestim 200lv

Link to comment
Share on other sites

Неска пак ще се излагаме явно...

Накъдрил съм ги едни глупави.

 

Аякс -1

Щутгарт - Партизан 1

Волфсбург - Херенвеен 1/1 (макар,че не знам защо го пуснах така...много по-добре щеше да е над 2.5)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...