Jump to content
BulForum.com

най-секси мъж


Recommended Posts

Chris Isaak- http://images-eu.amazon.com/images/P/B0000...08.LZZZZZZZ.jpg

 

http://www.repriserec.com/chrisisaak/showtime/images/top.gif

 

Стига с тия клишета де...Брат Пит и тем подобни

 

Може да го възприемете и като музикална препоръка. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply
Ей този мъж от клипа на Дженифър Лопез ми взима здравето :wub: :

bscap042.jpg

bscap037.jpg

bscap039.jpg

С таз обица на дясното ухо изглежда доста съмнителен :lol:

 

Като чета постовете в началото на темата и в края,в първите постове поне се обясняваха че не са гейове,а в края на темата се стига даже до "Мат Лебланк е супер".Факта,че по-голямата част от поствалите са мъже е доста стряскащ за мен. :wacko: Осъзнайте се бе :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Махай го тоя Брад Пит аааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа педераст!!!!!!!!!!!!!!

 

Начи според теб човека ,дето плющи Анджелина Джоли,а преди това и Дженифър Анистън е хомосексуалист ,така ли ? 'Бах го и гея... Нищо де - нека той да си ги праска пък ти си му викай педераст...

Link to comment
Share on other sites

Начи според теб човека ,дето плющи Анджелина Джоли,а преди това и Дженифър Анистън е хомосексуалист ,така ли ? 'Бах го и гея... Нищо де - нека той да си ги праска пък ти си му викай педераст...

 

Между другото далеч не е сигурно, че ги "плющи". Не съм чул нито една от двете да се хвали наляво надясно как Брад я е наплющял. Трябва да знаеш, че гейовете се въртят с най-красивите жени по принцип. "хубавите ябълки прасетата ги ядат" По някакъв начин прикриват хомосексуализма си, като наблягат точно на обратното. Виж и Руши, и Миро и Азисчо и който още гей хванеш от БГ обществеността.

Link to comment
Share on other sites

Между другото далеч не е сигурно, че ги "плющи". Не съм чул нито една от двете да се хвали наляво надясно как Брад я е наплющял. Трябва да знаеш, че гейовете се въртят с най-красивите жени по принцип. "хубавите ябълки прасетата ги ядат" По някакъв начин прикриват хомосексуализма си, като наблягат точно на обратното. Виж и Руши, и Миро и Азисчо и който още гей хванеш от БГ обществеността.

 

Абе тия "хубавци" сериозно ли са гейове или така просто им викате. Много ми е любопитно щото съм чувал такива хави и по телевизията

Link to comment
Share on other sites

Между другото далеч не е сигурно, че ги "плющи". Не съм чул нито една от двете да се хвали наляво надясно как Брад я е наплющял. Трябва да знаеш, че гейовете се въртят с най-красивите жени по принцип. "хубавите ябълки прасетата ги ядат" По някакъв начин прикриват хомосексуализма си, като наблягат точно на обратното. Виж и Руши, и Миро и Азисчо и който още гей хванеш от БГ обществеността.

 

Aхааа , начи щом те не са се похвалили по пресата - начи не се е*ат , ясно ми е вече.Ама сериозно ли по принцип се движат с хубави жени ,ебаси как не съм забелязал досега. Прикрвали се викаш ,ахам така ще да е точно в тоя случай, само ше се прикрива педалчето му с педалче...

 

А за сравнението : "...Руши, и Миро и Азисчо и който още гей хванеш от БГ обществеността" - no comment

Link to comment
Share on other sites

Стига сте спорили!Всеки е различен от другия!Дали било то с това че е гей или по различен по характер и държане + стил в обличане и т.н. абе всичко,не означава че е гей!Аиде аз като не харесвам някой да казвам че е гей!?Иначе съм съгласен гейовете се движат с доста красиви жени в това мисля че няма място за спор!Но ако не си обеден и нямаш теза или с нещо да го докажеш не можеш да кажеш 1 човек къв е!И аз мога да кажа че съм гей,а пък да плюща повече женско от вас !?Стига глупости!К'во ви интересува кой,какъв,каде,защо с кой!?Кат не ви харесва някой просто си го кажете или замълчете!Иначе и мене не ми харесва Брат Пит,Доста голям фен съм на Мат Лебланк :Д!

Link to comment
Share on other sites

"Different people - different tastes."

 

Наистина не може на всички мненията да съвпадат, ама стига сте обиждали! :)

Ся аз ще лепна малко английски хорица: Clive Owen, Alan Rickman и Hugh Grant. Който твото ще да казава ама и тримата не кефят. :P

Link to comment
Share on other sites

Бау! Не знаех, че съществуват и други почитателки на Рикман!!! Е, признай си, че външността му не е на гръцки бог... но гласът... леле... :woot

 

Ами разбира се! :D Рядкост сме, но все пак има! :P

Link to comment
Share on other sites

Бау! Не знаех, че съществуват и други почитателки на Рикман!!! Е, признай си, че външността му не е на гръцки бог... но гласът... леле... :woot

Странно,има нещо в него-винаги съм се чудела какво е.И мислех,че е от самото му екранно присъствие като цяло.Обаче в клипа на Texas на забравих коя песен(някой ако я знае да я каже!)е направо...wow.

Link to comment
Share on other sites

една тема не само за момичета...:)

 

Понеже мъжката част не приема много добре когато жени коментират жени, реших да си направим една тема, където да можем спокойно да казваме и показваме какво ни харесва в мъжете. Надявам се всички да са доволни :)

Май на мене ще се падне честта да дам първото предложение.

 

 

 

:) Тъкмо щях да питам, дали мъжете нямат право да посочат най-секси мъж поради уточнението по-горе, ама като гледам, гей-наклонностите у "мъжката" половина вече са се изявили... :devil

Да не се окаже вярно онова, че който е пробвал с мъж, губи интерес към жените? :devil

 

 

Като се има предвид колко трудно мога да харесам някой мъж от една снимка... Доста трудничко.

И все пак...

 

Според мен пък няма нищо по-лесно да харесаш мацка или мъж на картинка. После само гледай да не ги срещнеш на живо. Всъщност за мъжете не знам, но за жените съм убеден - за всички тия големи снимкови красавици. Е поне за почти всички. Защото сега се сещам, че веднъж преди години видях на летището в София мацето на онзи легендарен Любо Пенев, за който пееха: "Пенев - педераз" и на живо изглеждаше като на снимка.

 

Та според мен за разлика от на жените, сексапилността на мъжа не се определя от външния му изглед. :devil

Link to comment
Share on other sites

Странно,има нещо в него-винаги съм се чудела какво е.И мислех,че е от самото му екранно присъствие като цяло.Обаче в клипа на Texas на забравих коя песен(някой ако я знае да я каже!)е направо...wow.

 

WOW я!!! :D Песничката е "In Demand"! Аз от там се зарибих!!! (най-вече) :P

Link to comment
Share on other sites

Уф...докога "гей" ще е обидна дума, не ви ли писна... аре стига с тая хомофобия, не знаете ли, че който плюе нещо прекалено много или се страхува от него, или той самия е такъв.

Link to comment
Share on other sites

хаха,тоя топик е пълен със снимки на мачо и гейчовци.

 

може да се каже че е дори смешно колко стереотипен може да изглежда идеалния образ на един мъж за жената.Жените са повърхностни в това отношение.Предсказуемо и банално...но все пак и мъжете не им отстъпват с техния топик за ''идеалната жена''.

 

няма да задълбавам в темата.Само ще кажа че наистина мисля обществото ни за цинично и смешно. :bgrin:

 

снежко>новия ти аватар не се показва>само черен екран.

Link to comment
Share on other sites

хаха,тоя топик е пълен със снимки на мачо и гейчовци.

 

може да се каже че е дори смешно колко стереотипен може да изглежда идеалния образ на един мъж за жената.Жените са повърхностни в това отношение.Предсказуемо и банално...но все пак и мъжете не им отстъпват с техния топик за ''идеалната жена''.

 

няма да задълбавам в темата.Само ще кажа че наистина мисля обществото ни за цинично и смешно. :bgrin:

 

снежко>новия ти аватар не се показва>само черен екран.

Ами принципно хората са банални в уникалността си. Защо не покажеш нещо, което не е стереотипно. Просвети ни нас, слепите :tongue

Link to comment
Share on other sites

Уф...докога "гей" ще е обидна дума, не ви ли писна... аре стига с тая хомофобия, не знаете ли, че който плюе нещо прекалено много или се страхува от него, или той самия е такъв.

 

Това е много вярно.

И трябва много да внимаваме на кой се подиграваме, защото в крайна сметка се събираме именно с такива хора! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами принципно хората са банални в уникалността си. Защо не покажеш нещо, което не е стереотипно. Просвети ни нас, слепите :tongue

Да ама аз съм пич.

специално по този въпрос не. :tongue

 

иначе когато гледам едно момиче,наблюдавам лицето и очите и.Те са ми по-важни.

За нещастие обаче,ако харесвам това момиче,се държа като олигофрен когато тя е около мен и не мога да обеля и две смислени думи...после се ругая наум,хех :rolleyes:

 

Ако един човек има нещо уникално и неповторимо в себе си,което аз да намирам за интересно...тогава мога да кажа че е идеален по свой начин.

Това момиче което харесвах не говореше много,но когато заговори накрая,само глупости и се сипеха от устата...и не ми изглеждаше толкова красива и необикновенна вече. :music

Link to comment
Share on other sites

От погледа е.

 

 

Хмммм... не разбирам. :blink:

 

Уф...докога "гей" ще е обидна дума, не ви ли писна... аре стига с тая хомофобия, не знаете ли, че който плюе нещо прекалено много или се страхува от него, или той самия е такъв.

 

 

Докато не стане нещо нормално. А това никога няма да стане нормално, просто защото няма как природно да е нормално.

 

Проблемът не е в това, дали има гейове или в самата дума, а в непрекъснатото натрапване и парадиране на това незначително малцинство и непрекъснатите опити това състояние да се изкара за нещо нормално.

 

 

Има една приказка, която всички знаете: "Да бе мирно седяло, не би чудо видяло."

 

Това ми напомни на една случка от преди две години. Една колежка ми показваше снимки на "мъжа на нейните мечти", а моят коментар беше: "гей". Тя разбира се силно изнедоволств, след което се разтърсихме из интернета, докато попаднахме на един форум, където имаше няколко коментара от рода: "Ах, тоя да го хвана, как ще го опъна из отзад!" и т.н. след което "мъжа на мечтите" престана да бъде мъж на мечтите и беше заменен с друг.

 

Между другото много от тия велики, артистични личности са гейове. Даже не много отдавна гледах един биографичен филм за някакви холивудски режисьори - парти с млади мъже по боксерки. Уй, кеф, да ти се прииска да отидеш там, на батко сладураните!

Link to comment
Share on other sites

7480.jpg - млад

closeFace1bW.jpg - по-възрастен :P

Ей,как го харесвам този човек-мистър Роджър Тейлър :wub: ( и да доуточня за тези,които не знаят кой е той-барабаниста на група Queen :punk )

Link to comment
Share on other sites

Ето го актьора за мен - много ме кефи и във филми, и визия.

 

picture.jpg

pho468.gif

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...