Jump to content
BulForum.com

най-секси мъж


Recommended Posts

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

До този момент само General и RoXXy ми напълниха очите. Keanu Reeves от години ми е легнал на сърцето, а Wentworth Miller си го харесах покрай Prison Break.

Link to comment
Share on other sites

goran%2048.jpg

Goran Visnjic

Gactu558336920.jpg

Link to comment
Share on other sites

RiMy_SuNq добро предложение :)

Айде още един от менеhandfootwind67tn.jpg

 

Иначе не им крийте ръчичките... :) Трудно ми е да кажа дали някой мъж е секси, но определено мога да направя това за една ръка :) hand5ak.jpg

Link to comment
Share on other sites

Блъскай в залата по цял ден и като заприличаш на животно иди да те татуират с малоумни рисунки и се топни в катрана ;)

 

Няма как да не сте забелязали, че 95% от предложенията или са на разни нежни пичове или на разни анаболни мутанти! Кви ценности имате бе хора? Нищо чудно, че сме с отрицателен прираст...баси раотата....

 

Oпа момент. Мен ме кефи 50 CENT но не защото има яко тяло(това е само един+), аз не бих си изгубил времето във фитнеса но тва е друг въпрос. Има хармонично тяло с яки татуси+накитите и става бомба. Искам да кажа и аз не съм гей. Но определено идеалът ми за мъж не е дълга коса и определено не е метъл ;)

Link to comment
Share on other sites

Oпа момент. Мен ме кефи 50 CENT но не защото има яко тяло(това е само един+), аз не бих си изгубил времето във фитнеса но тва е друг въпрос. Има хармонично тяло с яки татуси+накитите и става бомба. Искам да кажа и аз не съм гей. Но определено идеалът ми за мъж не е дълга коса и определено не е метъл ;)

 

Определено си отдъхнах, че не съм в списъка ти със сексуални обекти...

А за теб тва ли е як в случая мъж? Хармонично тяло и накити? Да ти имам ценностите... Я кажи кви са ти предпочитанията за жена

Link to comment
Share on other sites

Oпа момент. Мен ме кефи 50 CENT но не защото има яко тяло(това е само един+), аз не бих си изгубил времето във фитнеса но тва е друг въпрос. Има хармонично тяло с яки татуси+накитите и става бомба. Искам да кажа и аз не съм гей. Но определено идеалът ми за мъж не е дълга коса и определено не е метъл ;)

можем много да поспорим за хармонията в тия мегатегличи на чийто фон гърба се губи, огромните бицепси и несепарираните трицепси.... абе въобще как пък точно думата хармония постави до 50стинки? иначе си е обемен, признавам.

Link to comment
Share on other sites

juji, тази ръка случайна ли е? Защото ми прилича на Том Круз... :blink:

Шшшш, я загасвай кълбото, какви са тези работи! :lol: По ръка ще ми познаваш някой, дето си виждала на телевизора само! :blink:

Link to comment
Share on other sites

juji, тази ръка случайна ли е? Защото ми прилича на Том Круз... :blink:

Като прочетах това, се замислих дали бих могла да позная от снимка ръката на последното си гадже...

:unsure:

не, ръката е напълно случайна.

Иначе Брандън го харесвам най-много на аватара си :) Ама той е там по друга причина :)

edit:

Хм... Това не е ли Венсан Перез.

Мисля, че е Брандън. На него ми прилича, пък и (колкото и смешно да прозвучи) има същия нос като Брандън... Но да си призная, не съм виждала ничие име под картинката, така че може да е всеки :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Шшшш, я загасвай кълбото, какви са тези работи! :lol: По ръка ще ми познаваш някой, дето си виждала на телевизора само! :blink:

Ами като го видях това и се сетих за началото на Мисията Невъзможна 2 май.. или 1.. не знам, но почваше какТом Круз се катери по една скала и затова предположих... но ръката е съвсем случайна :P

Link to comment
Share on other sites

Чак па да ми е идол не,но мнението ми за най-секси мъж съвпада с твоето напълно ;)

Идол ми е заради футболната му кариера. Не че е много успял като Кантона или Марадона например, но е изключително груб играч... имам няк'ви спомени, че той държи рекорд по най-много червени картони в едно първенство. Икзключителен психопат :D

vinnie_jones_01.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...