Jump to content
BulForum.com

най-секси мъж


Recommended Posts

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply
Определено си отдъхнах, че не съм в списъка ти със сексуални обекти...

А за теб тва ли е як в случая мъж? Хармонично тяло и накити? Да ти имам ценностите... Я кажи кви са ти предпочитанията за жена

 

Виж в темата за най-секси гърди. Поста ми с Кейти Прайс. Ще разбереш за кво говорим ;) :devil

 

Скивай ми само аватара. :devil

Link to comment
Share on other sites

tar2.jpgtar20.jpgtar5.jpg

Nicholas Rogers

Link to comment
Share on other sites

Ох пак Tyson :wub:

Ако някой прилича на него,да ми пише :woot :lol:

Добро е момчето,няма спор;) Имам един приятел, който прилича на Keanu Reeves, ама е голямо леке. Язък дето осира прекрасната си външност с вмирисаната си вътрешност.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Добро е момчето,няма спор;) Имам един приятел, който прилича на Keanu Reeves, ама е голямо леке. Язък дето осира прекрасната си външност с вмирисаната си вътрешност.

Нещо такова и аз исках да кажа. Познавам доста хора, които са си изпатили от факта, че са си избирали "половинката" само по външност. Но човек трябва първо да се опари, за да го приеме.

 

Иначе системата "Чук-и-Бяг" е ОК!

Link to comment
Share on other sites

Добро е момчето,няма спор;) Имам един приятел, който прилича на Keanu Reeves, ама е голямо леке. Язък дето осира прекрасната си външност с вмирисаната си вътрешност.

Аз пък познавам едно момче, което прилича ужасно много на Колин Фарел и в интерес на истината се радвам, че го познавам, защото е супер точен :)

Link to comment
Share on other sites

Добро е момчето,няма спор;) Имам един приятел, който прилича на Keanu Reeves, ама е голямо леке. Язък дето осира прекрасната си външност с вмирисаната си вътрешност.

Да,за съжаление това е най-често срещаната комбинация -констраст между външна и вътрешна красота.В случая се базиках просто ;) Далеч не си избирам партнъора по картинки:)

Link to comment
Share on other sites

:wub:

1davidsmith.jpg

boss6.jpg

То хубаво това, ама аз не харесвам плочки. Сигурно съм единствената жена, която не си пада по теракот. Предпочитам нормалните, но все пак що годе поддържани коремчета. Всичко прекалено ме отблъсква.

Link to comment
Share on other sites

То хубаво това, ама аз не харесвам плочки. Сигурно съм единствената жена, която не си пада по теракот. Предпочитам нормалните, но все пак що годе поддържани коремчета. Всичко прекалено ме отблъсква.

Ш... май наистина си единствената, че кво като е с плочки и какво ще рече "прекалено"? Той или си е добре поддържан или е с корем... виж ся ако те такова на задна и ти е приятно да те бута нещо над около.. задника това си е друга работа...

Колкото до пич-а от снимката мога само да кажа, че си му е супер съизмерно тялото, което понякога е доста трудно за постигане...

Link to comment
Share on other sites

То хубаво това, ама аз не харесвам плочки. Сигурно съм единствената жена, която не си пада по теракот. Предпочитам нормалните, но все пак що годе поддържани коремчета. Всичко прекалено ме отблъсква.

отблъскват те хубави тела? :confused И аз не харесвам прекалено напомпени културисти,но тези снимки,които постнах са далече от това :huh:

Link to comment
Share on other sites

отблъскват те хубави тела? :confused И аз не харесвам прекалено напомпени културисти,но тези снимки,които постнах са далече от това :huh:

 

Тоя от снимката е мноооооооооооооооооого далече от културистите, дори е далече и от моя идеал за тяло...

Link to comment
Share on other sites

Който и да е идеал за тяло не е мерило за сексапил. За това други неща са от значение ;) :)

Именно!

Аз правя странната връзка:

плочки:

->много време за фитнес->малко време за мен/духовно обогатяване

->суета->ай сиктир,няма нужда мъжа ми да седи пред

огледалото по-дълго от мен

->твърде много жени ще го заглеждат, не ми се занимава с

конкуренция, искам спокойствие и сигурност

Link to comment
Share on other sites

Абе хора,много обичате да преобръщате главната тема. :huh:

 

Именно!

Аз правя странната връзка:

плочки:

->много време за фитнес->малко време за мен/духовно обогатяване

->суета->ай сиктир,няма нужда мъжа ми да седи пред

огледалото по-дълго от мен

->твърде много жени ще го заглеждат, не ми се занимава с

конкуренция, искам спокойствие и сигурност

Да напомня,че темата не е "идеалът ми за мъж или моето перфектно гадже",незнам защо говориш за ценности,душевност и други качества,след като темата е "най-секси мъж"

Link to comment
Share on other sites

->твърде много жени ще го заглеждат, не ми се занимава с

конкуренция, искам спокойствие и сигурност

Ти заеби тая работа и недей лежи на тая кълка.

Излагаш са,се едно вижте ма аз имам съвсем ниски критерии за мъж.

Пожелавам ти от сърце да ти се падне някой с плочки

palec.gif

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...