Jump to content
BulForum.com

The Da Vinci Code


cobalt

Recommended Posts

Филма наистина е невероятен! За мен лично имаше само 2 слаби момента - останалата част от филма гледах в захлас!! :D Плюс това Том Ханкс, Жан Рено и Иън Маккелън са си достатъчна причина, за да стане поне малко добър филм!

И саундтрака си го биваше! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Аз останах недоволен. Филмът не е нищо повече от една фантасмогорична история. Нито актьорската игра е на висота, нито сюжетът блести с някаква оригиналност. А накрая всичко заприлича на пуерториканска сапунка. Оставаше и Исус да се появи като дух и да благослови пра-пра-пра-пра-пра-внучката си.

Link to comment
Share on other sites

Знам , че не е тук мястото да питам ама ...

Преди филма , когато вървяха рекламите показаха някакъв филм за няккаво си дистанционно ... само че не видях как се казва и кога излиза ... ако някой може да помогне ... :)

Link to comment
Share on other sites

Знам , че не е тук мястото да питам ама ...

Преди филма , когато вървяха рекламите показаха някакъв филм за няккаво си дистанционно ... само че не видях как се казва и кога излиза ... ако някой може да помогне ... :)

май се казваше клик.

сега се връщам от филма.хареса ми макар че спаред хората чели книгата тя е по добра.въпреки всичко имаше какво да се види

Link to comment
Share on other sites

Малко офф ама ... искам да питам дали някъде мога да си намеря филма из нета с добро качество и субтитри... някой ако знае да казва ... сега по темата книгата съм я чел и беше доста интересна но като гледам има доста противоречиви мнения за филма за това мисля сам да го гледам :D

Link to comment
Share on other sites

Чета доста противоречиви мнения и искам да попитам кое най-добре да направя:да прочета книгата и след това да гледам филма,да прочета книгата и да не се занимавам с филма или пък да гледам филма биз да чета книгата :blink: Най-добре да кажат хората, които имат впечатления и от двете :)

Link to comment
Share on other sites

Чета доста противоречиви мнения и искам да попитам кое най-добре да направя:да прочета книгата и след това да гледам филма,да прочета книгата и да не се занимавам с филма или пък да гледам филма биз да чета книгата :blink: Най-добре да кажат хората, които имат впечатления и от двете :)

прочети книгата и след това си дръпни филма от локалния и го изгледай :) няма смисъл да даваш 4лв :zzz

Link to comment
Share on other sites

а някой случайно да може да го сложи в movies.hu , че в movies.co.jp ми е баннато ИП по неизвестни причини

Като ти е баннато ИП-то влизай в портовете ето ти линк ЦЪК

Само че още не са качили субс(качили са ама на англ. и то само за френски латински и испански)

БТВ и аз имам там бан :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

А аз да питам.., коя умна глАва е ришл да преведе The Da Vinci Code на Шифърът на Леонардо? :bgrin:

 

Мен лично така ми звучи някак си по-правилно... По-добре ли е Кода на Да Винчи (хахахаахаххахахахаахахаххаха) ;)

Link to comment
Share on other sites

Ако на някой му трябва книгата на БГ ето я http://e-bookbg.com/index.php?option=com_r...fileinfo&id=861

Благодарим...

...- подозирам само, че сякаш повече си струва....и дава по - голяма свобода на интерпретация от един режисьор решил да се прави на интересен...е, операторската работа беше добра... :D

Link to comment
Share on other sites

Филмът е направен ужасно. вярно че и книгат ане ми хареса, но пък филмът е още по-зле. Добре че не дадох 4 лв. за кино (пък в София билетът стигнал 10!)

Link to comment
Share on other sites

Гледах филма и определено не ми хареса,някак си действието беше мудно,а и съм чел книгата и представите ми за героите бяха съвсем други.

Май много малко филми,правени по книга,се оказват сполучливи.

Link to comment
Share on other sites

Има ли го вече с хубаво качество?

още е на telesync...за двд-рип ще почакате

според мен си заслужава да се иде да се гледа на кино

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...