Jump to content
BulForum.com

The Da Vinci Code


cobalt

Recommended Posts

наскоро гледах една реклама на шифyрът на леонардо ( за предстоящтото излизане на филм с такова заглавие ) та сечудех дали някои знае не6то повече за него и да знае случаино от каде мога да си го драпна :) ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Ми маика ми е 4ела и ми казва 4е е много интересна и се зарибих и ще 4акам да излезне филма пак може и да е про4ета докато излезне филма :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Май само на мен книгата не ми е харесала, з-то всички около мен са я чели поне 4 пъти. Не знам - много е претрупана с тия кодове и шифри. Би било по-интригуващо, ако бяха с мярка. Затова възлагам по-големи надежди на филма, надявам се той да не разочарова.

 

Cast: Tom Hanks, Jean Reno, Audrey Tautou, Ian McKellen, Alfred Molina

 

Directoр: Ron Howard

 

Release Date May 19, 2006 (!) Което значи в БГ около зимата

Link to comment
Share on other sites

Release Date May 19, 2006 (!) Което значи в БГ около зимата

Е, няма да е около зимата. Все пак високо-бюджетните филми пристигат бързо и при нас ;)

Иначе с този актьорски състав филмът наистина е обещаващ.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

утре e ппремиерата на филма у нас. след като прочетох книгата имам и много големи очаквания за филма и дано не остана разочарован. досега не е имало филм, който да е по-добър от книгата, но да видим :bgrin: някой знае ли дали утре ще го пуснат в пловдив или ще чакаме?

Link to comment
Share on other sites

утре e ппремиерата на филма у нас. след като прочетох книгата имам и много големи очаквания за филма и дано не остана разочарован. досега не е имало филм, който да е по-добър от книгата по якото е правен, но да видим :bgrin: някой знае ли дали утре ще го пуснат в пловдив или ще чакаме?

 

Утре е и премиерата в Лъкито и Фламинго Синема. Смятам да уважа филмчето :) :)

Link to comment
Share on other sites

Кви пари е знаеш ли? и има ли билети

или ще е 3, или 4. по принцип по спешъл филмите ги пускат на 4 като lord of the rings. така че 3 или 4 лв :)

Link to comment
Share on other sites

Аз лош филм на Одре Тоту не съм гледал, така че смятам, че и този ще е добър. Книгата, признавам, прочетох за една нощ, но накрая не бях кой-знае колко запленен. Интересното беше докато я четях, после я забравих. Дано филмът е различен.

Link to comment
Share on other sites

Според мен ще е 5 лева. Незнам дали има билети.Мисля утре или в събота да го гледам :)

стига бе, дано не е 5лв, че ша ми излезе 20лв едно кино :pirate

Link to comment
Share on other sites

нека някой който гледа филма и който е чел книгата да каже кое повече си заслужава чух добри отзиви за книгата сега да видим дали на кино ще си заслужава

Link to comment
Share on other sites

стига бе, дано не е 5лв, че ша ми излезе 20лв едно кино :pirate

 

Споко, по 4 лева са (ако това те успокоява де ;) )! Има невероятно много прожекции и в Лъкито и във Фламинго!! Дано да успея да го гледам тези дни!!

Link to comment
Share on other sites

Между другото и аз прочетох книгата, и наистина беше интересна!!

Надяжам се и филма да не отстапва на книгата!! :) Но нека първо гледаме филма и тогава да даваме мнения! :P

Link to comment
Share on other sites

Книгата е много по добра както винаги :) радвамсе,че прочетох първо нея и след това гледах филма.

Link to comment
Share on other sites

На мен филма ми хареса и сега смятам да почна книгата.За мен така е мноо по-добре щото съм страшен физиономист и когато почна да чета книгата все едно ще гледам по-яката и подробна версия на филма :D

Link to comment
Share on other sites

Филма според не е много добър. Първо не ми харесва персонажа. Нищо, че Том Ханк за тази роля си е пуснал дълга коса. Книгата е много по-добра, особенно ако сте е чели в оригинал на английски език. Иначе, всичко е една хубава измишлиотина.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...