Jump to content
BulForum.com

Depeche Mode - 2013 WORLDWIDE TOUR - 12.05.2013


ov3rm4n

Recommended Posts

Хора, сега ще дават концерта на депещ по НОВА ТВ! СЛед 15 мин. започва, който може да го запише...после да го РИП-не да со го качим на ПСи-тата! Хайде!

То това е малко към рекуестите ама...и тук мисля, че става !!!! ;)

Остава да чакаме да се появи по торентите :wub:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...
  • 2 years later...

След незабравимия си концерт на стадион "Локомотив" през 2006, "Депеш мод" се завръщат в България на 18 май 2009 г., за да изнесат още едно грандиозно шоу.

 

Новината бе съобщена на онлайн пресконференция от Берлин, излъчена на сайта на групата.

 

Този път британските музиканти ще свирят на националния стадион "Васил Левски", който ще може да побере всички желаещи.

 

София е включена в европейската част на турнето на "Депеш" Tour Of The Universe 2009. Билетите за концерта ще са в продажба от 13 октомври на сайта на ticketpro.bg.

 

Концертът в столицата е петият от европейската обиколка на групата. Преди това "Депеш" ще свирят в Тел Авив, Атина, Истанбул и Букурещ.

 

Европейското им турне завършва на 11 юли 2009 г. с концерт в Португалия на фестивала Super Block Super Rock.

 

Първото шоу на "Депеш мод" в България е сред събитията, събрали най-много фенове в цялата концертна история в България. На 21 юни 2006 г. повече от 40 хил. фенове се събраха на "Локомотив", за да чуят британските ню уейв идоли, а групата им се отблагодари с двучасов концерт с брилянтен звук и уникални светлинни ефекти.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

DaToNik май само двамата с теб ще си пишем тук :P , но все пак - дългоочаквания сингъл - но live изпълнението му - Depeche Mode - Wrong (Live at Echo Awards, Berlin) :punk

 

I was on the wrong page of the wrong book

With the wrong rendition of the wrong hook

Made the wrong move, every wrong night

With the wrong tune played till it sounded right yeah...

 

Wrong...

 

Има из нета и клипа, но беше с много лошо качество.

Link to comment
Share on other sites

Любо, не знам дали само с нея ще си пишете, но ние с нея ще ходим на концерта - ти? :punk

Аз съм купил билети за мен и Кики още на 13-ти Октомври ;)

Link to comment
Share on other sites

А къде сте вие? Ние сме в А сектор. Този път не смятам да се изкривявам като на Металика :devil

 

ВИП билетите ли са в този сектор?

 

Аз още не съм взела и се чудя какви.

Link to comment
Share on other sites

Виповете са там, да, странното е че и нашите билети и те са маркирани с еднакъв цвят и през едни и същи входове се влиза...

 

Между другото Вели, не знам дали са останали каквито и да е билети...

Link to comment
Share on other sites

DaToNik май само двамата с теб ще си пишем тук :P , но все пак - дългоочаквания сингъл - но live изпълнението му -

... :punk

Има из нета и клипа, но беше с много лошо качество.

 

Големи са! И текста е велик, а клипа е убийствен! :woot Сега чакам целия албум, че няма много време да го науча :P

 

Ето най-доброто качество!

 

И youtube версията, която е пак оттам

 

И ще гледам в публиката да ви махам :D

Link to comment
Share on other sites

Големи са! И текста е велик, а клипа е убийствен! :woot Сега чакам целия албум, че няма много време да го науча :P

 

Най-вероятно ще изпеят 2 - 3 песни от новия албум и отново ще ни ВЪЗПЛАМЕНЯТ със старите класики - както беше миналия път. Даже и да не е така, аз пак ще съм доволен ;)

 

Месец и малко остана до албума.... и още толкова до великото събитие :)

Link to comment
Share on other sites

Front of stage са ни билетите.
Отидох на втория ден след като ги пуснаха и тия бяха свършили бахти изрудите... И аз съм в сектор А
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
албума вечо го има по тракерите .. приятно слушане

Мерси за инфото, макар че аз като фен ще си го закупя този албум като излезе, както направих с всичките до сега - някакъв вид уважение от моя страна за труда на тези невероятни хора (мое мнение разбира се). До тогава ще се наслъждавам на копието от арена.бг

Link to comment
Share on other sites

А мене няма ли да ме вземете бре?

 

Ей, теб докато те разконспирираме кой си, се допитахме и до Бойко Борисов :ph34r: Ти си най-върлия фен и без теб Дейв каза, че няма да пее в София :P и без Ирина ;)

 

Мерси за инфото, макар че аз като фен ще си го закупя този албум като излезе, както направих с всичките до сега - някакъв вид уважение от моя страна за труда на тези невероятни хора (мое мнение разбира се). До тогава ще се наслъждавам на копието от арена.бг

 

Аз отивам да свалям новия албум, а за всички ето още една новина: Втора група за подгрявката, ама ние ще сме подгрели още от Банкя.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Много се надявам, че Дейв ще се оправи за концерта в Понеделник 18-ти.

 

On Tuesday, May 12th, 2009, at 9pm (local time), the sudden feeling of physical discomfort that hit the singer of Depeche Mode, Dave Gahan, just a few minutes before going on stage for the band's performance, resulted in his immediate transfer to the hospital and the postponement of the band's show.

За повече инфо - Depeche Mode Athens Statement

 

 

Слуховете са, че инструментите били в Турция и не дошли за концерта в Атина, но факт е, че снощи концерта не се състоя и че много хора са останали само с очакванията си за велико шоу. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Той човека от 13 години е чист. Вярно е, че не можем да сме 100% сигурни в това твърдение, но пък и твоето е твърдение е просто ей така - за спорта ;) . Ще поживеем и ще видим кой се друса, кой го друсат и т.н. То 18-ти е скоро, а до тогава - ще се наслаждавам на Depeche Mode - Black Celebration :music

 

Let's have a black celebration tonight. To celebrate the fact, that we've seen the back of another black day...

 

Останете със здраве.

 

P.S. И концерта в Истамбул е отложен :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...