Jump to content
BulForum.com

Ботев Пловдив


nakatak_zick

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Добър е календара :)

мача е от 3.30

 

Всички на стадиона утре с трибагреници!!!

Все пак е 3ти март,трябва да го отпразнуваме като БЪЛГАРИ и дано с победа на любимия отбор :)

Edited by nakatak_zick
Link to comment
Share on other sites

От 2 до 4 днеска има безплатни знамена на главната... който няма да беше отишъл да си вземе, има време още, за някой, който е наблизо там. Точно на Джумаята и на Съединение има. ;)

Link to comment
Share on other sites

аз оттам си взех :) мислех че ще са някви малки знамеца от хартия, но бях приятно очарован като ми дадоха средно голямо знаме от плат :P

Link to comment
Share on other sites

От 2 до 4 днеска има безплатни знамена на главната... който няма да беше отишъл да си вземе, има време още, за някой, който е наблизо там. Точно на Джумаята и на Съединение има. ;)

хмм...аз разбрах ,че утре щяли да раздават.

:blink:

карай

Link to comment
Share on other sites

МОЩНО ДИВИЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ!!!

 

Няма кво да се радваме....с дузпа в последните минути не се бие отбор като Родопа.... Няма да ставаме кат Левски и ЦСКА,я .........

 

Иначе честита победа!! Атмосферата беше страхотна,вдигахме трибагреници и т.н. :)

Link to comment
Share on other sites

Айде честито. Този кръг може да сме даже 5-ти, но играхме слабо. За малко да ги изпуснем. А втоя Площаков има хляб!

Какалов е време да поумнее вече. Не може толкова много картони. Ако продължава така в края на сезона ще има повече картони отколкото голове.

Link to comment
Share on other sites

Помни си обещанието :D :) :rolleyes:

 

помня :)

 

иначе,за мача смятам,че единствено това,че бяхме с 10 човека попречи да бием с значителна разлика Родопа.Какалов много го харесвам,но с такива постъпки изобщо не ни помага.

Link to comment
Share on other sites

Абе бихме ама с такава мъка, че до преди малко ме боля главата, а пък тоя Кака бахти простста рунтава кошница. Ядосал се и оставя отбора с човек по - малко. Не знам как ще бием на лаута черните ни съграждани ако продължават така тези момчета.

Link to comment
Share on other sites

Добре,че с тая безобразна игра победихме Родопа,щото не знам иначе.Писна ми от тоя нещастник Какалов,проси си картоните по най-глупавия възможен начин.Чипилов е супер зле,а дойде с огромни очаквания.Дано занапред се подобри играта на отбора.

Link to comment
Share on other sites

А бе за Чипилов не се правете на луди. От школата на Левски футболисти не излизат. Във втория отбор на Динамо е вкарал 3-4 гола за 50 мача, а е нападател. Но определено има хляб в него, за 1-2 години ще дтане приличен футболист за А група. Днес много му куцаха пасовете.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...