Jump to content
BulForum.com

Имат ли много пари фолк певиците?


DELUXe

  

155 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Тия, дето не могат да си преброят парите к'во да кажа за тях - Бог да ги прости!

Дано почиват в мир хората - Илия Павлов, Жоро Илиев .. Заслужавали ли са, или не, тва мен не ме бърка :D

 

А за чалгарките де да знам, изчетох цялата тема и доста се замислям дали имат, или нямат пари..

Това, което е най-много писано, че Азис е най-скъпо платен и аз съм го чувала..

Чувала съм, и че 4 бона и Мария е твоя за цяла нощ..

И за други съм чувала разни цени.

Ама повечето разчитат на тъпкачите им.. Тая Мария случайно преди време я слушах в некво нейно интервю- на Ветко сина му не и слезна от устата..

 

Иначе като направя сравнение - Примерно тая пача Кристина Агилера за да изпее три песни на сватбата на някъв си руснак - 3 млн.долара..

:woot

Link to comment
Share on other sites

Тия, дето не могат да си преброят парите к'во да кажа за тях - Бог да ги прости!

Дано почиват в мир хората - Илия Павлов, Жоро Илиев .. Заслужавали ли са, или не, тва мен не ме бърка :D

 

А за чалгарките де да знам, изчетох цялата тема и доста се замислям дали имат, или нямат пари..

Това, което е най-много писано, че Азис е най-скъпо платен и аз съм го чувала..

Чувала съм, и че 4 бона и Мария е твоя за цяла нощ..

И за други съм чувала разни цени.

Ама повечето разчитат на тъпкачите им.. Тая Мария случайно преди време я слушах в некво нейно интервю- на Ветко сина му не и слезна от устата..

 

Иначе като направя сравнение - Примерно тая пача Кристина Агилера за да изпее три песни на сватбата на някъв си руснак - 3 млн.долара..

:woot

/off

Илия Павлов може и да е жив...

 

Иначе... не всички имат.Но от на Митко Пайнера гилдията са добре..той ги лансира и налага .. следователно ги канят на много участия,от които идват парички и така!Незнам що някой го мислят за нередно.А колкото до Марийка.. хубаво,че Ветко има син! :D

Link to comment
Share on other sites

Значи аз пък попаднах на някакво проучване, което казва, че най-богатите хора в България взимат по 7000лв на ден то значи. Ако следвам тази логика най-богатия човек в България е Азис :confused . Нещо не ми се връзва... Много ме е яд, че съм поставил въпроса на темата така, трябваше да го поставя "Милионери ли са Фолк певците в БГ" или "Азис ли е най-богатия в БГ". Btw даже влезнах в спор с много мой приятели по тая тема от както разбрах за анкетата и за други хави, като например, че някой певици имали по 3 участия на ден.... 7000х3=2100лв... това на практика няма как та се получи понеже все пак тези хора не плащат ли данъци не дават ли пари на Питко Майнера, пиари, имийдж мейкъри, охранители и секви такива с който се хвалят. Като се пресметне всичко аз мисля, че някои фолк певци взимат една много добра месечна заплата с която да си позволят що годе охолен живот и лукс, но до там не вярвам да имат милиони и да пеят по некви заведения, че защо не си направят собствени

 

:confused и да пеят там много по-изгодно ще е..

 

П.П. Сорка ако има правописни грешки, но нещо ми се доспа.. лека

Link to comment
Share on other sites

DELUXe преди Пайнера прибираше 50% от хонорара. Сега не съм сигурен дали е пак толкова. Едва ли се е променило. Имай предвит, че на Азис участията му са свързани с много гримове и тоалети. Едно участие му излиза доста солено ;). Наскоро искаха да канят Ивана в една пловдвидска дискотека. Поиска 4000 лева хонорар + хотел + пътни ;), а това че има апартамент в Пловдив е друга тема :pirate.

Link to comment
Share on other sites

DELUXe преди Пайнера прибираше 50% от хонорара. Сега не съм сигурен дали е пак толкова. Едва ли се е променило. Имай предвит, че на Азис участията му са свързани с много гримове и тоалети. Едно участие му излиза доста солено ;) . Наскоро искаха да канят Ивана в една пловдвидска дискотека. Поиска 4000 лева хонорар + хотел + пътни ;) , а това че има апартамент в Пловдив е друга тема :pirate .

 

Като каза "поиска" ме наведе на мисълта, че целия този бизнес не е законен. Искам да кажа, че никой не знае кой колко ще поиска и не плащат данъци! Мисля, че всички такива субекти (не визирам само чалгарите) колкото повече практикуват това си занимание толкова повече забатачват целия народ все пак нали по-голямата част от БВП на БГ е от данъци. Защото ако всеки започне да си иска суми без данъци без нищо какво ще стане (отивате в магазина и ви казват 20лв един хляб примерно, защото толкова иска магазинера!)То попринцип не са виновни те а хората които плащат (нали знаете за баницата), но никой не се усеща. Демек чалга бизнеса е една огромна сива икономика!

Link to comment
Share on other sites

Работата е напълно незаконна и декларират сигурно не повече от 15-20% от печалбата.Работата е много проста-идва певицата винаги с 1 "мениджър" от на пайнера хората и казва проимерно 3000лв, плащаш му на ръка, той пише, че е зел 200.А колко дава на певачката не се знае.

Link to comment
Share on other sites

[67.41%]

[32.59%]

 

Pfuu o4akvah 4e nqma da ima vtoro mnenie po vuprosa. Do nas jivee Asen Zlatev ( za tezi koito ne znaqt toi e biv6 6tangist s mnogo pari ) i jena mu si ima 6iva6ko atelie i pri neq idvat desislava i ivana ta tezi dve gospoji trqbva da vidite mujete im i sami 6te razberete koi nosi parite v semeistvoto

:bgrin: folk pevicite 6te jiveqt v konservni kutii ako nqmat bogati muje :wir

Link to comment
Share on other sites

[67.41%]

[32.59%]

 

Pfuu o4akvah 4e nqma da ima vtoro mnenie po vuprosa. Do nas jivee Asen Zlatev ( za tezi koito ne znaqt toi e biv6 6tangist s mnogo pari ) i jena mu si ima 6iva6ko atelie i pri neq idvat desislava i ivana ta tezi dve gospoji trqbva da vidite mujete im i sami 6te razberete koi nosi parite v semeistvoto

:bgrin: folk pevicite 6te jiveqt v konservni kutii ako nqmat bogati muje :wir

Тя Деси-то се ожени за един 20 годишен преди няколко месеца. Майка му е един от собствениците на вафли "Боровец" ;). Готина съпруга му купиха.

Link to comment
Share on other sites

Много ме е яд, че съм поставил въпроса на темата така, трябваше да го поставя "Милионери ли са Фолк певците в БГ" или "Азис ли е най-богатия в БГ"....

...но до там не вярвам да имат милиони и да пеят по некви заведения, че защо не си направят собствени :confused и да пеят там много по-изгодно ще е..

E сега като стана ясно че печелят добре, изведнъж се обърна въпроса че не били милионери. :) Според мен не е важно да са милионери, за да си живеят охолно. А и едно време (около 1997г.) всички бяха тогава милионери, ама живота не беше много добър само с милион. Така че богатството е относително. :P И btw Азис си има заведение в София, Рени също си има (за другите не се сещам), ама това не им пречи да си продължават да пеят.
Като каза "поиска" ме наведе на мисълта, че целия този бизнес не е законен. Искам да кажа, че никой не знае кой колко ще поиска и не плащат данъци!...
Документи за платена сума има всякакви: касови бележки, фактури, договори...Ама едва ли чалга певиците са проблема на икономиката. Вече почти всички фирми осигуряват работниците си на минимална заплата, въпреки че им дават добри заплати. Ако се пресметне колко е средната работна заплата за Пловдив, ще излезе че сигурно е около 180лв, което отдавна вече не е така. Ама това е малко по различна тема на разговор.

 

А да. И между другото Камелия едно време ходеше с един младенец, ама не беше по-богат от нея. Тъй че не на всички певици мъжете са богаташи. ;) Разбира се, тя вече не ходи май с него, ама все пак... :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...