Jump to content
BulForum.com

Имат ли много пари фолк певиците?


DELUXe

  

155 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

petko_2004 на бат Азио хонорара е най - високия от всички изпълнители в България. Не само от чалга изпълнителите. А колко народ има винаги не е истина.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply
petko_2004 на бат Азио хонорара е най - високия от всички изпълнители в България. Не само от чалга изпълнителите. А колко народ има винаги не е истина.

 

А и за ква селяния става въпрос също не е истина... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Аз да добавя към темата.

 

Четох хонорара на госпожица Азис в едно списание:

Пиша го по памет(ако греша някои да ме поправи)

 

-2 часово пеене в заведение без претенций за облекло 3000лв

-2 часово пеене в заведение с рокличка и други простотии 4500лв

-изпълнение само на 1 песен 1500лв

-Участие в предизборен митинг 6000лв

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Аз да добавя към темата.

 

Четох хонорара на госпожица Азис в едно списание:

Пиша го по памет(ако греша някои да ме поправи)

 

-2 часово пеене в заведение без претенций за облекло 3000лв

-2 часово пеене в заведение с рокличка и други простотии 4500лв

-изпълнение само на 1 песен 1500лв

-Участие в предизборен митинг 6000лв

 

:)

 

Майко мила та те взимат 2-3пъти повече от народните избранници... И аз искам деа и чалгарите, никога няма да дам и 1стотинка за да гледам Азис :angry1

Link to comment
Share on other sites

Цените споменати по горе са истински, само дето не е 2 часа пеенето ;). Все пак нека да имаме в предвит и какви разходи имат.

След Азис с най - високи хонорари е Ивана. Нейните се доближата до неговите. Мога да поразпитам колко са с точност.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм на мнение, че нямат толкова пари колкото се изкарват.

 

Ми те наистина нямат толкова пари колкото ги изкарват. В началото всяка изкарана стотинка отива за погасяване на заема за силикона и липосукцията пък и след като ги изплатят продължават да се ъпгрейдват с пълна сила. Иначе че изкарват пари...няма съмнение, просто не им се задържат в джоба...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Не са много коректни отговорите в анкетата. Ако една певица се "гледа" сама то тя ще си вади достатъчно кинти и повече от един обикновен бачкатор. За доказалите се певици на родния ни пазар работата е по блага. Като се има предвид и че си фащат богати типове аз хич не ги мисля

 

Много се кефя като видя или чуя неща такива каквито има в подписа на лепер-месия. Се едно да отидеш и да кажеш в САЩ "слушайте КЪНТРИ МУЗИКА, ХИП ХОПА е боза и ще ви докара до полуда"

Link to comment
Share on other sites

Не са много коректни отговорите в анкетата. Ако една певица се "гледа" сама то тя ще си вади достатъчно кинти и повече от един обикновен бачкатор. За доказалите се певици на родния ни пазар работата е по блага. Като се има предвид и че си фащат богати типове аз хич не ги мисля

 

Много се кефя като видя или чуя неща такива каквито има в подписа на лепер-месия. Се едно да отидеш и да кажеш в САЩ "слушайте КЪНТРИ МУЗИКА, ХИП ХОПА е боза и ще ви докара до полуда"

 

Чакай бе, кво го бърка някой какво харесвам аз? Кво като живея в България? Трябва ли да харесвам чалга? Кво значение имат разни други странични фактори? Трябва ли всички да сме като 1 стадо?

Не само, че подписа ми е верен, ами и се подписвам с двете ръце, че чалгата те прави идиот...въпреки че, определено човек който е почнал да я слуша има здрави наченки на подобен талант....

Извинявам се на всички, които засягам с подобни изявления, но тва ми е мнението и го изразявам. И аз понасям много критики за любимата си музика, но не се оплаквам....тва е положението.

Link to comment
Share on other sites

Много се кефя като видя или чуя неща такива каквито има в подписа на лепер-месия. Се едно да отидеш и да кажеш в САЩ "слушайте КЪНТРИ МУЗИКА, ХИП ХОПА е боза и ще ви докара до полуда"

Ти като си имаш някакво предпочитание към дадена музика , възможно ли е някой като ти каже "тоя стил е тъп" ти да спреш да го слушаш ... аз мисля , че няма да го направиш ... :)

Link to comment
Share on other sites

чалга певачките изкарват най-много в България, нищо че пазарът е малък... пък ги слушат и в съседните държави(за Македония съм сигурен)

с две думи.... имат пари

Link to comment
Share on other sites

Абе к'во изкарват бре!?КАто всяка 2-ра от тях даже 90% са поп-Фолк звезди чрез приятелчето си мутрата!!аиде стига!Анелия как стана!?А другите как станаха!?И на живо за к'во пеят на плайбек!?Щот не моат да пеят без да им преработят гласа!!Има само 2-3 дето са истински!!!

Link to comment
Share on other sites

Абе к'во изкарват бре!?КАто всяка 2-ра от тях даже 90% са поп-Фолк звезди чрез приятелчето си мутрата!!аиде стига!Анелия как стана!?А другите как станаха!?И на живо за к'во пеят на плайбек!?Щот не моат да пеят без да им преработят гласа!!Има само 2-3 дето са истински!!!

true true :punk вчера гледах анелия май беше в шоуто на слави и се мъчеше да пее на живо. мякаше като разгонена котка :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Чакай бе, кво го бърка някой какво харесвам аз? Кво като живея в България? Трябва ли да харесвам чалга? Кво значение имат разни други странични фактори? Трябва ли всички да сме като 1 стадо?

Не само, че подписа ми е верен, ами и се подписвам с двете ръце, че чалгата те прави идиот...въпреки че, определено човек който е почнал да я слуша има здрави наченки на подобен талант....

Извинявам се на всички, които засягам с подобни изявления, но тва ми е мнението и го изразявам. И аз понасям много критики за любимата си музика, но не се оплаквам....тва е положението.

 

Добре ще ти дам едно просто сравнение. Чуй само 5 секунди от песента на Тони Дачева - Топъл дъжд, чакан дъжд и 5 секунди от Амет - Гъци гъци( това и аз не го понасям и не мога да го слушам и не само него ;) )

Link to comment
Share on other sites

Добре ще ти дам едно просто сравнение. Чуй само 5 секунди от песента на Тони Дачева - Топъл дъжд, чакан дъжд и 5 секунди от Амет - Гъци гъци( това и аз не го понасям и не мога да го слушам и не само него ;) )

Определено има чалга и чалга в това спор няма , но аз само ще кажа => "Силвия Кацарова - Топъл дъжд" и "Тони Дачева - Топъл дъжд" ... (интересно кой от кого е крал ... )

Link to comment
Share on other sites

Добре ще ти дам едно просто сравнение. Чуй само 5 секунди от песента на Тони Дачева - Топъл дъжд, чакан дъжд и 5 секунди от Амет - Гъци гъци( това и аз не го понасям и не мога да го слушам и не само него ;) )

 

Не сами познати и 2те песни, но някакси имам усещането, че не разбираме 1 и също под понятието "чалга"...както и да е де...няма да споря, всеки си има мнение...

Link to comment
Share on other sites

Певиците правят повече от достатъчно. Как? ;) Като добавиш и някой "сгоден" митничар или бизнесмен :woot

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

В България тия,дето не могат да си преброят парите далеч не са чалгаджийките!Даже не са и тия,дето се женят за тях ;) Чалга певиците,или поне повечето от тях,според мен са помиярки,клошарки и бълхарки!Та колко пари можеш да направиш от 5 албума примерно и от 10 концерта или пък от някакви вафли,дето даже и в Каранци и Красно Градище не ги ядат?!? :confused Виж,ако продаваш картофи... :P па може и да те гръмнат(или пък да станеш кмет някъде) :P Но смятам,че за тука тия,които са съумели да си сложат силикон и да си хванат нещо с него,добре ще си поживеят,поне докато не ги заменят с по-млади и по-силиконести! :P

Link to comment
Share on other sites

Имат пари да се изхранват, поддържат(димек силикона и да купуват по много работи), да организират мероприятия на стадиони, имат радиа, телевизии и т.н. какво да изброявам конкретно ли искате това малко ли ви се вижда? Имат участия в чужбина. Като цяло съм съгласен с breakneck ;).

Незнам дали са милионври тъй като незнаех, че оттам могат да се перат пари.

Богати са да, но за какво пеят ако са богати? И за какво някои на плейбек?

Пари при пари отиват. В този бизнес в България явно има и пари и голяма реклама.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...