Jump to content
BulForum.com

Call Of Duty 2


bratmito

Recommended Posts

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Ъъъ CD-key!?

Няма в папката за сваляне на играта,търсих нявсякъде.......НЯМА!

Откъде мога да взема?Някой да ме просвети?Моля!

Link to comment
Share on other sites

Ае като някой я свали да ми каже колко е голям имиджа (разархивиран) и колко място иска за инсталацията. Защото мястото ми е доста малко и незнам дали има смисъл да я свалям сега.

Link to comment
Share on other sites

Ае като някой я свали да ми каже колко е голям имиджа (разархивиран) и колко място иска за инсталацията. Защото мястото ми е доста малко и незнам дали има смисъл да я свалям сега.

 

 

3.53 GB (3,791,507,456 bytes)

Link to comment
Share on other sites

Сървъра е в play.evrocom.net,нали?

а относно инсталацията - 3.45 гигабайта е имиджа,а инсталацията изисква 4 гига!

Link to comment
Share on other sites

:cry

По-яка игра не съм виждал,не съм и играл!!!! :blink:

Напрао графиката 10/10 нямам думи!!! Супер е играта!!

 

То яко,ама нещо не мога да влезна в сървъра....

пиша /connect 217.10.255.250:28964 и ми излиза некво 'Awaiting Connection' и почва да брои нещо...

 

До колко тряя да го чакам??? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Тази игра само за онлайн ли е или има и сингъл.Видях системните изисквания но искам да питам някой с по слаб комп как му върви.

Link to comment
Share on other sites

Тази игра само за онлайн ли е или има и сингъл.Видях системните изисквания но искам да питам някой с по слаб комп как му върви.

 

И онлайн и сингъл е.Иначе,ако покриваш минималните изисквания би трябвало да ти върви добре,но не на high.

Link to comment
Share on other sites

Има крак - в папка DEViANCE в диска! :)

 

Еми пичове аз нещо не мога да се свържа.. :(

 

пиша адреса точно както трябва и почва да си ми отброяваааааааа :angry:

Link to comment
Share on other sites

само малко поиграх, но мога да кажа само едно - невероятен реализъм!

 

btw някой да я играе с radeon9550, 512ram, ~1.8ghz ... да каже дали може да се играе на 1024x768 ... и на колко refresh rate, ако има значение

Link to comment
Share on other sites

btw някой да я играе с radeon9550, 512ram, ~1.8ghz ... да каже дали може да се играе на 1024x768 ... и на колко refresh rate, ако има значение

Аз я играя точно със същият комп като твоя и честно да ти кажа увелича малко графиката и играта почва да насича и също така мнооого време зарежда което наи-много ме дразни затва я играя с по ниска графика.Иначе няма никакви проблеми на 1024x768 да играеш

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...