Jump to content
BulForum.com

Call Of Duty 2


bratmito

Recommended Posts

Хмм.Наистина имало и експанжън 

А yе акъли...това не е експанжън а си е направо цяла игра...Името и е Call of Duty Big Red One и е САМО за конзоли.

П.П А и междудругото това е играта на годината за X-box360

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply
А yе акъли...това не е експанжън а си е направо цяла игра...Името и е Call of Duty Big Red One и е САМО за конзоли.

П.П А и междудругото това е играта на годината за X-box360

Па дано я модифицират и за РС.Щото по принцип и GTA е само за конзоли....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Играта излиза днес в САЩ.Дано до утре да излезе по българските "free shop"-ове. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ne6to se barka6 igrata izliza na 25ti :).

Хмм.Странно :blink:

Release Date: October 18, 2005
Това е от едно превю на Game Spy.Обаче сега наистина чета на едно място 25-ти на друго 18......
Link to comment
Share on other sites

Вчера гледах демото.Графиката беше просто върхът.Казват, че може да надминe по графика дори и Battlefield 2.

Link to comment
Share on other sites

Вчера гледах демото.Графиката беше просто върхът.Казват, че може да надминe по графика дори и Battlefield 2.

Абе може и да не надмине Батълфилд 2 по графика,но по геймплей със сигурност.А и нещо много съществено:върви на МХ карти. ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе може и да не надмине Батълфилд 2 по графика,но по геймплей със сигурност.А и нещо много съществено:върви на МХ карти. ;)

Еми личната ми класация на игрите, за които трябва да съм благодарен на разработчиците, че са ги създали са: Blood Rayne 1,2;COD,CODUO и разбира се всички серий на NFS i Fifa(Fifa Manager) :)

Link to comment
Share on other sites

Не знам за вас,ама днес като си изтеглих демото и се потопих в една изпипана до детайл, атмосфера на играта! :punk

Стария CoD беше жесток...този CoD ще бъде...абе не знам кво ше бъде,ама знам к'во няма да бъде:

поредното клише

безсмислена пуцалка

.......

Графиката беше върха,наподобява на старото Call of Duty,ама ние не плачем за повече,нали?

За геймплея да не говорим.........ЖЕСТОК!

За звука.....еми без него играта е нищо,точно звукът допринася най-много за атмосферата...стенанията на умиращите шваби под напора на Томпсъна е.......абе,тряя да се чуе!

 

С нетърпение ще чакам да излезе цялата игра! :punk :punk :punk :punk :punk

 

Шшш.......аве,мамка му *****!!! Само на мен ли не ми отваря gamez.com.tw?

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже от къде да си сваля демото и колко е голямо?

Link to comment
Share on other sites

Demoto go ima tuka:

DOWNLOAD Demo

golqmo e 656 MB

Мерси!!!

Link to comment
Share on other sites

Имам един въпрос....

На официялния сайт на играта пише : "Buy Now!",по моя логика трябва вече да е излезнала!

Та.....въпроса ми е кога ще може да я "помасажирам"? :)

Link to comment
Share on other sites

Имам един въпрос....

На официялния сайт на играта пише : "Buy Now!",по моя логика трябва вече да е излезнала!

Та.....въпроса ми е кога ще може да я "помасажирам"? :)

Аз мисля че това Buy Now е да си купиш копие от играта още преди да е излязла.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...