Jump to content
BulForum.com

Call Of Duty 2


bratmito

Recommended Posts

Неможах да намеря тема за играта,а вече има и сингълплеар демо. :) Очаквам доста от играта,дано не остана разочарован. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Адски много се размазах на COD и CODUO.Гледах трейлър на COD 2 и просто бе върха.Адски реалистича ще бъде.Дано да не ме разочарова.Тъкмо тази година по история ще учим за WWII и просто пускам си COD 2 и си научавам урока. :D

Link to comment
Share on other sites

Защо, по дяволите получавам леко размазана картина, при положение, че играя на 1024x768 и всичко нa Max.

Сложих си нови драйвери за видеото и пак нищо.

С GeForce 4 MX съм, мисля че е от картата ама защо?

Ето и скрийншотове ->

http://play.evrocom.net/dl/incoming/comrad...d2/shot0001.jpg

http://play.evrocom.net/dl/incoming/comrad...d2/shot0002.jpg

http://play.evrocom.net/dl/incoming/comrad...d2/shot0003.jpg

Link to comment
Share on other sites

На първите две част се размазах. :devil Бяха много добри и като геймплей и като графика.Дано и тази да е като тях,даже и по-добра.Според мен тва е най-добрата военна игра-пуцалка. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Ами като фен на първата част, няма как тази да не ми харесва тъй като pure CoD и CoD 2 Demo доста си приличат. Направени са доста добавки, някой от тях ми харесва, а други не.

За мен плюсовете са:

+ Това което най-много ми хареса е че го няма омразното "Prone Blocked" което ти пречи да се изправиш и да мърдаш.

+ Доста е подобрено прескачането на огради - вече се вижда как протягаш ръцете за да се изтласкаш а не да скачаш като кон през прегради, както беше до сега.

+ Димките - това нещо, ти спасява живота на отворени пространства.

+ Енжина на играта е изключително лек. Щом със моята GF4 MX играя на 1024x768 и всичко на Max, представете си какво е. Е вярно че играя в режим на Dx7(за това си има опция в менюто), но разликата е нищожна. Поне аз не я забелязвам.

+ Звукът и музиката са на доста високо ниво.

+ Много ми харесаха и ефектите при уцелване от противник - замайване, засилено дишане.

+/- Изкуствения интелект на противника е леко подобрен, но другарчетата са си същите балъци ( повече ти пречат, отколкото помагат).

Има още много ефекти на които можете да се насладите и ми е трудно да ви ги опиша.

За графиката не мога да кажа нищо тъй като с моята видео карта нещата стоят по друг начин.

А сега на минусите които са малко:

- Първи основен минус в gameplay-a е дразнещата смяна на оръжията и това, че пистолета го брой като основно оръжие.

- Не ми харесва идеята за автоматичното мятане на граната и димка.

- Томпсъна има 20 патрона в пълнителя :angry:

- Оръжията стрелят прекалено бавно.

- Промяната на KAR-а също не ми харесва.

- Няма спринт :(

Има и още подобни минуси, но те не оказват голямо влияние и постепенно ще свикна с тях.

Знам че малко съм завишил представите ви за играта, но как да кажа, аз съм "леко" пристрастен към нея :)

 

http://www.callofduty.nl/files/download.ph...z.germanmod.zip

Това е мод който ти дава възможност да играеш като немец в демото.

 

Малко инфо за мултито:

Карите за мултито:

mp_breakout

mp_brecourt

mp_burgundy

mp_carentan

mp_dawnville

mp_decoy

mp_downtown

mp_farmhouse

mp_leningrad

mp_matmata

mp_railyard

mp_toujane

mp_trainstation

 

Режимите ще са:

CTF , DM , TDM , SD, HQ

 

Няма да има превозни средства.

 

Минимални изисквания:

 3D Hardware Accelerator Card Required - 100% DirectX® 9.0c compatible 64 MB Hardware Accelerator video card and the latest drivers 
- English version of Microsoft® Windows® 2000/XP 
- Pentium® 4 1.4GHz or AMD Athlon™ XP 1700+ 
- 256 MB RAM (512 MB RAM recommended) 
- DirectX® 9.0c (Not Included with Demo) 
- 100% DirectX® 9.0c compatible 16-bit sound card and latest drivers. 
- 100% Windows® 2000/XP compatible mouse, keyboard and latest drivers 
- 700 MB of uncompressed free hard disk space (plus 800MB for Windows® 2000/XP swap file) 

Important Note: *Some 3D accelerator cards with the chipset listed here may not be compatible with the 3D acceleration features utilized by the Call of Duty® 2 Demo. Please refer to your hardware manufacturer for 100% DirectX® 9.0c compatibility. 

This product does not support Microsoft® Windows® 95/98/ME or NT. 

SUPPORTED CHIPSETS: 
- ATI® Radeon® 8500 
- ATI® Radeon® 9000 
- ATI® Radeon® 9200 
- ATI® Radeon® 9500 
- ATI® Radeon® 9600 
- ATI® Radeon® 9700 
- ATI® Radeon® 9800 
- ATI® Radeon® X300 
- ATI® Radeon® X550 
- ATI® Radeon® X600 
- ATI® Radeon® X700 
- ATI® Radeon® X800 
- ATI® Radeon® X850 
- NVidia® Geforce™2 Ultra 
- All NVidia® Geforce™ 3/Ti Series 
- All NVidia® Geforce™ 4/Ti Series 
- All NVidia® Geforce™ FX Series 
- All NVidia® Geforce™ 6 Series 
- All NVidia® Geforce™ 7 series

Link to comment
Share on other sites

Сега и аз ще сваля демото. Мога само да кажа, че предните части са много добри дано и за напред да е така. ;)

Data.bg Torents

От тука няколко човека на ГГбит го сваляме.

Пусни го и ти.

С добра скорост ще сваляш.

само 1 СД е :woot :laughing: :D

Link to comment
Share on other sites

Умря работата вече с нашия уарез... Преди се биеха в гърдите, викаха давайте рекуестиа а сега нищо братче. Тука 20 човека им казахме да качат тва демо на фтп-то и всички се правят на разсеяни (дриймър поне в теб беше надеждата... глас в пустиня:-)))

Link to comment
Share on other sites

Умря работата вече с нашия уарез... Преди се биеха в гърдите, викаха давайте рекуестиа а сега нищо братче. Тука 20 човека им казахме да качат тва демо на фтп-то и всички се правят на разсеяни (дриймър поне в теб беше надеждата... глас в пустиня:-)))

Че то може ли да се качва на FTP-то?Аз мислех,че само определени хора могат. :confused

Link to comment
Share on other sites

Еми разбира се. че определени хора могат и именно към тях отправяме рекуестите. Преди като можеше всеки да качва пак на тея определени хора се надявахме.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли кога точно ще излезне COD 2?

Link to comment
Share on other sites

Умря работата вече с нашия уарез... Преди се биеха в гърдите, викаха давайте рекуестиа а сега нищо братче. Тука 20 човека им казахме да качат тва демо на фтп-то и всички се правят на разсеяни (дриймър поне в теб беше надеждата... глас в пустиня:-)))

 

Е за кво да е замряло

Имаме ли последните игри:имаме ги,имаме ли последните филми имаме ги,така че не се оплаквайте.

Link to comment
Share on other sites

Еми разбира се. че определени хора могат и именно към тях отправяме рекуестите. Преди като можеше всеки да качва пак на тея определени хора се надявахме.

Еми ако искате дайте и права и за 24 часа ще вия кача :P се пак съм на ЕК достъпна , но пък компа ми винаги бачка и за не повече от 24 час ще я кача в момента пшочти я свалих :P Само ми дайте урл: порт: наме: пасс: и ша ви я кача :excl:

Link to comment
Share on other sites

О боже, стига вече офф. Всичко е пределно ясно. Дайте сега за играта. Графиката е готина, макар че очквах повече. На 1280х1024 при всчко на макс вървеше горе-долу добре. Рама ми е 1Г, процесор мобилен бартон на 2.5, видеокарта Асус 6800ГТ (ддр 3).:-)))

Link to comment
Share on other sites

О боже, стига вече офф. Всичко е пределно ясно. Дайте сега за играта. Графиката е готина, макар че очквах повече. На 1280х1024 при всчко на макс вървеше горе-долу добре. Рама ми е 1Г, процесор мобилен бартон на 2.5, видеокарта Асус 6800ГТ (ддр 3).:-)))

На тая конфигурация ти върви горе-долу добре???А аз се чуда защо на мойта карта (радеон 9550) като пусна всичко на най-високото ми лагва :blink: Тва с АА и AF ли е?

 

Аз знам че играта ще излиза към коледа(на ПЦманиа на сайта така пише,но новината е стара).Това 18 октомври къде си го видял?

Link to comment
Share on other sites

Играта е нещо просто ..... УНИКАЛНО досега не съм виждал по добър схоотер направо се едно , че гледам филм , но също и съм главноия герой и го оправлявам ... простооо МНОГО Е ЯКАААА !!! Само да излезне пълната версия и мулти то и направоооооо :excl:

Link to comment
Share on other sites

Изглежда енжина на играта не е чисто нов, а отново модифициран Q3. Защото бъговете при скока на 125fps, и по-бързото ходене при Aim to Side си седят.

Ето защо е толкова лек. Малко съм разочарован от това, но пък и съм радостен защото ми тръгва на MX-a. Дата на излизане е през октомври доколкото знам.

Между другото след като отворих пакетите, видях че едната карта(т.е. тази от демото) е 65MB. Я сега си представете 27 мисии х 65 МБ + 13 карти за мултиплейър х 50 да кажем, отделно и ресурсите на играта - направо ми се завива свят. Доколкото разбрах ще има и нов MP режим,но нямам никаква представа какъв ще е той.

 

Едит: бтв оправих си картината с реинстал на бозата :P

Link to comment
Share on other sites

Изглежда енжина на играта не е чисто нов, а отново модифициран Q3. Защото бъговете при скока на 125fps, и по-бързото ходене при Aim to Side си седят.

Ето защо е толкова лек. Малко съм разочарован от това, но пък и съм радостен защото ми тръгва на MX-a. Дата на излизане е през октомври доколкото знам.

Между другото след като отворих пакетите, видях че едната карта(т.е. тази от демото) е 65MB. Я сега си представете 27 мисии х 65 МБ + 13 карти за мултиплейър х 50 да кажем, отделно и ресурсите на играта - направо ми се завива свят. Доколкото разбрах ще има и нов MP режим,но нямам никаква представа какъв ще е той.

 

Едит: бтв оправих си картината с реинстал на бозата :P

 

Ооооо Comrade жив ли си ти бе? :lol: :lol: :lol: . Малко негърче :lol: :lol: :lol: . Абе играта е велика. От 2 дена цъкам демото и забравих за всякакви други игри. Все още се чудя къв ли ще бъде 1-вия експанжън щот знам че най-късно до 3 месеца след излизането ще има такъв.

Link to comment
Share on other sites

Ооооо Comrade жив ли си ти бе?  :lol:  :lol:  :lol: . Малко негърче  :lol:  :lol:  :lol: . Абе играта е велика. От 2 дена цъкам демото и забравих за всякакви други игри. Все още се чудя къв ли ще бъде 1-вия експанжън щот знам че най-късно до 3 месеца след излизането ще има такъв.

Хмм.Наистина имало и експанжън и наистиан излиза есента играта.Даже и за двете в официалния сайт е дадено Coming Fall 2005.Тва което обаче ми направи впечетление е че в сайта на експанжъна няма иконката на "PC CD-ROM".Коетмо не навява на мисълта,че е само за конзоли. :cry Вижте сами.

 

П.П Играта предполагам ще е около 3ГБ. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

О боже, стига вече офф. Всичко е пределно ясно. Дайте сега за играта. Графиката е готина, макар че очквах повече. На 1280х1024 при всчко на макс вървеше горе-долу добре. Рама ми е 1Г, процесор мобилен бартон на 2.5, видеокарта Асус 6800ГТ (ддр 3).:-)))

Колко кадъра ти вадеше.Аз съм със K8 AMD 64 3200+, 1 gb ram i 6800gt 256/256.На

1024x768 на маx би трябвало да ми бачка със 50 кадъра.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...