Jump to content
BulForum.com

Упражнение за долната част на гърдите


jkwon

Recommended Posts

Искам да помоля някой да ми каже кое упражнение беше за долната част на гърдите, тази около зърната( м/у другото не съм много сигурен дали това е долната :confused ) Благодаря предварително! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Пич има си тема за упражненията пиши там, стига сте отваряли нови теми...

Все пак така и така си отворил тема: кофички, лежанка с обратен наклон (когато главата ти е по ниско от тялото), флаис на пейките за преси с обратен наклон, в повечето зали има един уред на който сядаш и буташ две ръчки напред който по принцип е за горна част, ама може да отидеш на него и да правиш прав, тогава влиза долна...

Link to comment
Share on other sites

незнам кво мислите вие,но аз мисла,че тва е най-лесната лежанка;)

тоест може да се прави с най-много килограми

По принцип най-много се бута от хоризонтална лежанка ;)

Link to comment
Share on other sites

По принцип най-много се бута от хоризонтална лежанка ;)

ама по принцип не ;)

най-много се бута именно от лежанката с обратен наклон затова и винаги е добре да се оставя за последна (за който е прави) защото не се иска много сила ;)

Link to comment
Share on other sites

ама по принцип не ;)

най-много се бута именно от  лежанката с обратен наклон затова и винаги е добре да се оставя за последна (за който е прави) защото не се иска много сила ;)

Ами поне повечето хора които познавам са така и аз включително...

Link to comment
Share on other sites

По тоя въпрос може да поспорим ако искаш. Но най-добре иди и пробвай и тогава пак ще говорим.

emi az sum probval....na horizontalna lejanka(purva mi e v trenirovkata) prava serii s 60,a na oburnata (posledna) prava tri puti s 70 za vas neznam

Link to comment
Share on other sites

Почвал съм и със средна, и с долна, и за мен е почти еднакво като тежест. Чувствам се доста комфортно на лежанката с обратен наклон, и наистина в повечето случаи я оставям за накрая. За кофичките обаче съм съгласен.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

вдигам на чисто,но имам едно питане...възможно ли е от тренировките гърдите да ми увиснат някво...сещате се както се получава при по-дебелите.

Link to comment
Share on other sites

Мисля че е нормално да ти поувиснат в началото, понеже кожата ти е малко по-разпъната заради по-голямата маса, която си имал. В следствие на тренировките си свалил някой друг килограм и сега докато кожата си дойде на мястото ще мине малко време, но всичко ще си дойде на мястото ако продължаваш да тренираш. По принцип първо се отслабва в гърдите, после в раменете и ръцете. Това е моето обяснение, може и от друго да е.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Am po princip zavisi kakuv rezultat iska6 da postigne6. Ako sika6 mnogo masa i sila v dolnata 4ast na gurdite pravi6 lejankata s obraten naklon s 6tanga, a ako sika6 krasivi oformeni gurdi lqga6 na lejankata s obraten naklon i pravi6 tlaskane na dumbeli ot leg s vurtene. Ot tva uprajnenie gurdite se oformqt mnogo qko. Su6toto uprajnenie se pravi i na drugite lejanki. Ako tursite krasotata de. Ako iskate da imate mnogo sila i mnogo masa, a ne krasivi oformeni gurdi - pravete s 6tanga :)

Link to comment
Share on other sites

Am po princip zavisi kakuv rezultat iska6 da postigne6. Ako sika6 mnogo masa i sila v dolnata 4ast na gurdite pravi6 lejankata s obraten naklon s 6tanga, a ako sika6 krasivi oformeni gurdi lqga6 na lejankata s obraten naklon i pravi6 tlaskane na dumbeli ot leg s vurtene. Ot tva uprajnenie gurdite se oformqt mnogo qko. Su6toto uprajnenie se pravi i na drugite lejanki. Ako tursite krasotata de. Ako iskate da imate mnogo sila i mnogo masa, a ne krasivi oformeni gurdi - pravete s 6tanga :)

 

:huh: Значи аз като права с дъмбели горна част, няма да качвам маса, а ще го оформям :blink: Няма такова нещо... За оформяне на долната част се правят кофички или събиране на кабелите на скрипеца...

Link to comment
Share on other sites

:huh: Значи аз като права с дъмбели горна част, няма да качвам маса, а ще го оформям :blink: Няма такова нещо... За оформяне на долната част се правят кофички или събиране на кабелите на скрипеца...

E 6te ka4va6 masa, no gurdite ti 6te izglejdat mnogo po-dobre otkolkoto ako pravi6 s 6tanga. Ina4e kofi4kite i subiraneto na kabelite na skripeca su6to sa perfektni uprajneniq. Nikoga ne gi propuskam.

:)

Link to comment
Share on other sites

вдигам на чисто,но имам едно питане...възможно ли е от тренировките гърдите да ми увиснат някво...сещате се както се получава при по-дебелите.

възможно е, ако не правиш нищо за горна част ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Imam edin priqtel,kato fitnes instruktor raboti v momenta.Teji okolo 97 kg..Na vid da vi kaja nqma koi znai kolko golemi gardi no na lejanka bez naklon vdiga 255 kg bez problem..mislite li 4e e 6ampion v dadena oblast? :)

питаш ли ни нещо кво ли :confused

Link to comment
Share on other sites

Imam edin priqtel,kato fitnes instruktor raboti v momenta.Teji okolo 97 kg..Na vid da vi kaja nqma koi znai kolko golemi gardi no na lejanka bez naklon vdiga 255 kg bez problem..mislite li 4e e 6ampion v dadena oblast? :)

Добра реклама му направи :lol:

Link to comment
Share on other sites

Imam edin priqtel,kato fitnes instruktor raboti v momenta.Teji okolo 97 kg..Na vid da vi kaja nqma koi znai kolko golemi gardi no na lejanka bez naklon vdiga 255 kg bez problem..mislite li 4e e 6ampion v dadena oblast? :)

 

ako diga6e tolkova trqbva da e dosta napred v klasaciite po silov triboi , q mu kaji imeto malko......

Link to comment
Share on other sites

Imam edin priqtel,kato fitnes instruktor raboti v momenta.Teji okolo 97 kg..Na vid da vi kaja nqma koi znai kolko golemi gardi no na lejanka bez naklon vdiga 255 kg bez problem..mislite li 4e e 6ampion v dadena oblast? :)

 

Да не си збъркал 1 с 2 и да вдига 155 което е по-веротно. Все пак не пасем трева

:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...