Jump to content
BulForum.com

Стоичков - треньор?


4efo_88

Става ли Стоичков за треньор?  

173 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Много добър отбор... това им беше 2та домакинска победа за сезона, който върви към преключвване :) Единстврния довод мачовете да се играят в Пловдив е ако няма достатъчно места за желаещите да гледат мачовете наживо и се ремонтира основно Стадион Пловдив, който има по-голям капацитет от В. Левски.

ееееее Селта са симпатяги и нямам забележки към тях...доколкото националите мисля че можем да приемем домакинство на стадион Марица :D (това е по вероятно отколкото да оправят стадион Пловдив)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

На стадион Марица съм гледал мач едно време. Беше Марица - Левски... Марица ги изпуснаха, но стадиона е за махленски мачове - топката излетя извън стадионa при един по-неточен изстрел :). Ако питаш мен повече шанс има ако наистина направят стадион Тодор Диев (на Спартак стадиона) толкова голям и модерен както преди време се хвалиха от ръководството на клуба.

A Селта и симпатяги да са, това им беше 2ра домакинска победа за тоя сезон. И тя дойде при дебютният мач на Стоичков + рекордна за сезона публика :) Ръководството на клуба е останало доволно. Пък и съперника не беше някое дребно отборче, а супер Депор :) Естествено не можем да правим заключение от 1 мач, но поне добре започна.

Link to comment
Share on other sites

На стадион Марица съм гледал мач едно време. Беше Марица - Левски... Марица ги изпуснаха, но стадиона е за махленски мачове - топката излетя извън стадионa при един по-неточен изстрел :). Ако питаш мен повече шанс има ако наистина направят стадион Тодор Диев (на Спартак стадиона) толкова голям и модерен както преди време се хвалиха от ръководството на клуба.

A Селта и симпатяги да са, това им беше 2ра домакинска победа за тоя сезон. И тя дойде при дебютният мач на Стоичков + рекордна за сезона публика :) Ръководството на клуба е останало доволно. Пък и съперника не беше някое дребно отборче, а супер Депор :) Естествено не можем да правим заключение от 1 мач, но поне добре започна.

Какво ми говориш аз като бях на 16 години съм изкарвал топка на шосето при един изтрл камо ли големи футболист :lol:

Тодор Диев за жалост няма да могат да го разширят,защото е предвидено разширяване на булеварда и ще се вземе част от тревните площи...

Link to comment
Share on other sites

е...свърши надухването за 1вия мач...и втория го загуби Камата...честно казано му пожелавам успехи стига да си прави експериментите и неговите си неща не в Националния ни отбор...а и нали не е училище нека да се учи в Селта не тук ;) Айде Ице разбии Испания, но после не злорадствай ;)

 

И сега ако някой каже, че съм си сменил мнението не е така...просто е българин и всичко, което е направил е достойно за уважение освен последните му 2/3 години ;) такаче стига да вирее извън нац. отбор жив и здрав и успехи ;)

 

абе някой има ли инфо за тоя негови отбор...стоичков теам ли как се казва за кво иде реч в него ;) ?

Link to comment
Share on other sites

Ами срещу Сарагоса (4тия в класирането след Барса, Реал и Севиля) до 70та минута 0-0 си е бая постижение особено с развалината която пое. При това Сарагоса са домакински отбор. Нали не очакваш, че от изпадащ отбор за 2 седмици камата ще направи Селта отбор побеждаващ лидерите в класирането. Аз лично бих гледал мачовете с преките му конкуренти. Там си личи дали тренъора играе добре. В смисъл при отбор с равен потенциал от към играчи. На този етап Селта и Сарагоса са като отбори от различни групи.

Сравнявай Селта с Леванте, Сосиедад, Билбао, Осасуна. Това са отборите от техния калибър.

Link to comment
Share on other sites

Хахаха какъв треньор е Стоичков ве ???? Та той знае само да псува футболистите, като направят нещо грешно :laughing: ...... Така като го гледам и на пресконференцията псува като селянин :) :P

Link to comment
Share on other sites

Как псува си е негов проблем, как подрежда състава е нещо друго. А ти как стигна до заключението, че не става за тренъор? Може би понеже и 2та с Райкард са завършили една и съща школа за тренъори, която между другото повечето тренерчета по света само са я сънували. Може да съм националист, ама с ръка на сърцето мога да заявя, че национала ни не струва и не Ицо бе проблема. Но за него беше полезно да навлез отнякъде в играта. Нито малък отбор така че евентуалните ти работодатели след това да кажат, че си без амбиция, нито прекалено голям, че като не постигнеш нищо да не те вземат другаде. Всъщност с тея дупки дето имаме в национала резултата е напълно оптимален. Все едно като разбрахме къв е жребия за купата народа не си каза, ще падне люта битка с румънците за 2то място...е точно това става ся.

А Стоичков има самочувствие и не обича да го критикуват затова си и псува. Малко селски манталитет, но това си му е характер. Като тренъор ще можем да го съдим след края на следващият сезон в премиера дивизион. А националите който и да ги поеме няма как да изплуваме без Марто по левия фланг в нападение... а за защита - бъчви да сложат разлика в резултатността на противниковите нападатели на дали ще увеличи. И ся сигурно народа ще почне да разправя за мача с Албания... е кво да направи Стоичков, че Тода не може от 3 метра да намери мрежата.. да отиде той да бутне топката? Изобщо в тоя мач имаше много играчи, които се представиха под нивото си, а "балканските цигани" си се бяха събрали в наказателното поле и добре браниха резултата.

Link to comment
Share on other sites

Не мога се сетя сега за името, но е една от най-скъпите в света. От там са излезли най-големите в тоя спорт. Подозирам, че и не само парите играят за влизането в нея. Бях го прочел преди време в едно интервю преди да назначат Райкард за тренер на Барса. Там бяха питали дали Ицо имал мераци към поста... тогава неговият коментар беше, че неговият добър приятел и колега от школата е неговият фаворит за поста. По-нататък беше казал, че нямал още опит но в бъдеще би бил горд да ръководи барса. Райкард тогава тъкмо беше свършил с националите, а Ицо още нямаше никакъв опит. Предполагам някой, който е фен на 2та би могъл да каже коя е въпросната школа...

Link to comment
Share on other sites

аз пък не съм чувал....изобщо да е завършвал....абе и да е то с 2ка е минал хаха ...не бе ще видите севиля секунда ;) така мисля аз..но иначе бих се радвал ако успее ;)

Link to comment
Share on other sites

В крайна сметка Мъри пое национала.

 

Mъри: Ако спечеля - печели цяла България, ако загубя - губя само аз

 

"Интересуват ме двете победи, а не колко пари ще взема за тях", категоричен е наставникът

 

"Всички футболисти, които имат български паспорт да очакват повиквателна. Това не се отнася единствено за Зоран Янкович. От играчите ще изисквам уважение и дисциплина. "Звезди" и "тартори" искам да виждам само на терена", заяви "селекционерът на пожар" на националния отбор на България Станимир Стоилов на първата си пресконференция с представителите на медиите.

Link to comment
Share on other sites

стоичков добре се справя в селта :lol: :lol: :lol: в спортните новини казаха, че испанските медии писали, че това е най-слабият мач на селта от началото на първенството :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

А бе те Селта отдавна са си закъсали. Не им е виновен само Сточков. За престоя му в Селта ще може да се говори едва след година и половина. Ако тогава Селта е над чертата, някъде към средата, значи ще се е справил :) Ако разбира се не го махнат преди това.

Link to comment
Share on other sites

стоичков добре се справя в селта :lol: :lol: :lol: в спортните новини казаха, че испанските медии писали, че това е най-слабият мач на селта от началото на първенството :bgrin:

Също така писаха и че за първи път от много време Селта била излезла с толкова нападателна тактика. Също така писаха, че желанието на Стоичков за изразителна победа на Селта не се получило и слабата защита я обърна в изразителна победа за Майорка :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Celta de Vigo 0 - 2 Levante

 

Най-големия калпак. Колко отбора трябва да пре*бе за да стане ясно, че е селски кавал!

Link to comment
Share on other sites

Celta de Vigo 0 - 2 Levante

 

Най-големия калпак. Колко отбора трябва да пре*бе за да стане ясно, че е селски кавал!

1:2 - Селта са върнали един гол, но на Стоичков работата върви на много зле. Почна добре и сега вече върви надолу.... то и в национала си беше така.

Link to comment
Share on other sites

Както и предполагах: Стойчко и треньор са 2 взаимно изключващи се понятия. Ако ще да отиде в на Господ отбора да е треньор отбора пак ще отпадне от райската лига N/C

Link to comment
Share on other sites

аре бе кво стана с онея които викаха че му трябвало време и че наще не можели да играят и били дърва....кво стана то на стоичков му трябват всичките пари на света за да направи отбор за средата на класирането ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...