Jump to content
BulForum.com

Стоичков - треньор?


4efo_88

Става ли Стоичков за треньор?  

173 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Знам, че някои ще се ядосат, че въобще повдигам тази тема, но не мога да се въздаржа! Според мен националния ни отбор е в трагично състояние.

Претърпяхме две поредни загуби на 'Васил Левски', допускайки по три гола. Провалихме се в световните квалификации. Двама футболисти напуснаха отбора със скандал(Здравко Здравков и Илиян Стоянов)

Че нямаме достатъчно класа в отбора е ясно, както и че повечето ни играчи имат слаба психика. Но това, което показваме не отговаря на възможностите.

Стоичков стана за смях пред цяла Европа с приказки от рода на:"Имам най-добрите футболисти в света" и "Ще бием шведите" :angry: Не може един треньор след мачовете да се оправдава със съдията, при положение че отборът е бил напълно надигран! Нито пък да струпва вината изцяло върху играчите(както беше след мача с Хърватска)

Нормалните треньори след като се провалят и не изпълнят целта си подават оставка. Целта на Стоичков според собствените му думи беше да ни класира на световно. Е, не успя. И сега "всички трябва да сме зад него и зад момчетата" (според някои) :confused Не бива и да ги критикуваме, защото ставаме лоши и създаваме изкуствено напрежение около отбора :lol:

Нека да сме наясно темата е за това какъв треньор е Стоичков, а не какъв играч е бил :excl:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply
Нека да сме наясно темата е за това какъв треньор е Стоичков, а не какъв играч е бил :excl:

Това изречение много ми хареса,защото е много на място.Истината е че Стоичков почива на стари лаври като футболист,освен това е много неопитен за да поеме националния.А и си мисля,че не се е научил като хората.За това и вотът ми е отрицателен! :angry1

Link to comment
Share on other sites

все си мисля, че стоичков трябваше да поеме 1-во някой клубен отбор и ако успее- да го сложат в националния. вижда се, че още няма опит и гласувам против. под негово ръководство имаме победи над непретенциозни отбори и когато дойдоха силните ни размазаха :(

Link to comment
Share on other sites

ми то нищо хубаво не става бързо то като се сменят редовно то неможе свикнат футболягите с един трябва му малко време ако пак се прецака на квалификациите за европеиското шута иначе до тогава се правят яко мачове

Link to comment
Share on other sites

Мне. Не ми харесва като треньор, защото това му е първия път, когато той става селекционер на професионален отбор и това да стане точно на националния ... малко не се връзва :(. Но не всеки добър футболист, става добър треньор ;)

Link to comment
Share on other sites

Не става :( . Наистина беше невероятен като футболист , но си личи , че просто за треньор не го бива :( :( . А и веднага го сложиха за селекционер на националния отбор :wtf: .

Link to comment
Share on other sites

Ако продължава да пуска мними "футболисти" на Левски (бивши и настоящи) ще е за психиатър...

 

Иначе не виждам какво ще се промени ако го махнат.

Link to comment
Share on other sites

А защо ревахте против Пламен Марков след европейското ?:angry:

Стоичков е още начинаещ треньор, неможе изведнъж да се превърне в Херера! Естествено, че му трябва време - всеки си мисли, че като е бил играч номер 1, сега трябва да е и треньор номер 1...

 

Въпрос на време е, да се оправят нещата в националния отбор

Link to comment
Share on other sites

А защо ревахте против Пламен Марков след европейското ?:angry:

Стоичков е още начинаещ треньор, неможе изведнъж да се превърне в Херера! Естествено, че му трябва време - всеки си мисли, че като е бил играч номер 1, сега трябва да е и треньор номер 1...

 

Въпрос на време е, да се оправят нещата в националния отбор

Да :( . Откак Марков го няма не се вижда и леко подобрение (нали затова назначиха Стоичков) в национала :sick

Link to comment
Share on other sites

Ако продължава да пуска мними "футболисти" на Левски (бивши и настоящи) ще е за психиатър...

прав си! не може да пуска само тея смешници, но имам чусвтво, че всичко е заради мениджъра на футболисите. получава се май както каза здравков-пускат се футболисти само на един мениджър :angry1

Link to comment
Share on other sites

все си мисля, че стоичков трябваше да поеме 1-во някой клубен отбор и ако успее- да го сложат в националния. вижда се, че още няма опит и гласувам против. под негово ръководство имаме победи над непретенциозни отбори и когато дойдоха силните ни размазаха :(

 

Айде харесай си според теб най-добрия национален треньор Дай му ако щеш и една година да тренира тия балъци освен (Мартин Петров) Пусни ги после срещу някоя футболна сила и чакай чудеса

Link to comment
Share on other sites

Tези кфалификации Ицо се провали тотално!Чашата споредмен преля днес с ИСЛАНДИЯ въпреки победата!Ако има чест след края на квалификациите ще си подаде оставката,но като познавам характера му това никога няма да го направи!

Link to comment
Share on other sites

Който и да стане треньор, дереджето ще си е същото. Трябва тъпите футболисти да разберат, че без да им стиска дупцето нищо няма да се получи.

Link to comment
Share on other sites

Айде харесай си според теб най-добрия национален треньор Дай му ако щеш и една година да тренира тия балъци освен (Мартин Петров) Пусни ги после срещу някоя футболна сила и чакай чудеса

ами веднага ти казвам пламен марков, със същия отбор ни класира на европейско, няма кво да коментирам повече. иначе за мен най-добрия български тренъор е пенев ;)

 

:пп стоичков да си намери такива дето не са балъци, проблема си е негов ;) и какво обвинявате футболистите, пак ще спомена това което направи пламен марков. сега че стоичков не може да си мотивира отбора...

Link to comment
Share on other sites

с всеки изминал мач стоичков показва, че не става за треньор

друг е въпроса, че не е в трньора главната причина за неуспехите ни

Link to comment
Share on other sites

Само не знам какво е виновен Стоичков на Вальо Илиев, че го минават като флагче, че няма елементарно чувство за пласиране в наказателното поле, какво е виновен стоичков, че Благой Георгиев не може да спре топката, камо ли да я центрира,какво е виновен Стоичков, че Иванков се мята като риба на сухо в наказателното поле ? Стоичков е национален селекционер, не тренира тези момчета цяла година а, че нямат елементарна футболна култура не им е виновен той.Или може би всички чакате да се съберат 20 човека и хоп Стоичков за 2 дена да ги научи на всичко.И не казвайте, че има други - те са на същия хал.

Че си отваря устата прекалено много - тва си е отделен проблем.

А относно мениджърски спекулации и ала бала ....много добре знаете егото на Камата и дали така ще тръгне да пуска този и онзи заради мениджъри.

 

И престанете с тоя Марков.

0:2 Белгия - България - Гол на Янкович и гол от рикошет на Стилян.

0:0 Исландия - България - Гола вода си бяхме

2:2 България - Белгия - направо подарена точка от съдията.

 

Изобщо тва класиране беше белязано от късмет, щастливи стекателства на обстоятелствата и факта, че хванахме хърватска в много лоша форма

 

А на европейското знаете кво стана.В близкото време силен отбор не сме имали, имахме един среден европейски отбор.

Link to comment
Share on other sites

В близкото време силен отбор не сме имали, имахме един среден европейски отбор.

А сега и това нямаме :angry: Имаме отбор, през който шведи и хървати минават като през малка гара. Отбор, който се надиграва с Исландия!

Пак казвам, след неуспех треньорът трябва да поеме отговорността си.

Някой казват, че който и да замени Стоичков положението ще е същото. Не е така. Има много по-способни хора, с големи постигнати успехи(за разлика от Стоичков) Георги Василев например би могъл да бъде национален треньор. Освен това не е задължително да бъде българин :excl: Любко Петрович се мотае между Литекс и разни сръбски отбори от доста време. Какво пречи да му се направи предложение той да поеме националния отбор :)

Възможности има :) Назначаването на Стоичков беше грешка, но може да се поправи стига той да покаже достойнство и да подаде оставка след края на квалификациите, а нищо не пречи и сега да го направи :P Все пак за нас квалификациите свършиха.

Link to comment
Share on other sites

Стоичков така осра отбора,че и да дойде друг тренъор незнам как ша са оправя.Поне да се маха навреме да се закрепи отбора за другите квалификации.Ние не сме били толкова слаби в цялата си история сигурно.И друг път не сме се класирали на световно ама като сега не е било.Добре,че първите мачове бяха под влианието още на Марков та зехме някоя точка.Ако продължаваме така за другите квалификации ша на фърлат в 4 урна и въри са класирай тогава.При Марков поне отбора имаше стил,а сега не прилича на отбор.

Link to comment
Share on other sites

Иначе не виждам какво ще се промени ако го махнат.

Това е ключовото изречение за мен. И отговорът е - нищо.

Момчетата са с ограничени възможности, но се видя вчера, че са поне надъхани. Липсва им класа.

Селекцията на Стоичков е много спорна, но при кой треньор не е така? Ивайло Петков няма място в националния. Не знам как Ицо го търпи още. По-добре е да се даде шанс на Мишо Венков. Поне да покаже дали става, или не. Или пък някой друг ?

Една треньорска смяна сега би била прибързана, независимо че целта да се класираме на Световното не бе изпълнена. Не защото харесвам Стоичков. Аз си мисля, че и Моуриньо нямаше да успее . Просто такива са реалностите. И Швеция, и Хърватска (какъв бе този резултат вчера в Малта?) са по-добри от нас. Като им погледнем само футболистите в кои отбори играят и ги сравним с нашите...............

Де да беше Люнгберг българин, можеше и да имаме шанс.

Link to comment
Share on other sites

защо обвинявате само Ицо ? той не е треньор а е селекционер ... има супер огромна разлика ... знаете на кво равнище ни е парвенството ... играчите са ни слаби и тва е,да не говорим за защитниците,като няма други по-добри вика тея а вече те като не могат да играят е друг въпрос

Стоичков какво може да направи ?

няма защита и от там идват и другите проблеми

Link to comment
Share on other sites

хора, ако примерно Милан започне да реди слаби мачове, какво става? за това вина и отговорност носи тренъора- следователно се сменя. само ние тука обвиняваме играчите, донякъде сте прави, тея манекени (като изключим 1-2ма) се мотаят все едно са на контролен мач. но пак казвам - тренъора е този които трябва да ги накара да играят, той е човека които трябва да ги мотивира. с този отбор бихме хърватите в софия, а ся кво става насред столицата ни опукаха с 3 гола. ами извинявайте, но колкото и добри да са не може да ни бият с толкова насред софия :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Стойчков не става за треньор, защото се ръководи от свирката на Лъчо Танев, който се стреми да продеде изкючително слабите Благо Манекена и Чавдар Янков. По този начин печели и Лъчо Танев и Стойчков, но за съжаление губи националния отбор и българският футбол :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...