Jump to content
BulForum.com

Hitman: Blood Money


evil_smith

Recommended Posts

Кога ще се появи четвъртата част на любимата ми игра? :(

Трейлъри и инфо.

 

Ето, че вече излезе информация за четвъртата част на играта Hitman : Blood Money . Очакват се 12 продължителни мисии, сериозно разширение на оръжейния арсенал и способност на охранителите да реагират на кървавите следи, оставени от жертвите на наемния убиец. Ето защо ще се наложи да чистите кръвта, ако искате да избегнете неприятните срещи. Освен това, враговете ви ще се научат по-добре да разпознават облечения в чужди дрехи Хитман. Самият протагонист ще може да залавя противниците си и да ги използва в качеството им на жив щит, или за обезвреждане на разни мини и капани. Геймърите, предпочитащи да не взимат заложници, най-вероятно ще се зарадват на възможността да хвърлят труповете в контейнерите с боклук. Релийзът на Hitman : Blood Money се очаква още тази пролет.

Link to comment
Share on other sites

Кога ще се появи четвъртата част на любимата ми игра?  :(

Трейлъри и инфо.

 

Ето, че вече излезе информация за четвъртата част на играта Hitman : Blood Money . Очакват се 12 продължителни мисии, сериозно разширение на оръжейния арсенал и способност на охранителите да реагират на кървавите следи, оставени от жертвите на наемния убиец. Ето защо ще се наложи да чистите кръвта, ако искате да избегнете неприятните срещи. Освен това, враговете ви ще се научат по-добре да разпознават облечения в чужди дрехи Хитман. Самият протагонист ще може да залавя противниците си и да ги използва в качеството им на жив щит, или за обезвреждане на разни мини и капани. Геймърите, предпочитащи да не взимат заложници, най-вероятно ще се зарадват на възможността да хвърлят труповете в контейнерите с боклук. Релийзът на Hitman : Blood Money се очаква още тази пролет.

 

РАЗГЕЛЕ! След провала на Hitman: Contracts се надявам тва да си струва. И трейлърчето е яко. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

За сефте чувам, че ще има такова продължение. Като поразгледах из сайтове и гледах трейлъра останах доста впечатлен :) С нетърпение я чакам да излезне. За жалост официална дата наистина няма оповестена, а пише втората четвърт на 2005, което вече мина :blink:

Link to comment
Share on other sites

::Дата на излизане:: 12/31/2005

 

 

Уж първо казаха пролетта ше излиза,после 2рата част и накрая трябва да чакаме до декеври... кофти

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 month later...

усещам че тва ще е една от най-яките части на хитман пускани до ся дано да излезе по скоро чеее нямам търпение

Link to comment
Share on other sites

Ае вече да излиза викам, че от една година я чакам тая игра.Тройката сигурно съм минал сяка мисия по двайсе пъти най-малко :wacko:

А някой знае ли на колко CD ще бъде

Според мен на 1 DVD :)

Link to comment
Share on other sites

Трейлъра ме накара доволно да оплезя език :P

Досега съм играл само двойката, мислех и Contracts да цъкна, но негативните коментари ме спряха. Ще дочакам излизането на третата част, за да се изживея като наемен убиец...за съжаление, само виртуално...ех, мечти...

Link to comment
Share on other sites

Началото на май, или по-късно се очаква да излезе. Приятно чакане :)

 

Хаха! Това си е чиста гавра!

Играта уж щеше да излиза миналта година,после смениха дата 100 пъти,а сега МАЙ МЕСЕЦ! :huh:

 

Айде дано си заслужава! :angry:

Link to comment
Share on other sites

Трейлъра ме накара доволно да оплезя език :P

Досега съм играл само двойката, мислех и Contracts да цъкна, но негативните коментари ме спряха. Ще дочакам излизането на третата част, за да се изживея като наемен убиец...за съжаление, само виртуално...ех, мечти...

Contracts си е мноо яка квото и да ми кажат :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ми ония ден гледах филмчето и нещо се зарибих. Та свалих аз точно тази игра. Инсталирам я, намалям ГРАФИКАТА от всякъде на лоу и на резолюция 800по600 и сече като за световно. Верно компа не ми е цвете, но НФС Карбон го играя без проблем и то малко по-надут от към графика. Някак си странно ми се струва такова адко насичане за игра дето не е рейс - симулатор и не е толкова нова. Виждам, че играта иска 1,5 GHz процесор, а аз имам 2,4. 512 Рам - покривам го. И видетото обаче ми е Радеон 9200. Дали всичко идва от тука или смяна на драйвери ще помогне.

 

Още повече, че бях свалял един Хитмен ама не помня колко голям беше. И в началото имаше някви локви кръв. Само това помня(щом Blood money е последната, значи аз може би съм бил свалил пред последната). Графиката беше добра и ми вървеше добре. Може глупаво да ви се стори, но наистина не ми се вижда нормално такова насичане........

Link to comment
Share on other sites

Компа като гледам ти е почти същия като моя и да ти кажа няма да ти тръгне не си прави илюзий. Иска поне 3 Ghz ако е едноясрен 1 GB Ram и видеото поне 7300GT/X1650 за да се пусне на 1024 на 768 с някакви средни настройки и над 25 кадъра в секунда. Предишната съм я играл върви нормано стига да няма много пукотевица с тоя комп се ориентирай към Hitman II Silent Assasin или/и Hitman 3 Contracts препоръчвам ти ги и двете са добри.

Link to comment
Share on other sites

Компа като гледам ти е почти същия като моя и да ти кажа няма да ти тръгне не си прави илюзий. Иска поне 3 Ghz ако е едноясрен 1 GB Ram и видеото поне 7300GT/X1650 за да се пусне на 1024 на 768 с някакви средни настройки и над 25 кадъра в секунда. Предишната съм я играл върви нормано стига да няма много пукотевица с тоя комп се ориентирай към Hitman II Silent Assasin или/и Hitman 3 Contracts препоръчвам ти ги и двете са добри.

 

Значи както казах. Аз май съм ги пробвал всички преди тази. Но никоя не съм превъртял. :):)

Играта нали е 2005-та или аз нещо греша. Голями изисквания има тогава. А и както казах аз я пуснах ама абсолютно на лоу. Всичко което имаше плъзгаш беше в крайно ляво :):):). И резолюцията беше 800 по 600. Емиии щом е така. Ще сваля някоя от по-старите. Пък нов комп.......не е влезнал в сметките за тая петилетка :D

 

Мерси за отговора ;)

Link to comment
Share on other sites

НЕ ми е писано да играя Хитмен. Свалих по-старата версия. И на втора мисия като сложих на един адвокат да пуши тревица и......донт сенд. Е издивях. Още един път ще пробвам ама......

Link to comment
Share on other sites

Инсталирах я..уж тръгва чувам звук няма картина..инсталирах най новите драйвъри пускам я Донт сенд..преинсталирах я..донт сенд :angry1 някой няква идея?

 

 

 

edit: оправих се..най новия фреймуърк + драйвърите от сайта на ати и готово..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...