Jump to content
BulForum.com

Live Soccer Streams


RIP

Recommended Posts

Въпрос. Някой попадал ли е на лайв стрийм за НБА и баскетболни мачове? ППлайв има един канал "basketball" но той не ми зарежда. Ще съм задължен ако някой намери стрийм за НБА live или записи.

 

ПП @GeorgiK Къде намираш програмата за мачовете аз се попадам на програми със стара дата. Мерси.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 410
  • Created
  • Last Reply

Мии аз преди 1:30 гледах някакъв баскетболен мач под името "G1 prix". Помислих, че е някакво съзтезание и затова го пуснах, но като видях, че е баскет го спрях

Link to comment
Share on other sites

Програмата я има на много места. Всеки път на различно честно казано... Google ползвам... Ако искате, мога да пускам мачовете, които ще се дават всеки кръг.

Link to comment
Share on other sites

Програмата я има на много места. Всеки път на различно честно казано... Google ползвам... Ако искате, мога да пускам мачовете, които ще се дават всеки кръг.

 

 

Би било добре(стига да не те притеснява) :)

Link to comment
Share on other sites

Не ме притеснява. Така и така ги преглеждам за себе си, нищо не пречи да ги пусна и тук. Ето какво намерих за midweek football тази седмица...слаба работа, ама колкото толкова.

 

Wednesday 26th October 05

20:30CET Empoli - AC Milan Shanghai Sport

20:30CET INTER - ROMA CCTV-5

 

Thursday 27th October 05

 

02:30CET Club America - Velez Sarsfield Guangdong Sports

Link to comment
Share on other sites

Ще ме извинявате за въпроса сигурно е задаван ама не успях да намеря отговор. Въпроса ми е: Каква скорост ти трябва, за да гледаш мачовете спокойно без да ти лаг-ва. Вие на какви тарифи сте и как ги гледате- с лаг без лаг?

 

Мерси предварително за отговора.

Link to comment
Share on other sites

Ще ме извинявате за въпроса сигурно е задаван ама не успях да намеря отговор. Въпроса ми е: Каква скорост ти трябва, за да гледаш мачовете спокойно без да ти лаг-ва. Вие на какви тарифи сте и как ги гледате- с лаг без лаг?

 

Мерси предварително за отговора.

Min 45-50 kb/s...и това не е сигурно поради факта, че стреаминга понякога иска повечко. Да не говорим че тези минимални кб/с трябва да са винаги на лице. Говорим за външен трафик, след като все още никой не е пуснал в БГ тракер за пплайф.

Link to comment
Share on other sites

Min 45-50 kb/s...и това не е сигурно поради факта, че стреаминга понякога иска повечко. Да не говорим че тези минимални кб/с трябва да са винаги на лице. Говорим за външен трафик, след като все още никой не е пуснал в БГ тракер за пплайф.

 

Благодаря за отговора. Вие на каква тарифа сте и добре ли ги гледате?

Link to comment
Share on other sites

Няма ли да дават мачовете от карлиг къп днес? И Депортиво - Реал ?

 

Нищо не открих за испанските мачове, а трябва да дават някъде нещо. За Carling Cup съм сигурен, че няма да дават нищо, защото не са купили правата...нито една от телевизиите. Поне така казват разни хора, на които съм склонен много да вярвам.

Link to comment
Share on other sites

Ще има все пак нещо.

Wednesday 26th October 05

 

20:30CET Empoli - AC Milan Shanghai Sport (PPlive)

19.30CET INTER - ROMA CCTV-5 (PPlive)

22.30CET Deportivo - Real Madrid ----->Delayed on CCTV5 via PPlive

 

 

Thursday 27th October 05

 

02:30CET Club America - Velez Sarsfield Guangdong Sports (QQLive, PPStream, PPlive)

20.00CET Atletico Madrid - Cadiz Guangdong sports (PPlive, QQ, PPstream)

21.00CET Valencia - Seville CCTV5 (PPlive)

 

 

Saturday 29th October 05

 

13:45CET Wigan Athletic - Fulhamfc World Sports (PPlive), Shanghai Sport (PPlive)

14:00CET TottenhamHotsupurs - ArsenalFC Guangdong Sports (QQLive, PPlive)

16:00CET Chelseafc - BlackburnRovers Guangdong Sports (QQLive, PPlive), Shanghai Sport (PPlive)

17:15CET Marseille - Lille CCTV5 (PPlive, PPStream, SOPCast)

18:15CET Middlesbroughfc - Manchester Utd Guangdong Sports (QQLive, PPlive), Shanghai Sport (PPlive)

20:30CET AC Milan - Juventus CCTV5 (PPlive, PPStream, SOPCast)

22:00CET Athletic Bilbao - Celta Vigo CCTV5 (PPlive, PPStream, SOPCast)

Link to comment
Share on other sites

Further Update:

 

Tuesday 25th

1945 bst Crystal Palace v Liverpool MRC Football,Sopcast

 

 

Wednesday 26th

1930 bst Inter v Roma CCTV5

1930 bst Empoli v AC Milan Shanghai sports,Guangdong sports

?? ?? bst German cup game MRC Football,Sopcast (Possible)

2130 bst Deportivo v Real Madrid (D) CCTV5

2130 bst Palermo v Lecce (D) Guangdong sports

21.30bst Juventus vs Sampdoria on cctv-football ("wind and cloud" if online)

2230 bst Chelsea v Charlton (D) MRC Football,Sopcast

 

Thursday 27th

0120 bst Americas v Velez Sarsfield,Copa Sudamericana QF1stleg Guangdong sports

1900 bst Atletico Madrid v Cadiz Guangdong sports

2000 bst Valencia v Seville CCTV5

 

Friday 28th

 

1930 bst Ajax v Heerenveen MRC Football,Sopcast

Link to comment
Share on other sites

Update:

 

Tuesday 25th

1945 bst Crystal Palace v Liverpool MRC Football,Sopcast

Friday 28th

 

1930 bst Ajax v Heerenveen MRC Football,Sopcast

MRC Football - Toва май го няма в ППлайв. Или поне аз не го намирам?

Link to comment
Share on other sites

Няма го...то е на Sopcast. Аз лично не я ползвам, но все пак си съществува и нищо не пречи да я има някой и да иска да ги гледа тия мачове...

Link to comment
Share on other sites

тва сств-5 лагва тотално и въобще не го докарва до каАтина не ми е ясно как ще се гледа юве рома и депор реал ... :(

Link to comment
Share on other sites

Naked in front of the computer и всичко ще е наред...

а бе, днес на мен тук ми се плаче от тоя комп (сега и нет), ти ирония си тръгнал да вкарваш :(

 

може ли точен линк за мача, че се омотах на тая китайска страница ... тук има 5-6 CCTV5, половината от които стоят само на снимка

Link to comment
Share on other sites

Само на мен ли не ми тръгват мачовете по CCTV 5 ?

Въобще не си само ти. Нищо не ми тръгва. Навярно защото мачовете са директно а не П2П. Депор-Валенсия ще е П2П. Дано там тръгне. Иначе няма програма, която да върви :cry

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...