Jump to content
BulForum.com

Какво според вас убива любовта?


Recommended Posts

Ednoobrazieto,vremeto i novata liubov...

V momenta pri men e do6ul ubieca "ednoobrazie"

--------------------------------------------------------

Dvama priqteli si govorqt...

  -Abe onq den vidqh biv6ata...Tq mnogo se razhubavila be!Edna dulga kosa,edni golemi gurdi,edno stegnato dupe....a tq samata mila i priqtna..... :love

Drugiq go gleda umno i mu otgovarq:

  -Ami tq vinagi si e bila takava,samo deto ti be6e omruznala....

 

Nqkkoi ne6ta nqmat obqsnenie :(

 

Хахахаха браво, страшен пример....изпитвал съм го на собствен гръб. Да ама като хванеш, та я нае**ш пак, и пак ти се вижда обикновена...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply
Хахахаха браво, страшен пример....изпитвал съм го на собствен гръб. Да ама като хванеш, та я нае**ш пак, и пак ти се вижда обикновена...

Imeno!

Nqma zna4enie koi kak izglejda,koi kolko umen e i tnt-VSI4KO OMRUZVA ZA SUJALENIE!

Link to comment
Share on other sites

Защото,Михале,преди да покажеш колко си умен,трябва малко да се замислиш.Защото когато двама души започнат да живеят заедно,нещата се променят доста.И цитираното от мен описва точно тази промяна.Ако искаш мога и поезия да цитирам специално за твоята високоинтелектуална особа

Link to comment
Share on other sites

Защото,Михале,преди да покажеш колко си умен,трябва малко да  се замислиш.Защото когато двама души започнат да живеят заедно,нещата се променят доста.И цитираното от мен описва точно тази промяна.Ако искаш мога и поезия да цитирам специално за твоята високоинтелектуална особа

Цитираното от теб,велвет плондерграунд ,нищо не описва, а само показва колко си вулгарен и елементарен. А това, че двама души живеят заедно може да влоши или да подобри нещата - няма обща формула, така че не се опитвай да обобщаваш неща, които не зависят само от единия.

Link to comment
Share on other sites

off: не ме харесва как е зададен въпроса " Какво според вас убива любовта?".

Любовта никога не умира, просто си отива, а причини много, липсата на доверие (измама, лъжа), неуважение към човека до теб, рутината и както беше писано по-горе, изчерпването на самата връзка.

Link to comment
Share on other sites

Кнопикс,много се смея на казаното от теб.А сещаш ли се какво се случва,когато живееш с даден човек?Не познавам жени,които си стоят вкъщи с перфектни прически,гримове,ефирни роклички и токчета.И ти няма да се запознаеш с такива....вервай ми!Имаше една много мъдра мисъл на Ина Григорова.Цитирам по памет:връзката става истинска,когато започенете да серете в една къща :D

 

По темата:аз не го наричам убийство,а по-скоро трансформация.Онези трепети в началото са химия.С времето тази химия се превръща в нещото,което аз наричам чиста любов.Това са доверието,приятелството и топлината,сигурността,която усещаш,когато седнеш с дадения човек.

маога ли да попитам Michal,какво точно не разбра в това просто и ясно обяснение????

и къде по-точно е обобщил нещо :confused

Link to comment
Share on other sites

Michale,а би ли ми казал в очите плондерграунд?И пак осъзнавам,че си прост.Дори в твоето мнение показваш,че нещата се променят.

Link to comment
Share on other sites

Michale,а би ли ми казал в очите плондерграунд?И пак осъзнавам,че си прост.Дори в твоето мнение показваш,че нещата се променят.

А ти би ли ми казал в очите Михал? Кви са тия тъпи въпроси - да бих. И не става въпрос дали се променят нещата, а в каква насока се променят, щото ако нещата се влошават - съмнявам се че връзката става по-истинска, а нали за това става въпрос - за истинската връзка ;)

Link to comment
Share on other sites

Я не се карайте бе хора. От постовете на велвета, които съм чел, имам доста добри впечатления за него, а и в случая е напълно прав - когато заживееш с някого рязко се доближаваш до него, а отблизо се виждат и най-малките дефекти. Тоест когато хората заживеят заедно много по-лесно могат да се видят от всички страни - добри и лоши. Много хора не могат да преглътнат недостатъците на другия и затова често пъти съжителството убива връзката. Освен това колкото по-често сте заедно, по-бързо си омръзвате. За да се запазят нещата човек трябва да се радва на самото присъствие на другия близо до него, дори и живота да стане еднообразен. Защото никой (айде да не бъда краен - почти никой) не може да бъде забавен и разнообразен цял живот. Така сме устроени хората-всичко рано или късно омръзва. За справка хванете който и да е учебник по микроикономика и прочетете гениалната според мен теория за пределната полезност. Тя може да се приложи във всички сфери на живота...

И все пак аз съм идеалист и вярвам в истинската, вечна любов... която е изключение от всички общи принципи и е толкова рядка, че повечето хора смятат че я няма. Всъщност тя съществува само в съзнанието на хората, които вярват в нея. За мен например нищо не убива любовта, защото тя остава завинаги. Даже да има раздели, мъка, нужда от промяна и забрава, нещо винаги остава някъде там вътре, ако си обичал...

Накратко: любовта е нещо, което възниква дълбоко вътре в човешката душа. И единственото което може да я убие е самият човек, ако и позволи да напусне душата му.

Link to comment
Share on other sites

като хванеш, та я нае**ш пак, и пак ти се вижда обикновена...

по този повод, има един виц.. :

-Защо, мъжете, след секс, лягат и заспиват с гръб към жената?

-Защото не обичат шибани работи

crazy.gif

 

Велвет, изобщо не си струва, даже и да му отговориш на това дете...

Link to comment
Share on other sites

...когато любовта ти към един човек, за теб се превърне в мечта, която се сбъдва...

 

Е бивали така, ти съвсем ме отчая :cry .

Link to comment
Share on other sites

Еми виж ся. Аз пак ще сравнявам кат идиотче. Да вземем любовта и една средностатистическа ПЦ игра ( Call of Duty 2 или Colin Mcrae rally 6 по възможност :lol: :lol: :lol: ). Какво става като играете? Еми цъкате и гледате да превъртите играта. А след като я превъртите? Почвате пак ли? Мне стимул за игра вече няма и няма и да има специално за игра която сте превъртяли. Или ако има няма да е като първоначалния. А сега с любовта при пуберите. Еми сваляте едно момиче/момче и сте превъртяли играта, известно време се кефите и почвате нова игра ( друго гадже ).

 

И така... Много малко тийнейджъри могат да се кефят на успеха си мноооооого ама мнооооого дълго време. Имам един приятел който ходи с една вече 8-9 месеца а са на 15. И така докато един ден не осъзнаете че сте вече "недоиграл геймър" ( играли сте повече отколкото можете, но по-малко отколкото сте искали ) и се жените/омъжвате.

 

И тва е. Аре че съм гладен.

Link to comment
Share on other sites

Само дето със скорпиона отдавна не сме "пубери" и не си играем на игрички  ;)

 

Говоря за пуберите. Вие кат не сте да ви е гадно. Но огромна част от юзърите тук сме пубери. А споко. И за теб и за Скорпиона ще ви измисля нещо ;) .

Link to comment
Share on other sites

Аналогията с играта не е съвършено безпочвена. И точно както при жените като се минат 2-3 години можеш пак да хванеш да направиш 20-30 Cow level-а (да направиш няколко тека на бившата), след което вече наистина да ти изтъпее...

 

Мене ме интересуваше по-скоро сексуалната страна... Защо мъжете винаги искат чуждото, макар да осъзнават, че не е нито по-красиво, нито по-качествено от това, което иамт до себе си?

Link to comment
Share on other sites

Аналогията с играта не е съвършено безпочвена. И точно както при жените като се минат 2-3 години можеш пак да хванеш да направиш 20-30 Cow level-а (да направиш няколко тека на бившата), след което вече наистина да ти изтъпее...

 

Мене ме интересуваше по-скоро сексуалната страна... Защо мъжете винаги искат чуждото, макар да осъзнават, че не е нито по-красиво, нито по-качествено от това, което иамт до себе си?

 

Защото най-сладкия плод е забраненият.

Link to comment
Share on other sites

Защо мъжете винаги искат чуждото, макар да осъзнават, че не е нито по-красиво, нито по-качествено от това, което иамт до себе си?

Хмм....прав си! Аз го изпитвам всеки ден това чувство!

Link to comment
Share on other sites

...........

 

Мене ме интересуваше по-скоро сексуалната страна... Защо мъжете винаги искат чуждото, макар да осъзнават, че не е нито по-красиво, нито по-качествено от това, което иамт до себе си?

защото човек винаги иска това което НЯМА и почти никога не е доволен от това което ВЕЧЕ ИМА. ако беше обратното нямаше да има стимул да се движи и развива.

 

по конкретния въпрос: не е важно защо го искаш, а какво ще направиш с това желание. някои пишат велики романи, други творят музика, трети пеят, четвърти просто го забравят, пети му се отдават и после разбиват трайните си връзки, шести питат седмите за него, осми седят отстрани и не знят откъде им е дошли...... и мога да продължавам още дълго. и защо въпроса ти е толкова сексистки, да не мислиш, че само мъжете имаме подобни желания?

 

мобо - трябва да спре да пише по философските теми из форумите.

Link to comment
Share on other sites

защото човек винаги иска това което НЯМА и почти никога не е доволен от това което ВЕЧЕ ИМА. ако беше обратното нямаше да има стимул да се движи и развива.

 

по конкретния въпрос: не е важно защо го искаш, а какво ще направиш с това желание. някои пишат велики романи, други творят музика, трети пеят, четвърти просто го забравят, пети му се отдават и после разбиват трайните си връзки, шести  питат седмите за него, осми седят отстрани и не знят откъде им е дошли...... и мога да продължавам още дълго. и защо въпроса ти е толкова сексистки, да не мислиш, че само мъжете имаме подобни желания?

 

мобо - трябва да спре да пише по философските теми из форумите.

 

Жените естествено също имат такива мераци,но съм убеден че са доста по-слаби... Колко пъти жена ти е свиркала, бипкала или заглеждала по улицата? Сметна ли? А така! Я сега ми кажи ТИ колко пъти си го правил?

А какво ще направя с това желание?!?!? Ами аз все съм си мислел, че хората на изкуството се вдъхновяват от по-възвишени неща... :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...