Jump to content
BulForum.com

Ултра лудо gif-че


Recommended Posts

Обаче от тоя форум пръв си го сложи @Машината1(вероятно не сте го виждали, защото пише само в раздела Булфлийт), аз от него си го гепих.Иначе гифчето е много яко. :P

Link to comment
Share on other sites

Ей тука също има едно много яко.

В ФТП-то имах също едно, но сега нещо не ми го отваря и не мога да ви го покажа. :cry

 

Тва също е яко, ама май е прекалено голямо за подпис. biggrin1.gif

 

Голямо е да...от личен опит го знам.Вече 3 месеца близо moderated mode :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Онова дето исках да ви го покажа не мога да го намеря нещо.Ако някой се сеща беше един пич дето иска да разбие една врата...разни оръжия,бомби е такива работи.Имах го в подписа за няколко дена.

Но попаднах на това:

CLICK :lol:

Link to comment
Share on other sites

4 човека от форума го имат на подпис при това от доста време...

Ами...не прекарвам времето да гледам форума по 24 часа на ден.Другото, което като намеря някоя картинка не почвам да преглеждам 6000 регистрирани юзъра дали имат нещо подобно я в аватара, я в подписа...

Link to comment
Share on other sites

Според мен имаше темичка за такива неща именно за да се избегне пускането на отделни теми за всяка нова по-интересна картинка.

Link to comment
Share on other sites

Ами...не прекарвам времето да гледам форума по 24 часа на ден.Другото, което като намеря някоя картинка не почвам да преглеждам 6000 регистрирани юзъра дали имат нещо подобно я в аватара, я в подписа...

search... А ако намекваш нещо... прегледай колко пост-вам и кога съм логнат...

Link to comment
Share on other sites

search...  А ако намекваш нещо... прегледай колко пост-вам и кога съм логнат...

Нямам предвид теб. Пък..и надписчетата доста променят идеята на гифчето ;)

 

Тва от темата е тъпо, даже и подписа ти е супер по-як :)

Въпрос на вкус :)

Link to comment
Share on other sites

Тези всичките гифове съм ги виждал!!На времето ми бяха интересни ама ся не толкова :)

Link to comment
Share on other sites

Отвратително е...

Супер ми е противно да чета мнения на хора с този подпис - като го правя гледам подписа да е вън от екрана...

Link to comment
Share on other sites

Не съм съгласен, гифчето е лудо :D Като го видях с текста се разсипах направо. Иначе не ми беше смешно преди това.

 

//леко офтопик: Накефи ме на petko_2004 подписа: too big, 100 pix max --- > BuLL ShiT!!! и тука имаше някакви smiley-та дет се гъзят, плезят, показват средни пръсти и др. ама сега не ги отваря :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Значи намерих онова флашче, за което говорих по-рано.Всичко съм го качил тук!

 

Enjoy! :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...